Supermoto EMV IV ja V etapp

Loading Map....

Aeg
22/08/2020 - 23/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Aravete kardirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
EMV: SM50, SM65, S4, S1, SuperQuad, SM Junior
EKV: Open
Kohalik karikas: SM Street, Pit160, PitOpen

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
Open 93 Egert Põld KTM Äksi39Team EST
Open 85 Edgars Benjamins Aprilia LAT
Open 777 Girts Timrots TM LAT
Open 777 Pauls Timrots TM LAT
Open 66 Karl Takk Husqvarna Almaca Motosport EST
Open 555 Kaspars Loss KTM LAT
Open 39 Aksel Pärtelpoeg KTM Äksi39Team EST
Open 186 Krisjanis Feters-Fekters Aprilia LAT
Open 151 Arvis Pastars Honda LAT
Open 15 Ruslanas Bykovas Husqvarna EST
PIT 160 37 Timo Tammiste YCF EST
PIT 160 32 Sven Vetkin YCF Almaca Motosport EST
PIT 160 13 Risto Jaakson YCF Almaca Motosport EST
S1 75 Dzintars Baltais TM LAT
S1 747 Vladas Gončarovas Husqvarna LTU
S1 22 Patrick Pals TM Vihur Motosport EST
S1 189 MARTINS FETERS-FEKTERS Aprilia EST
S1 14 Alex Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
S1 13 Normunds Freimanis KTM LAT
S1 124 Eero Madisson KTM Almaca Motosport EST
S1 101 Tero Kolehmainen Husqvarna FIN
S1 10 Prants Pals TM Vihur Motosport EST
S4 969 Maris Apfelbaums TM EST
S4 96 Andrius Šlajus Husqvarna LTU
S4 932 Mait Kukk Husqvarna EST
S4 88 Gediminas Jomantas Husqvarna EST
S4 791 Valts Grigans KTM EST
S4 69 Eiki Kunder KTM Pärnu Motoclub EST
S4 594 Zigmars Zvirbulis Suzuki LAT
S4 444 Justinas Kavaliūnas Husqvarna EST
S4 424 Sven Simulask Husqvarna EST
S4 283 Karlis Banis Honda LAT
S4 25 Marius Rinkunas KTM LTU
S4 18 Sandis Karklins Husqvarna LAT
S4 136 Edijs Linbergs Husqvarna LAT
S4 13 Justinas Kontrauskas Husqvarna LTU
S4 124 Eerik Madisson KTM Almaca Motosport EST
S4 119 Heikki Metsäranta Husqvarna FIN
SM Junior 7 Travis Siilak KTM Almaca Motosport EST
SM Junior 646 Kristians Baltus KTM LAT
SM Junior 39 Rita-Liisa Mooses KTM EST
SM Junior 15 Hugo Bykovas Husqvarna LTU
SM Street 85 Janis Ribenis Beta EST
SM Street 65 Sander Pikhoff Husqvarna EST
SM Street 50 Janis Strazdins KTM LAT
SM Street 492 Rolands Spāre Suzuki LAT
SM Street 290 Hannes Lepmets KTM Seltec racing EST
SM Street 235 Urmo Limm KTM EST
SM Street 123 Mantvydas Veliulis Husqvarna LTU
SM50 515 Steven Eugen Tiitso KTM AYR Racing Team EST
SM50 5 Caspar Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
SM50 39 Robin Robert Mooses KTM Äksi39Team EST
SM50 24 Kenneth Simulask Husqvarna Vihur Motosport EST
SM50 210 Meribel Kask Husqvarna Vihur Motosport EST
SM50 130 Karl-Hendrik JÄRV Husqvarna Äksi39Team EST
SM50 123 Jonas Veliulis Husqvarna LTU
SM65 99 Kristjan-Erich Luhaäär KTM Almaca Motosport EST
SM65 79 Martha Koort KTM Almaca Motosport EST
SM65 639 Rasmus Ebelmann KTM Äksi39Team EST
SM65 333 Remy Raid KTM Äksi39Team EST
SM65 31 Otto Reinhard Viks KTM HRC Eesti Racing Team EST
SM65 2 Mathias Vetkin Husqvarna Almaca Motosport EST
SM65 130 Henry JÄRV KTM Äksi39Team EST
Superquad 88 Viljar Värat Honda EST
Superquad 8 Rando Lannusalu Yamaha EST
Superquad 64 Rene Õispuu Yamaha EST
Superquad 11 Normunds Cīrulis KTM Aave Spordiklubi LAT
Kommentaarium on suletud.