Home Events Enduro TARTU ÖINE SUPERENDURO

TARTU ÖINE SUPERENDURO

Võistlusjuhend ja ajakava:Tartu Super Enduro 2023 juhend

strong>Võistlusklassid: Gold, Bronze, Silver, Iron, 40+, 50+, Trial

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
40+ 81 Siim Needrit Husqvarna RedMoto Racing EST
40+ 35 Rene Jerbach KTM KTM Racing Estonia EST
40+ 227 Erki Palusoo KTM Tartu Enduro Klubi EST
40+ 172 Jaak Jaakson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
40+ 120 riho kollist KTM Sõmerpalu MK EST
50+ 377 Urmas Haab KTM KTL Racing klubi EST
50+ 150 Jüri Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
50+ 111 Marek Vinkel KTM EST
Bronx 990 Ron Laante Husqvarna EST
Bronx 960 Fred Serkin Beta EST
Bronx 946 Inguss Supe KTM LAT
Bronx 944 Martin Saul KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronx 919 Mehis Mikk Beta Tartu Enduro Klubi EST
Bronx 908 Risto Raudberg Sherco EST
Bronx 730 Andres Meos Husqvarna MTÜ SEK EST
Bronx 636 Mihkel Lillemägi KTM EST
Bronx 535 Lauri Kodres GasGas EST
Bronx 380 Ingvar Asi Beta EST
Bronx 379 Alfred Alliksoo KTM EST
Bronx 343 Jaanek Anderson KTM MTÜ SEK EST
Bronx 3 Villu Sabre KTM Tartu Enduro Klubi EST
Bronx 227 Timur Kelle KTM EST
Bronx 123 Girt Kaarepere KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Gold 93 Eetu Puhakainen TM FIN
Gold 53 Samuli Puhakainen Beta FIN
Gold 528 Tajo Andressoo GasGas Sõmerpalu MK EST
Gold 504 Miko Põder GasGas EST
Gold 404 Aare Pere KTM KTM Racing Estonia EST
Gold 160 Rain Lipson Husqvarna KTL Racing klubi EST
Gold 156 Jürto Brauer Beta Tartu Enduro Klubi EST
Iron 929 Kristjan Muuli KTM Tartu Enduro Klubi EST
Iron 910 Gert Piire KTM EST
Iron 775 Markel Luiv KTM A1M Sport EST
Iron 595 Rain Ojaveer Beta EST
Iron 45 Roomet Kukumägi KTM EST
Iron 340 veiko zimmermann KTM EST
Iron 313 Maron Mangusson GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Iron 27 Ats Püvi Beta EST
Iron 22 Markus Lehtjõe KTM MTÜ SEK EST
Iron 133 Kaido Orav GasGas Tartu Enduro Klubi EST
Silver 646 Jüri Kommer GasGas EST
Silver 6 Karl Leis GasGas Tapa traieliklubi EST
Silver 545 Steve Luiv KTM A1M Sport EST
Silver 444 Kristjan Kolsar GasGas Sõmerpalu MK EST
Silver 300 Rainer Karro Jotagas Elva motokrossiklubi EST
Silver 253 Cheron Lukk Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Silver 229 Heldur Kodres Husqvarna EST
Silver 102 Kert Pikanõmme KTM RedMoto Racing EST
Trial 315 Jaanus Ehala Sherco Otepää Motoklubi EST
Trial 131 Enrico Pedak Scorpa MTÜ SEK EST

The event is finished.

Kuupäev

Jul 21 2023
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code