Pärnu Offroad

Laen kaarti....

Aeg
19/04/2019
Kogu päev

Asukoht
Potsepa karjäär

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
EMV II etapp klassidele: E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro, Quad Open.
EKV II etapp klassidele: Seenior 50+, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Quad Hobi, Naised
Korraldaja karikale: 65cc, 85cc ja Beginner.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 637 Jan-Martem Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
85cc 712 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
ATV 986 ERNST SAAN Polaris Valga MK EST
ATV 91 Peeter Tammoja Can-Am EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
Beginner 999 Aron Voola Kawasaki EST
Beginner 95 Arbo Mägi Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Beginner 938 Villem Martin Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Beginner 89 Andren Mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
Beginner 727 Aivar Rehemaa KTM Valga MK EST
Beginner 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
Beginner 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
Beginner 45 Siim Raud KTM EST
Beginner 258 Andres Plaat Yamaha Sõmeru Racing EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 736 Rogert Room KTM Paikuse Motoklubi EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
E-1 556 Jarmo Lehiste Kawasaki EST
E-1 416 Aleksandr Nikolajev Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 736 Rogert ROOM KTM Paikuse Motoklubi EST
E-2 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
E-2 61 Aleksi Nieminen Yamaha FIN
E-2 58 Paavo Henrikson KTM FIN
E-2 50 Eetu Virtanen Yamaha FIN
E-2 45 Waltteri Koskinen Honda FIN
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E-2 32 Toni Rautanen TM FIN
E-2 313 Tanel Soots KTM Motoklubi AEX EST
E-2 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
E-2 275 Tommy Kujala Suzuki FIN
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 204 Roni Makinen Kawasaki FIN
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha EST
Enduro 608 Kari Kodasma Sherco EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 444 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 325 Remmi Uibubuu Sherco Kohila Motospordi Klubi EST
Enduro 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Enduro 198 Mikael Kaipanen KTM FIN
Hobi B 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi B 956 Sten Väise KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B 669 Rando Ilves Yamaha Otepää Motoklubi EST
Hobi B 383 JOEL TOOME Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 252 Aimar Platais KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 194 Eero Pass KTM Audru Motoklubi EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
Hobi B 126 Rauno Voldek Honda Jõhvi Motoklubi EST
Hobi C 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 546 Toni Lehti TM FIN
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Ida MK EST
Hobi C 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Hobi C 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 321 Andrus Valk Honda Roosna-Alliku Motoklubi EST
Hobi C 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Hobi C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi C 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi C 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga MK EST
Hobi D 829 Jaanus Haab Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 829 Jaanus Haab Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
Hobi D 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi D 75 Raido Rekand Yamaha Kagu Motoklubi EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 644 Martin Reilent Yamaha Ida MK EST
Hobi D 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 477 Kalju Murunit Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 471 Raimo Kagarov Honda Ida MK EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 270 Meelis Lehemets KTM Valga MK EST
Hobi D 247 Tormi Raik KTM Seltec racing EST
Hobi D 214 Tarvi Männi Honda Ida MK EST
Hobi D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
Hobi D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Hobi D 187 Rene Visnapuu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Hobi D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 143 Rait Viiart Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi D 113 Märt Heinlik Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi D 1 Margus Maltsar Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Naised 905 Esmeralda Vesterinen KTM FIN
Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Naised 46 Kadri Ehamäe Husqvarna EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Kagu Motoklubi EST
Naised 32 Anu Nummela KTM FIN
Quad Hobi 74 Sulev Tõnisson Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 5 raini roomets Can-Am Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 37 Timo Loot Can-Am Motohai EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 24 Robert Pindmaa Suzuki EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 154 Hendrik Volmer Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Seeniorid 50+ 216 Veiko Sepp KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seeniorid 50+ 207 Mati KOPPEL KTM EST
Seeniorid 50+ 207 Mati KOPPEL KTM EST
Seeniorid 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seeniorid 50+ 2 Antti Rannikko KTM FIN
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seeniorid 50+ 125 pertti salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seeniorid 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Veteranid 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
Veteranid 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
Veteranid 40+ 629 Janar Kukk GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Veteranid 40+ 404 Tomi Lindholm TM FIN
Veteranid 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 18 Peeter Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.