Supermoto EMV II etapp 2021 Põltsamaal

Map Unavailable

Aeg
08/08/2021
Kogu päev

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Võistluse koht: Põltsamaa kardirada, Jõgevamaa

Määrang: EMV 2. etapp
Masinaklassid: SM 50; SM 65; SM Junior; S1; S4; Street; Open; SuperQuad; Pit Junior; Pit Open; Pit 30+; Pit 18+.

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

You can find the rules that are specific to foreign competitors here: https://msport.ee/2021/06/the-rules-when-participating-in-motorsport-competitions-in-estonia/

Information about at-risk countries for people arriving in Estonia is available at the website of the Ministry of Foreign Affairs: https://vm.ee/en/information-countries-and-self-isolation-requirements-passengers

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Open 93 Egert Põld KTM Äksi39Team EST
Open 88 Gediminas Jomantas Husqvarna LTU
Open 791 Valts Grigans Husqvarna LAT
Open 69 Mallor Pärn Husqvarna Äksi39Team EST
Open 57 Eerik Madisson KTM Almaca Motosport EST
Open 555 Kaspars Loss KTM LAT
Pit 30+ 13 Risto Jaakson YCF EST
Pit Open 94 Mihhail Bõstrov Muu/Other EST
Pit Open 85 Heigo Enden Muu/Other EST
Pit Open 420 Fredi Pihlas PitsterPro EST
Pit Open 38 Kermo Metsis Muu/Other EST
S1 66 Karl Takk GasGas Almaca Motosport EST
S1 39 Aksel Pärtelpoeg GasGas Äksi39Team EST
S1 22 Patrick Pals TM Vihur Motosport EST
S1 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
S1 124 Eero Madisson KTM Almaca Motosport EST
S4 88 Gediminas Jomantas Husqvarna LTU
S4 69 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
S4 57 Eerik Madisson KTM Almaca Motosport EST
S4 33 Selyn Kazakova Husqvarna Vihur Motosport EST
S4 25 Hannes Lepmets KTM Seltec Racing EST
S4 137 Sven Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
SM 50 70 Karl Liivamäe KTM Äksi39Team EST
SM 50 321 Stephan Govyadinov Husqvarna RUS
SM 50 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
SM 50 22 Makar Novichkov Husqvarna RUS
SM 50 210 Meribel Kask Husqvarna Almaca Motosport EST
SM 50 16 Dmitry Kopanyov Husqvarna RUS
SM 50 130 Karl-Hendrik Järv KTM Äksi39Team EST
SM 65 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Almaca Motosport EST
SM 65 79 Martha Koort KTM Almaca Motosport EST
SM 65 515 Steven Eugen Tiitso Tiitso KTM AYR Racing Team EST
SM 65 5 Caspar Vetkin GasGas Almaca Motosport EST
SM 65 5 Elena Petrishina Husqvarna RUS
SM 65 39 Henry Järv GasGas Äksi39Team EST
SM 65 333 Remy Raid KTM AMB Racing Team EST
SM 65 123 Alexey Govyadinov Husqvarna RUS
SM 65 11 Sofiia Grigoreva Husqvarna RUS
SM Junior 93 Paul Olbrei Husqvarna Äksi39Team EST
SM Junior 887 Marten Gavrilov KTM Äksi39Team EST
SM Junior 83 Robin Robert Mooses KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
SM Junior 7 Travis Siilak KTM Almaca Motosport EST
SM Junior 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
SM Junior 39 Rasmus Ebelmann Husqvarna Äksi39Team EST
SM Junior 38 Rita-Liisa Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
SM Junior 31 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
SM Junior 2 Mathias Vetkin KTM Almaca Motosport EST
Street 290 Erki Maripuu KTM EST
SuperQuad 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 851 Priit Kurg Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 8 Rando Lannusalu Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 25 Roman Mägi Yamaha Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 127 Normunds Cirulis KTM EST
Kommentaarium on suletud.