SuperMoto EMV IV ja V etapp 2018

Laen kaarti....

Aeg
21/07/2018 - 22/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Aravete kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid: SM 50; SM 85; S1; S3; S4; Open; SuperQuad; K/V (külgvankrid)

Klassidele SM 50, SM85, S3, S4, Open ja SuperQuad panevad auhinnad välja järgmised firmad: Sivitrans, Tridens, Harley-Davidson, Recticel, Aknasepad, MRA – Laudotois, A Le Coq, Castrol, StreetMoto, Nordic Smart Homes, www.gd.ee, Imago Auto, Flameko, Ramo, VPE, Kreston Ehitus, Autoekspert, Addinol, Monster Energy ja Saare Fishexport.
Klassis S1 rahalised auhinnad väärtusega I koht 200€, II koht 100€ ja III koht 50€

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
K/V 74 Hannes Veski Madis Mälberg AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V 252 Siim Mokrik Villem Saarna AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Open 911 Tambet Kuresoo Kawasaki Speedline Racing EST
Open 82 Pavel Trubiner TM RUS
Open 747 Vladas Goncarovas KTM LTU
Open 711 Gatis Tikiņš Yamaha LAT
Open 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
Open 485 Vidmantas Vaidinauskas Husqvarna LTU
Open 33 Edgars Ivuskans TM LAT
Open 26 Ingus Stradiņš Honda LAT
Open 251 ALEXEY CHERNOVETS Suzuki BLR
Open 250 ANTON CHARNAVUSHKA TM BLR
Open 23 Karlis Strazds KTM LAT
Open 21 Tino Kapanen KTM FIN
Open 20 Eetu Ihalainen Husqvarna FIN
Open 20 Povilas Leckas TM LTU
Open 14 Alex Vetkin TM Vihur Motosport EST
Open 13 Semen Buchin Husqvarna RUS
Open 110 Gatis Birkens Honda LAT
Open 101 Tero Kolehmainen TM FIN
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 37 Kenor Kotkas TM Carma Motoklubi EST
S1 22 Patrick Pals TM EST
S1 146 Sami Salstola TM FIN
S1 13 Sami Uutela Yamaha FIN
S1 124 Eero Madisson KTM FIN
S1 12 Alexander Latyshev Honda RUS
S1 10 Prants Pals TM EST
S4 969 Maris Apfelbaums TM LAT
S4 7 Kristjan Siilak Husqvarna Motohai EST
S4 69 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
S4 666 Egidijus Jankauskas Husqvarna LTU
S4 594 Zigmars Zvirbulis Suzuki LAT
S4 555 Kaspars Loss KTM LAT
S4 5 Marek Virves Kawasaki Motodepoo Team Green EST
S4 424 Sven Simulask TM Vihur Motosport EST
S4 28 Edgars Tikiņš Yamaha LAT
S4 256 ILYA KLIMENOK Suzuki BLR
S4 136 Edijs Linbergs Husqvarna Äksi Motoklubi LAT
S4 116 Aloyzas Musteikis Husqvarna LTU
S4 112 Tuomas Harhala Yamaha FIN
SM50 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Pärnu Motoclub EST
SM50 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
SM50 5 Martha Koort Husqvarna Äksi Motoklubi EST
SM50 49 Rudis Haze Husqvarna LAT
SM50 46 Kristians Baltus KTM LAT
SM50 4 Davids Baltais TM LAT
SM50 4 Davids Baltais TM LAT
SM50 39 Robin Robert Mooses Husqvarna Äksi Motoklubi EST
SM50 258 Frankie Lvovs Husqvarna Vihur Motosport EST
SM50 139 Rita-Liisa Mooses KTM Äksi Motoklubi EST
SM50 100 Theo Kolts KTM Vihur Motosport EST
SM85 96 Ivan Mosin TM RUS
SM85 95 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
SM85 7 Mathias Vetkin Husqvarna Vihur Motosport EST
SM85 66 Karl Takk Honda Vihur Motosport EST
SM85 63 Karro Robert Jäärats KTM Vihur Motosport EST
SM85 55 Hugo-Brent Freimann KTM Vihur Motosport EST
SM85 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
SM85 39 Aksel Pärtelpoeg Husqvarna Äksi Motoklubi EST
SuperQuad 88 Viljar Värat Honda Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 8 Rando Lannusalu Cobra Estonian Supermoto Racing Team EST
SuperQuad 67 Oleg Morgunov Yamaha RUS
SuperQuad 66 Rinalds Dislers-Kirilko Muu/Other LAT
SuperQuad 33 Tõnu Zeiger KTM Kagu Motoklubi EST
SuperQuad 29 Martin Boom Suzuki Estonian Supermoto Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.