Supermoto EMV I etapp 2021 Aravetel

Aeg
17/07/2021
Kogu päev

Asukoht
Aravete kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Võistluse koht: Aravete kardirada, Järvamaa

Määrang: Almaca KV 3/4 etapp, EMV 1/2 etapp
Masinaklassid: SM 50; SM 65; SM Junior; S1; S4; Street; Open; SuperQuad; Pit Junior; Pit Open; Pit 30+; Pit 18+.

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

You can find the rules that are specific to foreign competitors here: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/

Information about at-risk countries for people arriving in Estonia is available at the website of the Ministry of Foreign Affairs: https://vm.ee/en/information-countries-and-self-isolation-requirements-passengers

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Open 93 Egert Põlf KTM EST
Open 791 Valts Grigans Husqvarna LAT
Open 711 Gatis Tikiņš Yamaha LAT
Open 555 Kaspars Loss KTM LAT
Open 43 Toms Avens Yamaha LAT
Open 189 MARTINS FETERS-FEKTERS Aprilia EST
Open 186 Krisjanis Feters-Fekters Aprilia LAT
Pit 18+ 14 Alex Vetkin Minsk Almaca Motosport EST
Pit 30+ 83 Mait Ehrlich YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 52 Taivo Madisson YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 44 Janis Pahk YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 21 Vjačeslav Kanajevs YCF LAT
Pit Junior 45 Sven Martin Merivälja YCF Almaca Motosport EST
S1 124 Eero Madisson KTM Almaca Motosport EST
S4 57 Eerik Madisson KTM Almaca Motosport EST
SM 50 70 Karl Liivamäe KTM Äksi39Team EST
SM Junior 93 Paul Olbrei Husqvarna Äksi39Team EST
SM Junior 83 Robin Robert Mooses KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
SM Junior 778 Marten Gavrilov KTM Äksi39Team EST
SM Junior 66 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
SM Junior 38 Rita-Liisa Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
SM Junior 31 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
Street 88 Janis Ribenis Beta EST
SuperQuad 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 25 Roman Mägi Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 127 Normunds Cīrulis KTM LAT

Registreerunud (varasemad)

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Pit 18+ 37 Mark Tori YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 95 Valentin Smelov Muu/Other EST
Pit 30+ 94 Mihhail Bõstrov Muu/Other EST
Pit 30+ 82 Kair Pruuns YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 777 Anti Rand YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 69 Joosep Parbo YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 32 Sven Vetkin YCF Almaca Motosport EST
Pit 30+ 18 Zahhar Krasavtsev Muu/Other EST
Pit 30+ 13 Risto Jaakson YCF Almaca Motosport EST
Pit Open 85 Heigo Enden Muu/Other EST
Pit Open 77 Aleksandr Šemet Pitpro EST
Pit Open 420 Fredi Pihlas PitsterPro EST
Pit Open 33 Janar Kleitsman Muu/Other EST
S1 66 Karl Takk GasGas Almaca Motosport EST
S1 39 AKSEL Pärtelpoeg GasGas Äksi39Team EST
S1 101 Tero Kolehmainen Husqvarna FIN
S4 932 Mait Kukk Husqvarna Seltec Racing EST
S4 69 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
S4 424 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
S4 33 Selyn Kazakova Husqvarna Vihur Motosport EST
S4 25 Hannes Lepmets KTM Seltec Racing EST
SM 50 39 Henry JÄRV GasGas Äksi39Team EST
SM 50 321 Stephan Govyadinov Husqvarna RUS
SM 50 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
SM 50 22 Makar Novichkov Husqvarna RUS
SM 50 210 Meribel Kask KTM Almaca Motosport EST
SM 50 16 Дмитрий Копанёв Husqvarna RUS
SM 50 130 Karl-Hendrik JÄRV Husqvarna Äksi39Team EST
SM 65 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Almaca Motosport EST
SM 65 515 Steven Eugen TIITSO KTM AYR Racing Team EST
SM 65 5 Elena Petrishina Husqvarna RUS
SM 65 5 Caspar Vetkin GasGas Almaca Motosport EST
SM 65 39 Henry JÄRV GasGas EST
SM 65 333 Remy Raid KTM AMB Racing Team EST
SM 65 123 Alexey Govyadinov Husqvarna RUS
SM 65 11 Sofiia Grigoreva Husqvarna RUS
SM Junior 7 Travis Siilak KTM Almaca Motosport EST
SM Junior 39 Rasmus Ebelmann Husqvarna Äksi39Team EST
SM Junior 2 Mathias Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
SuperQuad 851 Priit Kurg Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.