Home Events Kestvuskross Rannu Kestvuskross EKV II etapp

Rannu Kestvuskross EKV II etapp

Võistlusjuhend ja ajakava: Rannu 2023

Võistlusklassid: E-1, E-2, Enduro, Hobi B, Hobi C, Hobi D, Naised, Quad, Quad Veteran 40+, ATV, ATV750, Veteranid 40+, Seeniorid 50+

EKV: Seeniorid 50+, Hobi B, Hobi C, Hobi D, Naised, ATV, ATV750, Quad Veteran 40+

Korraldaja karikale: E-1, E-2, Enduro, Veteranid 40+, Quad

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV 98 Jorma Suumann Polaris EST
ATV 889 Raido Asula Polaris EST
ATV 888 Sten murro Can-Am EST
ATV 88 Andres Timmusk Can-Am EST
ATV 878 Endriko Ennok Can-Am EST
ATV 85 TÕNU Tooming Polaris EST
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
ATV 123 Kaupo Luht Can-Am MTÜ SEK EST
ATV 10 Henri Samuel Can-Am EST
ATV 750 891 Andu Kuningas Can-Am Elva Krossiklubi EST
ATV 750 878 Endriko Ennok Can-Am EST
ATV 750 82 meelis kuhi Can-Am EST
ATV 750 62 Renee Nurm Can-Am Kagu Motoklubi EST
E-1 87 Karl Saat KTM Pärnu Motoclub EST
E-1 77 Kalev Kõivsaar Can-Am EST
E-1 27 Hegri Sutt Can-Am Paikuse Motoklubi EST
E-1 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
E-2 6 Rolf-otto Rootsma KTM Sõmerpalu MK EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 117 Priit Palatu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Enduro 997 Steve Loorits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Enduro 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 95 Rooland Haidla ATM Tartu Enduro Klubi EST
Enduro 886 Rünno Jõeäär KTM MTÜ SEK EST
Enduro 619 Siim Ehasalu KTM EST
Enduro 608 Kari Kodasma KTM Pärnu Motoclub EST
Enduro 6 Jaanus Vihtla KTM EST
Enduro 555 Lauri Olesk Husqvarna EST
Enduro 515 Ingvar Pärn KTM Tartu Enduro Klubi EST
Enduro 464 Mallor Vildak GasGas Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 444 Kristjan Kolsar GasGas Sõmerpalu MK EST
Enduro 373 Andres Arro KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 359 Priit Raid GasGas AMK Kalev EST
Enduro 23 Jaanus Hugo Ermits Beta RedMoto Racing EST
Enduro 22 Markus Lehtjõe KTM MTÜ SEK EST
Enduro 191 Peeter Tammoja GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Enduro 156 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
HOBI B (BRONX) 99 Ron Laante GasGas EST
HOBI B (BRONX) 875 Tanel Aunpuu KTM Linnamäe Krossiklubi EST
HOBI B (BRONX) 838 Henar Henno Beta EST
HOBI B (BRONX) 76 Martin Maante Husqvarna MTÜ SEK EST
HOBI B (BRONX) 706 Rein Strauch Husqvarna Püssi Motoklubi EST
HOBI B (BRONX) 615 Raimo Pärt KTM FIN
HOBI B (BRONX) 535 Lauri Kodres GasGas EST
HOBI B (BRONX) 420 Hendrik Allsalu Yamaha Paikuse Motoklubi EST
HOBI B (BRONX) 323 Tanel Kingu KTM Toila Automoto Klubi EST
HOBI B (BRONX) 250 Kaarel Nõmm KTM EST
HOBI B (BRONX) 123 Girt Kaarepere KTM Linnamäe Krossiklubi EST
HOBI B (BRONX) 122 Anar-Henry Jõeäär KTM EST
Hobi B (SILVER) 930 Madis Lepikov GasGas Tõrva Motoklubi EST
Hobi B (SILVER) 851 kristo lastik KTM Elva Krossiklubi EST
Hobi B (SILVER) 646 Jüri Kommer GasGas EST
Hobi B (SILVER) 514 Rauno Mägi Husqvarna EST
Hobi B (SILVER) 412 Kevin Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi B (SILVER) 395 siim palatu GasGas Sõmerpalu MK EST
Hobi B (SILVER) 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi B (SILVER) 312 Armin Pilv Beta EST
Hobi B (SILVER) 19 Egert Säärits KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B (SILVER) 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
Hobi C 97 Marcus Kask GasGas Tartu Enduro Klubi EST
Hobi C 959 Rain Ojaveer Beta EST
Hobi C 75 Raido Rekand Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Hobi C 579 Joel Kelder GasGas Jõhvi Motoklubi EST
Hobi C 294 Mihkel Reino Honda RXT Motoklubi EST
Hobi C 239 Carl Ülejõe Husqvarna Freetime Racing EST
Hobi C 133 Kaido Orav GasGas Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 990 Lennart Linde KTM Elva Krossiklubi EST
Hobi D 938 Villem Martin Roos Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 92 Karmo Sarapuu Husqvarna EST
Hobi D 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
Hobi D 884 Allan Saariste Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 864 Karl Tattar Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 838 Henar Henno Beta EST
Hobi D 812 Mikk Lepik Kawasaki EST
Hobi D 771 Siim Strauch KTM EST
Hobi D 713 Kenneth Lind KTM Tihemetsa MK EST
Hobi D 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi D 69 Leon Sius Kiis KTM KTL Racing klubi EST
Hobi D 664 Arsi Tupits GasGas Kagu Motoklubi EST
Hobi D 615 Karl Maruste Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 6 Janno Kuus Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
Hobi D 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 495 Ragnar Märts KTM Elva Krossiklubi EST
Hobi D 45 Roomet Kukumägi KTM EST
Hobi D 376 Joel Kalju Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 350 Rait Oberg KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi D 252 Joosep Toom Husqvarna Äksi39Team EST
Hobi D 234 Mattis Kangur KTM Pärnu Motoclub EST
Hobi D 222 Marko Kasemaa Fantic Team Kassi Auto EST
Hobi D 209 Henri Mõttus KTM EST
Hobi D 196 Erki Rannamees KTM EST
Hobi D 18 Sander Kangro GasGas Team Kassi Auto EST
Hobi D 159 Eiko Engelbrecht KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 135 Kusti Muri KTM EST
Hobi D 126 Kristjan Samarin Yamaha Kagu Motoklubi EST
Hobi D 11 Herman Tilba Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Hobi D 106 Jaanus Novikov KTM Elva Krossiklubi EST
Naised 78 Elisabeth-Mary Vainrauh Husqvarna RedMoto Racing EST
Naised 686 KEITY KUUS GasGas Kagu Motoklubi EST
Naised 642 Celiin Jõesaar Yamaha Kagu Motoklubi EST
Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
Naised 369 Marie Matilda Viil Fantic Motoextreme EST
Naised 311 Neydi Karjus Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Quad 69 Rander Tarum Yamaha Pühajõe MK EST
Quad 65 Hannes Voolaid Yamaha EST
Quad 58 Martin Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad 555 Siim Raidma Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad 549 Kristjan Pahva KTM Tartu Enduro Klubi EST
Quad 525 Taivo Hiisku Yamaha EST
Quad 45 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad 333 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Quad 171 Timo Loot Yamaha EST
Quad 14 andren mägi Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Veteran 40+ 90 Martin Toovis KTM Pühajõe MK EST
Quad Veteran 40+ 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Veteran 40+ 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Veteran 40+ 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Seenior 50+ 85 Erik Samoškin KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seenior 50+ 780 Peeter Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Seenior 50+ 534 Veikko Koppel KTM MotoWorks RT EST
Seenior 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Seenior 50+ 377 Urmas Haab GasGas KTL Racing klubi EST
Seenior 50+ 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
Seenior 50+ 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
Seenior 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seenior 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Seenior 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seenior 50+ 113 madis pool KTM Pärnu Motoclub EST
Seenior 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 919 Kaido Kase KTM Tihemetsa MK EST
Veteran 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
Veteran 40+ 611 Andrus Küttä Beta EST
Veteran 40+ 61 Vahur Vanker KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
Veteran 40+ 58 Roomet Kurg Beta Vihur Motosport EST
Veteran 40+ 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
Veteran 40+ 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Veteran 40+ 383 Joel Toome Honda Pärnu Motoclub EST
Veteran 40+ 350 Rait Oberg KTM Kohila Motospordi Klubi EST
Veteran 40+ 318 Oliver Toomela Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 238 Olev Roosmäe Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Veteran 40+ 198 Virkko Parts Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 194 Eero Pass KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteran 40+ 194 Eero Pass KTM Pärnu Motoclub EST
Veteran 40+ 160 Rain Lipson KTM KTL Racing klubi EST
Veteran 40+ 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
Veteran 40+ 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu MK EST
Veteran 40+ 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST

The event is finished.

Kuupäev

Oct 01 2023
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code