Home Events Supermoto Supermoto EMV IV etapp 2022

Supermoto EMV IV etapp 2022

Juhend ja ajakava: Baltic trophie cup 14.08.2022 Aravete

Võistlusklassid: SM50, SM65, Pitbike Junior, Pitbike 160, Pitbike 40+, Pitbike Open, S4, SM Street, S2, S1, SM Quad, SM Junior, MiniGP

Registreeru

    Eesnimi|First name*

    Perenimi|Family name*

    E-post|E-mail*

    Telefon|Phone*

    Klass|Class*

    Sünniaeg (aaaa-kk-pp) |Date of Birth (yyyy-mm-dd)*

    Mark*

    Klubi|Club

    Riik|Country

    Võistlusnr|Start nr*

    Litsentsi nr|Licence nr

    Registreerunud

    Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
    MiniGP 3 Kristers Grabovskis Muu/Other LAT
    MiniGP 33 Marks Čerņevskis Muu/Other LAT
    Pitbike 160 14 Alex Vetkin Muu/Other EST
    Pitbike 160 17 Aleksandrs Ivanovs Muu/Other LAT
    Pitbike 160 20 Timofejs Pilacs Muu/Other LAT
    Pitbike 160 555 Edgars Murnieks YCF LAT
    Pitbike 160 77 Deinis Hütt Pitpro EST
    Pitbike 160 85 Dmitrijs Macuks YCF LAT
    Pitbike 160 87 Rainer Kauler YCF EST
    Pitbike 160 94 Mihhail Bõstrov Muu/Other EST
    Pitbike 40+ 82 Kair Pruuns YCF EST
    Pitbike Junior 10 Oliver Püüding YCF EST
    Pitbike Junior 20 Timofejs Pilacs Muu/Other LAT
    Pitbike Open 163 Kaarel Kikerpill PitsterPro EST
    Pitbike Open 38 Kermo Metsis PitsterPro EST
    Pitbike Open 7 Jānis Rozenbergs YCF EST
    Pitbike Open 7 Jānis Rozenbergs YCF LAT
    S1 101 Tero Kolehmainen Muu/Other FIN
    S1 124 Eero Madisson KTM Motohai EST
    S1 13 Normunds Freimanis KTM LAT
    S1 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi39Team EST
    S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
    S1 88 Gediminas Jomantas Husqvarna LTU
    S2 186 Krisjanis Feters-Fekters Aprilia LAT
    S2 25 Hannes Lepmets KTM Motohai EST
    S2 45 Piotr Musiał TM Muu/Other
    S2 555 Kaspars Loss KTM LAT
    S2 711 Gatis Tikiņš Yamaha LAT
    S2 791 Valts Grigans Husqvarna LAT
    S2 93 Egert Põld KTM Äksi39Team EST
    S4 22 Eemeli åstedt KTM FIN
    S4 25 Reilijs Skudra KTM LAT
    S4 27 Artis Linnass TM LAT
    S4 424 Enrico Pedak Husqvarna Äksi39Team EST
    S4 5 Aatu Vuola KTM FIN
    S4 66 Karl Takk GasGas Motohai EST
    S4 69 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
    S4 777 Baltskars Rihards TM LAT
    S4 8 Onni Korkeamäki Husqvarna FIN
    S4 83 Antti Hanninen Husqvarna FIN
    S4 932 Mait Kukk Husqvarna Seltec Racing EST
    SM Junior 2 Marhias Vetkin TM Pärnu Motoclub EST
    SM Junior 333 Remy RAID KTM AMB Racing Team EST
    SM Junior 39 Rasmus Ebelmann Husqvarna Äksi39Team EST
    SM Junior 638 Rita-Liisa Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
    SM Junior 683 Robin Robert Mooses Husqvarna Eesti Motospordi Akadeemia EST
    SM Junior 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
    SM Quad 88 Viljar Värat Aprilia Estonian Supermoto Racing Team EST
    SM50 130 Karl-Hendrik Järv Husqvarna Äksi39Team EST
    SM50 210 Meribel Kask KTM Vihur Motosport EST
    SM50 70 Karl Liivamäe KTM Äksi39Team EST
    SM65 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
    SM65 39 Henry JÄRV GasGas Äksi39Team EST
    SM65 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
    SM65 7 Tuomas Ihalainen KTM FIN
    • 00

      päeva

    • 00

      tundi

    • 00

      minutit

    • 00

      sekundit

    Sildid:

    Kuupäev

    Aug 14 2022

    Aeg

    Terve päev

    Asukoht

    Aravete kardirada
    Kurisoo, 73514 Järva County
    Kategooria
    QR Code
    MTÜ Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon

    Pärnu mnt 139E/11 II korrus,
    11317 Tallinn
    Telefon: +372 682 5273
    E-mail: info(at)msport.ee
    www.msport.ee

    © 2021 Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon. All Rights Reserved.