Supikross 2018

Laen kaarti....

Aeg
23/09/2018
Kogu päev

Asukoht
Linnamäe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

NB! Võistlusel osalejate vahel loosib Linnamäe Krossiklubi välja 24MX Pop-up telgi (täiskasvanuteklassid) ja Lenovo Tab 3 tahvelarvuti (lasteklassid) ning Tööriistamarketi poolt Hitachi akutrellide komplekti (kõik klassid).

Masinaklassid:
Masinaklassid: Soolo Open, K/V, ATV, Quad Open
Eraldi arvestus:
Soolod – 50cc, 65cc, 85cc, Junior, Open, Hobi, Mini MX, Veteran 40+, Veteran 50+
Quad – Kids, Junior, Open, Hobi
K/V – K/V, Veteran 40+
Võistkonnad eraldi arvestus: Soolod, ATV, Quad

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Tiim (ainult EMF-i sponsorlitsentsi ostnud tiimid)|Team

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 9 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 9 Johann Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
50cc 7 Travis Siilak KTM Motohai EST
50cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 602 Aston Allas Husqvarna RedMoto Racing EST
50cc 585 Leslie Puller Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 50 Sthella Toomela KTM Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
50cc 444 Krevor Marcel Nõmme KTM SJT Kahro Racing EST
50cc 442 Calvin Gregor Minakov KTM EST
50cc 33 Sebastian Johannes Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
50cc 21 Andre Sarri Husqvarna Motoextreme EST
50cc 122 Henrik Soots Polini EST
50cc 110 ROMY Järvelaht KTM RedMoto Racing EST
65cc 96 TOM JOHANN VOLMERSON Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
65cc 67 Kevin Nõgesmaa KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
65cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 56 Rasmus Roost KTM Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 39 Kaspar Uibu Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 30 Timo Tjorven Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 23 Tõnu Kaspar Teesalu KTM Karksi Racing Team EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 179 Robin Kolmar KTM RedMoto Racing EST
65cc 177 KARL ILVES Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
65cc 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
65cc 11 Sigmar Retpap KTM Linnamäe Krossiklubi EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 581 Marten Tint KTM Kagu Motoklubi EST
85cc 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 139 Karl Kutsar KTM Äksi MK EST
85cc 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
ATV 77 Kalev Kõivsaar Can-Am Motohai EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am Motohai EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am Motohai EST
K/V 95 Maarjus Voog Mihkel Kütt AYR-KTM EST
K/V 822 Ainars Dukulis Ilvars Skultans ZABEL LAT
K/V 82 Daniels Lielbārdis Bruno Lielbardis Honda LAT
K/V 50 Taavi Pungits Birger Taal KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 252 Siim Mokrik Villem Saarna AYR-KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 40+ 9 Erik Vahter Jüri Saan KTM Kose AMK EST
K/V Veteran 40+ 75 Tõnu Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
Mini MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 901 Egert Veltson KTM RedMoto Racing EST
MX Hobi 89 Rauno Muts Honda EST
MX Hobi 77 Robin Põld KTM EST
MX Hobi 7 Kristjan Siilak Beta Motohai EST
MX Hobi 69 Taavi Palu Kawasaki Star Racing EST
MX Hobi 575 Siim Kaasik Kawasaki EST
MX Hobi 53 Ahti Pärnsalu Kawasaki Star Racing EST
MX Hobi 488 Siim Sunni Kawasaki EST
MX Hobi 46 kevin järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 46 Indrek Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Hobi 450 Rein Viiol Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Hobi 394 Tarvi Taelma Kawasaki EST
MX Hobi 394 Mihkel Reino Kawasaki Kose AMK EST
MX Hobi 367 Sven Karelson KTM Motoklubi K&K EST
MX Hobi 318 Raul Laugen Kawasaki EST
MX Hobi 312 Kristjan Laugen Honda EST
MX Hobi 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX Hobi 259 Siim Hintser Husqvarna EST
MX Hobi 244 Mairo Mere Honda Linnamäe Krossiklubi EST
MX Hobi 235 Karl Pill Kawasaki EST
MX Hobi 163 Termet Ploovits KTM EST
MX Hobi 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Hobi 00 Marek Martinson Honda EST
MX Hobi 0 Gert Pärnaste Husqvarna EST
MX Junior 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX Junior 911 Martin Mägedi Honda EST
MX Junior 9 Ralf Kütt Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
MX Junior 88 Patrick Põldma Yamaha AYR Racing Team EST
MX Junior 77 Robin Põld KTM EST
MX Junior 64 Laur Mägi KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Junior 609 Enari Epro Kawasaki EST
MX Junior 475 Romet Allingu Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX Junior 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
MX Junior 317 Ragnar Soggar Yamaha EST
MX Junior 256 Artti Hohensee Suzuki EST
MX Open 733 Kaarel Tilk Honda Sõmerpalu MK EST
MX Open 66 Taavi Laur KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX Open 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Open 528 Tajo Andressoo KTM Sõmerpalu MK EST
MX Open 441 Maksim Minakov Kawasaki EST
MX Veteran 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
MX Veteran 40+ 45 lauri politanov KTM EST
MX Veteran 40+ 156 Ivo Kütt Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Veteran 40+ 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
MX Veteran 40+ 11 Hannes Hansman Kawasaki Motoklubi MX Racing Team EST
Quad Hobi 98 Rene Kaseste Reigo Prosso Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 86 Neeme Nikker Ülar Karing RIV-KTM Motoklubi Sinilind EST
Quad Hobi 80 Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Hobi 66 Taavi Raudsepp Suzuki EST
Quad Hobi 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 4 Maiko Lipping Yamaha Motohai EST
Quad Hobi 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 37 Kaimo Sturm Yamaha EST
Quad Hobi 37 Timo Loot Can-Am Motohai EST
Quad Hobi 3 Kalle Kolk Honda Motohai EST
Quad Hobi 2 Marek Abras Suzuki EST
Quad Hobi 17 Indrek Uusmaa Yamaha EST
Quad Hobi 15 Aarne Saar Honda Motohai EST
Quad Hobi 11 Janek Peetsmann Suzuki EST
Quad Junior 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Kids 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Kids 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Kids 50 Marcus Küttis Cobra Kagu Motoklubi EST
Quad Kids 22 Eric Tõnissoo Muu/Other Linnamäe Krossiklubi EST
Quad Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Open 13 Marek Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Kommentaarium on suletud.