Tihemetsa motokross 2018

Laen kaarti....

Aeg
21/07/2018
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
MX Harrastajate TOP200: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX Naised

NB! Alates eelmisest Räpina etapist võistlevad Naised koos Veteranide masinaklassiga.

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX Open A 78 Hans Priidel KTM RedMoto Racing EST
MX Open A 777 David Strokov KTM RUS
MX Open A 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX Open A 7 Raido Nei Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 677 Lauri Pöör Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open A 51 Aleksei Vinogradov Honda Narva SK Energia EST
MX Open A 46 Henri Möll Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX Open A 411 Timmo Mõts Yamaha Sõmerpalu MK EST
MX Open A 377 Andreas Hiiemägi Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open A 339 Aron Lenzius Husqvarna Äksi MK EST
MX Open A 333 Aleksandr Efimov KTM RUS
MX Open A 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
MX Open A 258 Johannes Nermannn KTM KTM Racing Estonia EST
MX Open A 244 Tanel Rauk Kawasaki Saku MK EST
MX Open A 151 Harri Kullas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open A 100 Jörgen- Matthias Talviku Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX Open B 911 Victor Hodyrev KTM RUS
MX Open B 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open B 870 Raido Elbing Honda Tihemetsa MK EST
MX Open B 79 Vladimir Koscheev Yamaha RUS
MX Open B 707 Genry Arras Yamaha LAT
MX Open B 656 Kermo Uue Yamaha Motoklubi AEX EST
MX Open B 613 Sander Luik CZ Pärnu Motoclub EST
MX Open B 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open B 52 Holger Värk Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open B 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open B 444 Mikk Erm Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open B 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open B 280 Günther Põllumäe KTM Tihemetsa MK EST
MX Open B 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX Open B 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX Open B 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
MX Open C 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX Open C 932 Raigo Pruli Kawasaki Valga MK EST
MX Open C 922 Kajar Pilv Husqvarna Star Racing EST
MX Open C 91 Vasilii Leontyev Yamaha Narva SK Energia RUS
MX Open C 91 Riho Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open C 786 Jaanus Pitk Yamaha Tihemetsa MK EST
MX Open C 72 Joosep Bork Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX Open C 71 Birger Taal Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open C 7 hardi prans KTM Sõmerpalu MK EST
MX Open C 621 Ronan Ild Kawasaki Motoklubi Sinilind EST
MX Open C 595 Riko Muttik Kawasaki Mägi Racing EST
MX Open C 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open C 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX Open C 450 Rein Viiol Kawasaki Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Open C 447 Maksim Minakov Kawasaki EST
MX Open C 428 Olli Pohjonen Yamaha FIN
MX Open C 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX Open C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX Open C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open C 246 risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX Open C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX Open C 23 Mihkel Männamaa KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open C 206 Alo Pendla KTM EST
MX Open C 19 Ken Robert Kõpp Yamaha Funracing EST
MX Open C 184 Reemo Kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX Open C 183 Taavi Joorits Yamaha Türi Motosport EST
MX Open C 168 Mihkel Tääkre KTM RedMoto Racing EST
MX Open C 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga MK EST
MX Open C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open C 135 Rando Kruuse KTM Saku MK EST
MX Open C 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi FIN
MX Open C 122 Kristjan Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 901 Egert Veltson Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Open D 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open D 848 Erko Küper Kawasaki Funracing EST
MX Open D 842 Andrus Mägi Honda MC Panter EST
MX Open D 812 Tõnis Krass KTM RedMoto Racing EST
MX Open D 757 Mattias Graumann KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open D 75 Raido Rekand Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 510 Raido Kaju Yamaha Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX Open D 47 Oliver Leppik KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open D 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX Open D 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX Open D 370 Roland Rulli Yamaha Motoklubi Freedom Feelers EST
MX Open D 367 Sven Karelson Yamaha Motoklubi K&K EST
MX Open D 349 Raido Rikanson Kawasaki Saku MK EST
MX Open D 322 Mairo Soomets Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open D 30 Sergei Klyushkin KTM RUS
MX Open D 29 Agris Jauntēvs Yamaha LAT
MX Open D 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
MX Open D 259 Kermo Mürkhain Kawasaki Funracing EST
MX Open D 251 Kristaps Baltins Kawasaki LAT
MX Open D 225 Aleksander Vatter Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 208 Sergei Koppel Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX Open D 143 Rait Viiart Honda EST
MX Open D 115 Eerik Hein KTM Tartu Motokrossiklubi EST
MX Open D 11 Ilmari Soo Yamaha Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX Open E 988 Marko Moks Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX Open E 983 Urmas Liibert Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX Open E 921 Üllar Helde KTM EST
MX Open E 88 August Tammik Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Open E 837 Robin Kruuse KTM Saku MK EST
MX Open E 81 Ahti Lind Honda Sõmerpalu MK EST
MX Open E 808 Fredi Kostikov KTM Kohila Motospordi Klubi EST
MX Open E 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX Open E 747 Marger Leppik Honda EST
MX Open E 71 Birger Taal Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Open E 682 Kalmer Jürimäe Suzuki Tihemetsa MK EST
MX Open E 681 Jaanis Merila Yamaha Tihemetsa MK EST
MX Open E 67 DAINIS BADŪNS Yamaha LAT
MX Open E 660 janek männik KTM Pärnu Motoclub EST
MX Open E 641 Heiki Velba Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open E 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
MX Open E 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX Open E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX Open E 53 AHTI Pärnsalu Kawasaki Star Racing EST
MX Open E 53 AHTI Pärnsalu Kawasaki Star Racing EST
MX Open E 52 Vallo Kägu Kawasaki EST
MX Open E 416 Aleksandr Nikolajev Suzuki Jõhvi Motoklubi EST
MX Open E 397 madis aasjärv Honda EST
MX Open E 350 Rait Oberg KTM EST
MX Open E 333 Olavi Villo Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Open E 315 Tristan Loob Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX Open E 233 Karri Vilkman Yamaha Kagu Motoklubi FIN
MX Open E 23 Aivo Savolainen Yamaha Jõelähtme Tehnikaspordiklubi EST
MX Open E 190 Marek Koldits Yamaha Motoklubi MRC EST
MX Open E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX Open E 136 Janar Ilves Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX Open E 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX Open E 10 Mikko Kandi Kawasaki EST
MX Open E 10 Mikko Kandi Kawasaki EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 86 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX V 40+ 851 Ivo Meltsas KTM EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 77 Intars Lesnieks Yamaha Motoklubi MX Racing Team LAT
MX V 40+ 711 Riho Lanno Kawasaki Saku MK EST
MX V 40+ 71 marko Kokk Honda Motoextreme EST
MX V 40+ 677 Taivo Tilk Kawasaki Motodepoo Team Green EST
MX V 40+ 45 lauri politanov KTM Motoklubi Sinilind EST
MX V 40+ 29 Virgo Kilm Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 40+ 154 Raivo Juss Yamaha Yamamoto RC EST
MX V 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 40+ 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha Yamamoto RC EST
MX V 50+ 669 janis mironovs Husqvarna LAT
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM RedMoto Racing EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 417 Jüri Meltsas Honda Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 185 Enn Kingo Yamaha EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Naised 99 Lybov Leontyeva Yamaha EST
Naised 99 Lybov Leontyeva Yamaha Narva SK Energia RUS
Naised 85 Loree Roots Honda Pärnu Motoclub EST
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu MK EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 551 Karleen Randver KTM Otepää Motoklubi EST
Naised 456 Teele Raja Honda HRC Eesti Racing Team EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM Pärnu Motoclub EST
Naised 328 Karily Sülla Kawasaki Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
Naised 222 Lisanne Lensment KTM Tihemetsa MK EST
Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.