Sõmerpalu staadionikross

Laen kaarti....

Aeg
10/07/2019
Kogu päev

Asukoht
Sõmerpalu krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
Kohalikele auhindadele: 50cc, 65cc, 85cc, Naised, Retro 125, Retro 250, Open Hobby, MX125, MX2, MX1, Säärud.
Superenduro Eesti KV 2.etapp: Superenduro Pro, Superenduro Hobby, Superenduro Seenior 40+, Superenduro Beginners.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 926 Sebastian Köster Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 783 Artūrs Vinters KTM LAT
50cc 7 Travis Siilak KTM Vihur Motosport EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 46 Roberts Brants Husqvarna LAT
50cc 411 Karl-Martin Kukk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi39Team EST
50cc 339 Bruno Mägi KTM EST
50cc 333 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
50cc 33 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 28 Ralfs Mellītis KTM LAT
50cc 26 Eva - Lotta Mark KTM Sõmeru Racing EST
50cc 222 Dāvis Smarods KTM EST
50cc 18 Edvin Jürgen Husqvarna EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 11 Braien Kaur KTM Motohai EST
50cc 11 Randoq Laane Muu/Other EST
50cc 109 Gregor Lootus KTM Motoextreme EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc PW/Mini 7 Märten Hünerson Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 26 Aston Kõiv KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 10 Stever Pihu KTM EST
65cc 949 Kirill Antonov KTM RUS
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi39Team EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 736 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
65cc 720 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 719 Raivo Laicans Husqvarna LAT
65cc 718 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 705 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 65 Karel Vahur Vingisaar Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 989 Timovei Antonov Husqvarna RUS
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 757 Elisey Oreshkin KTM RUS
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 724 Jekabs Kubulins Yamaha LAT
85cc 716 Fedor Ivachev KTM RUS
85cc 600 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 201 Kevin Villand Kawasaki Motoklubi Lääne EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
MX1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX1 51 aleksei vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX1 46 Henri Möll Kawasaki Saku MK EST
MX1 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX1 37 Gert Krestinov Kawasaki Motoextreme EST
MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi39Team EST
MX1 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX125 715 Romeo Karu KTM KTM Racing Estonia EST
MX125 7 Artemy Rausov KTM RUS
MX125 57 juri vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX2 78 Hans Priidel KTM Motoklubi Tallinn EST
MX2 744 Artemii Nazarov Yamaha RUS
MX2 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 221 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 142 Jere Haavisto Yamaha FIN
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX2 105 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu MK EST
Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Naised 46 Kadri Ehamäe Husqvarna RedMoto Racing EST
Naised 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 202 Avely Villand KTM Motoklubi Lääne EST
Naised 151 Hanna Reinola Kawasaki FIN
Naised 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Open Hobby 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
Open Hobby 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Open Hobby 777 Kalev KRIIS KTM Sõmerpalu MK EST
Open Hobby 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Open Hobby 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Open Hobby 41 leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
Open Hobby 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Open Hobby 37 Kenor Kotkas Husqvarna EST
Open Hobby 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Open Hobby 232 Jesper Dubolazov KTM Tartu Motokrossiklubi EST
Open Hobby 211 Jurijs Kovgers Husqvarna LAT
Open Hobby 116 Urmas Heliste Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Open Hobby 111 Tanel Kull Kawasaki EST
Retro 125 634 Enno Kartus CZ EST
Retro 125 520 Marken Raudnagel CZ Kagu Motoklubi EST
Retro 125 39 Mihkel Viira CZ EST
Retro 125 36 Rain Raudnagel CZ Kagu Motoklubi EST
Retro 125 10 Margus Laipalu CZ EST
Retro 250 98 Juku Saar CZ Kagu Motoklubi EST
Retro 250 96 Olegs Kaseckins CZ LAT
Retro 250 66 Indrek Aljes CZ Estonian Express Racing EST
Retro 250 5 Marko Laipalu CZ EST
Retro 250 41 Andres Pilt CZ Sõmerpalu MK EST
Retro 250 298 Kristo Saar CZ Kagu Motoklubi EST
Retro 250 29 Jaanus Lüüding CZ EST
Retro 250 282 Andrus Lüüding Honda EST
Retro 250 25 Rain Koch CZ Aave Spordiklubi EST
Säärud 86 Gennadi Kink Muu/Other EST
Säärud 8 Aigar Ilves Muu/Other EST
Säärud 739 Andri Kutsar Muu/Other Äksi39Team EST
Säärud 735 Krissu Konoplitski Muu/Other EST
Säärud 699 Toivo Ilves Muu/Other Motoklubi K&K EST
Säärud 66 Jane Ilves Muu/Other EST
Säärud 23 Kevin Naelso Minsk Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Säärud 16 Matis Heinpõld Muu/Other Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Säärud 131 Marleen Valdas Muu/Other Motoklubi MRC EST
Säärud 11 Rando Laane Muu/Other EST
Superenduro Beginners 95 Klaus Somelar Scorpa Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Beginners 77 Marten Puusepp Husqvarna EST
Superenduro Beginners 44 Ergo Põder Husqvarna EST
Superenduro Beginners 345 Kalev Känd KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Beginners 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
Superenduro Beginners 126 Miko Põder KTM EST
Superenduro Hobby 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
Superenduro Hobby 777 Kalev KRIIS KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Hobby 634 Silver Sellis KTM Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 606 Sander Luiga KTM Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 44 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Superenduro Hobby 44 Martin Kohv KTM Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 404 Aare Pere KTM RedMoto Racing EST
Superenduro Hobby 25 Taavi Tamm Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 211 Indrek Veski Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 156 Jürto Brauer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 104 Janne Reinola KTM FIN
Superenduro Pro 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Pro 311 Martin Leok KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Pro 29 Mikael Miettinen Husqvarna FIN
Superenduro Pro 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Pro 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Pro 101 Kosti Kirjavainen Sherco FIN
Superenduro Seenior 40+ 912 Kaido Somelar Sherco Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Seenior 40+ 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Superenduro Seenior 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
Superenduro Seenior 40+ 35 Rene Jerbach Husqvarna RedMoto Racing EST
Superenduro Seenior 40+ 150 Jüri Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Seenior 40+ 120 Riho Kollist KTM Sõmerpalu MK EST
Kommentaarium on suletud.