SuperMoto EMV I etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
13/05/2018
Kogu päev

Asukoht
Tabasalu kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend ja ajakava
Eesti ja Soome meistrivõistluste I etapp
Masinaklassid: SM 50; SM 85; S1; S3; S4; Open; SuperQuad

Klassidele SM 50, SM85, S3, S4, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Sivitrans, Tridens, Recticel, Aknasepad, A Le Coq, Castrol, StreetMoto, Nokimer, www.gd.ee, Imago Auto, Flameko, Ramo, VPE, Kreston Ehitus, Autoekspert, Addinol, Monster ja Saare Fishexport. Klassis S1 rahalised auhinnad väärtusega I koht 200€, II koht 100€ ja III koht 50€

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
SuperQuad 22 Reimo Kerdt Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 67 Oleg Morgunov Yamaha EST
SuperQuad 33 Tõnu Zeiger KTM Kagu Motoklubi EST
SuperQuad 169 Tanel Jürna KTM Motobox Racing Team EST
SM85 146 ossi rantala Honda FIN
SM85 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
SM85 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna EST
SM85 66 Karl Takk Husqvarna Vihur Motosport EST
SM85 10 Silvester Sarapik TM Vihur Motosport EST
SM85 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
SM85 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
SM85 4 Fred Erik Merivälja KTM Pärnu SLIK EST
SM85 95 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
SM85 96 Ivan Mosin TM EST
SM50 79 Martha Koort Husqvarna Äksi Motoklubi EST
SM50 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
SM50 139 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
SM50 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi Motoklubi EST
SM50 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
SM50 49 Rudis Haze Husqvarna LAT
SM50 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
SM50 4 Davids Baltais Torrot LAT
S4 69 EIKI KUNDER KTM Pärnu Motoclub EST
S4 101 Tero Kolehmainen TM FIN
S4 64 Jussi Valkeapää KTM FIN
S4 112 Tuomas Harhala Yamaha FIN
S4 88 Tommi Suhonen KTM FIN
S4 594 Zigmars Zvirbulis Suzuki LAT
S1 124 eero madisson KTM FIN
S1 37 Kenor Kotkas TM Carma Motoklubi EST
S1 424 Sven Simulask TM Vihur Motosport EST
S1 56 Otto Lappalainen TM FIN
S1 97 Artem Teslenko Yamaha RUS
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 10 Prants Pals TM EST
S1 22 Patrick Pals TM EST
S1 34 Antti Soitiala Husqvarna FIN
S1 8 Ari Astedt Husqvarna FIN
S1 56 Otto Lappalainen TM FIN
S1 146 Sami Salstola TM FIN
S1 16 Janne Rantala TM FIN
S1 12 Alexander Latyshev Honda EST
Open 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
Open 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Open 250 Anton Charnavushka TM EST
Open 250 Anton Charnavushka TM BLR
Open 13 Semen Buchin Husqvarna RUS
Open 21 Konstantin Geskin TM RUS
Open 29 Rūdolfs Pumpurs TM LAT
Open 101 Tero Kolehmainen TM FIN
Open 64 Jussi Valkeapää KTM FIN
Open 191 Joonas Markkanen TM FIN
Open 74 Aleksi Markkanen KTM FIN
Open 20 Eetu Ihalainen KTM FIN
Open 22 Antti Mantere Honda FIN
Open 21 Tino Kapanen KTM FIN
Open 777 Pauls Timrots TM LAT
Kommentaarium on suletud.