Home Events Supermoto Raasilla supermoto

Raasilla supermoto

Võistlusjuhend ja ajakava: Raasilla supermoto

Võistlusklassid: SM50, SM65, Pitbike Junior, Pitbike160 , Pit 40+, Pitbike Open, S4, SM Street, S2, S1, SMquad ,SM junior, MiniGP

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MiniGP 69 Jegors Aleksejonoks Muu/Other LAT
MiniGP 28 Timurs Scicko Muu/Other Team101% motoclub LAT
MiniGP 10 Martins Bluss Muu/Other LAT
Pit +40 82 Kair Pruuns YCF EST
Pit +40 13 Risto Jaakson YCF Äksi39Team EST
Pitbike Junior 9 Vytis Razmislavicius Muu/Other LTU
Pitbike Junior 33 Marks Cernevskis Muu/Other LAT
Pitbike Junior 23 Dominykas Razmislavicius Muu/Other LTU
Pitbike Junior 20 Nikita Matusovs Muu/Other LAT
Pitbike Junior 10 Oliver Püüding YCF Pärnu Motoclub EST
Pitbike Open 87 Rainer Kauler Muu/Other EST
Pitbike Open 7 Janis Rozenbergs YCF LAT
Pitbike Open 38 Kermo Metsis PitsterPro EST
Pitbike Open 163 Kaarel Kikerpill PitsterPro EST
Pitbike160 89 Aleksejs Terentjevs Muu/Other LAT
Pitbike160 85 Dmitrijs Macuks Muu/Other LAT
Pitbike160 77 Aleksandr Semet PitsterPro EST
Pitbike160 290 Erki Maripuu YCF EST
Pitbike160 21 Mikas Razmislavicius Muu/Other LTU
Pitbike160 2 Henry Maasik YCF EST
Pitbike160 17 Ivars Laitans Muu/Other LAT
Pitbike160 161 Mark Tori YCF Pärnu Motoclub EST
Pitbike160 15 Timo Tammiste YCF EST
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
S1 22 Patrick Pals TM Vihur Motosport EST
S1 22 Patrick Pals TM Vihur Motosport EST
S1 20 Povilas Leckas TM LTU
S1 13 Normunds Freimanis KTM LAT
S1 124 eero Madisson KTM EST
S1 116 Ossi Rantala Honda FIN
S2 83 Antti hanninen Husqvarna FIN
S2 8 Onni Korkeamäki Husqvarna FIN
S2 769 Kristaps Bajars Yamaha LAT
S2 57 eerik Madisson KTM EST
S2 555 Kaspars Loss TM LAT
S2 43 Toms Avens Yamaha EST
S2 373 Mikus Bevalds Husqvarna LAT
S2 191 Didzis Gorbenko Husqvarna LAT
S2 191 Didzis Gorbenko Husqvarna LAT
S2 186 Krisjanis Feters-Fekters Aprilia LAT
S2 185 Rolands Pankars Suzuki LAT
S2 112 Tuomas Harhala Honda FIN
S2 101 Tero Kolehmainen Husqvarna FIN
S2 100 Imants kalnins TM LAT
S4 932 Mait Kukk Husqvarna Seltec Racing EST
S4 791 Valts Grigans Husqvarna LAT
S4 79 Harijs Skupelis Husqvarna LAT
S4 66 Karl Takk Husqvarna Motohai EST
S4 55 Hugo-Brent Freimann Husqvarna Vihur Motosport EST
S4 5 Aatu Vuola KTM FIN
S4 5 Marek Virves Kawasaki EST
S4 43 Martins Avens Yamaha LAT
S4 27 Artis Linnass TM LAT
S4 252 Reilijs Skudra Husqvarna LAT
S4 25 Hannes Lepmets KTM Motohai EST
S4 1 Garijs Rozkalns Husqvarna LAT
SM junior 64 Lenni Kuukka KTM FIN
SM junior 5 Henry Järv TM Äksi39Team EST
SM junior 46 Niclas Ahlqvist Husqvarna FIN
SM junior 39 Rasmus Ebelmann Husqvarna Äksi39Team EST
SM junior 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
SM junior 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
SM junior 20 Matas Leckas TM LTU
SM junior 2 Mathias Vetkin KTM Pärnu Motoclub EST
SM Street 853 Krisjanis Zagers Aprilia LAT
SM Street 333 Kristians Rusmanis KTM LAT
SM Street 314 Mati Kraavi KTM Seltec Racing EST
SM Street 22 Sandis Ruza Husqvarna LAT
SM Street 128 Santa Barkevica Husqvarna LAT
SM50 93 Damir Žužlov KTM Äksi39Team EST
SM50 30 Dario Rozkalns Muu/Other LAT
SM50 21 Renārs Brigzne GasGas LAT
SM50 200 Vytis Sabaliauskas Husqvarna LTU
SM50 18 Martins Baltskars Muu/Other LAT
SM50 11 Anton Jämsa KTM Äksi39Team EST
SM50 11 Fabio Rozkalns Muu/Other LAT
SM65 7 Tuomas Ihalainen KTM FIN
SM65 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
SM65 51 Herkus Nartautas Husqvarna LTU
SM65 5 Caspar Vetkin GasGas Pärnu Motoclub EST
SM65 210 Meribel Pals Husqvarna Vihur Motosport EST
SMquad 88 Viljar Värat Honda EST
SMquad 851 Priit Kurg Yamaha EST
SMquad 64 Tene Oispuu Yamaha SK Yamaha Keskus EST
SMquad 64 Rene Õispuu Yamaha SK Yamaha Keskus EST
SMquad 555 Siim Raidma Yamaha Kagu Motoklubi EST
SMquad 36 Aksels Cirulis Kawasaki LAT
SMquad 25 Roman Mägi Yamaha EST
SMquad 127 Normunds Cirulis KTM LAT
SMquad 1 Raul Kirt Muu/Other Panter Motosport EST

The event is finished.

Kuupäev

Aug 05 2023
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code