Sõmerpalu staadionikross Väino Leoki rändkarikale

Laen kaarti....

Aeg
11/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Sõmerpalu krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
Motokross: 50 PW/Mini, 50cc, 65cc, 85cc, Naised, Open Hobby, MX125, MX2, MX1, Säärud
Superenduro EKV: Superenduro Pro, Superenduro Hobby, Superenduro Seenior 40+, Superenduro Beginners

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 669 Oliver Ilves KTM Otepää Motoklubi EST
50cc 65 Karel Vahur Vingisaar KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 4 Enri Lustus Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 33 Sebastian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 3 Ottomar Saag KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 258 Frankie LVOVS Husqvarna Vihur Motosport EST
50cc 23 Eimantas Čepulis KTM LTU
50cc 19 Chris Ryan Kaljumäe Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 18 Edvin Jürgen KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 15 Marten Raud KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc 139 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc 122 Henrik Soots Polini EST
50cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
50cc 11 Braien Kaur KTM EST
50cc 10 Jakob Burmann Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 8 Robin Robert Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
50cc PW/Mini 6 Albert Ako Kokk KTM Motoextreme EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM EST
50cc PW/Mini 5 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 33 Sebastian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
50cc PW/Mini 30 Tristan Tuvikene Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
50cc PW/Mini 19 Chris Ryan kaljumäe KTM RedMoto Racing EST
50cc PW/Mini 18 Edvin Jürgen Husqvarna Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
50cc PW/Mini 17 Romet Jundas KTM KTM Racing Estonia EST
50cc PW/Mini 131 Marleen Valdas Muu/Other Motoklubi MRC EST
50cc PW/Mini 131 Heigo Havam Husqvarna HRC Eesti Racing Team EST
50cc PW/Mini 123 Germo Soots KTM EST
50cc PW/Mini 11 Braien Kaur KTM EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 958 Oliver Põdra Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 939 Henri Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga Motoklubi EST
65cc 724 Jekabs Kubulins Husqvarna LAT
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 652 Robin Raen Lõõnik KTM Aave Spordiklubi EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga Motoklubi EST
65cc 512 Paul Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 201 Kevin Villand KTM Motoklubi Lääne EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
85cc 724 Janis Kubulins Husqvarna LAT
85cc 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
85cc 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
85cc 40 Martin Michelis KTM RedMoto Racing EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi Motoklubi EST
MX1 9 Sergey Prytov Husqvarna RUS
MX1 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
MX1 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX1 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi Motoklubi EST
MX1 221 Priit Ratsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX125 9 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 615 Rudolfs Aumeistars Yamaha LAT
MX125 611 Allar Pent Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
MX125 101 Kosti Kirjavainen Sherco RedMoto Racing FIN
MX125 100 Jörgen- Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX2 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX2 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX2 500 Alexander Fedorov KTM RUS
MX2 377 Andreas Hiiemägi Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX2 258 Johannes Nermann KTM KTM Racing Estonia EST
MX2 132 Karel Kutsar KTM Estonian Express Racing EST
MX2 111 Aigar Leok Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 99 Lybov Leontyeva Yamaha Narva Motoklub RUS
Naised 85 Loree Roots Honda Pärnu Motoclub EST
Naised 789 liisi kurusk KTM Kagu Motoklubi EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Naised 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 39 Julia Mattila Kawasaki FIN
Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
Naised 202 Avely Villand KTM Motoklubi Lääne EST
Naised 131 Marleen Valdas Bucci Moto Motoklubi MRC EST
Open Hobby 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
Open Hobby 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
Open Hobby 7 Hardi Prans KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Open Hobby 669 Rando Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Open Hobby 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Open Hobby 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu Motoklubi EST
Open Hobby 395 Siim Palatu Kawasaki Sõmerpalu Motoklubi EST
Open Hobby 37 Kenor Kotkas Kawasaki Carma Motoklubi EST
Open Hobby 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
Open Hobby 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Säärud 96 Olegs Kaseckins Muu/Other LAT
Säärud 939 Henri Kutsar Muu/Other Äksi Motoklubi EST
Säärud 8 Harmo Ilves Muu/Other Motoklubi K&K EST
Säärud 7 Janek Ritsmann Muu/Other EST
Säärud 699 Toivo Ilves Muu/Other Motoklubi K&K EST
Säärud 66 Jane Ilves Muu/Other Sõmerpalu Motoklubi EST
Säärud 439 Kristjan Kutsar Jawa Äksi Motoklubi EST
Säärud 36 Rain Raudnagel Buran Kagu Motoklubi EST
Säärud 23 Kevin Naelso Muu/Other Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Säärud 16 Matis Heinpõld Muu/Other Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Säärud 131 Marleen Valdas Muu/Other Motoklubi MRC EST
Säärud 11 Rando Laane Muu/Other EST
Superenduro Beginners 808 Kalvis Kuskis Husqvarna LAT
Superenduro Beginners 71 Birger Taal Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Beginners 249 Gunars Kepe KTM LAT
Superenduro Hobby 722 Ain-Gustav Bartels Beta RedMoto Racing EST
Superenduro Hobby 71 Birger Taal Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Hobby 646 Jüri Kommer KTM Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 606 Sander Luiga Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Superenduro Hobby 592 Päärn Raid Husqvarna Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Hobby 512 Marten Puusepp Kawasaki EST
Superenduro Hobby 369 Andres Kukk KTM RedMoto Racing EST
Superenduro Hobby 26 Tino Nuuttinen TM FIN
Superenduro Hobby 170 Timo Hermlin KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Pro 77 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Pro 531 Priit Biene Husqvarna RedMoto Racing EST
Superenduro Pro 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Pro 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu Motoklubi EST
Superenduro Pro 101 Kosti Kirjavainen Sherco RedMoto Racing FIN
Kommentaarium on suletud.