Tihemetsa motokross (EMV)

Laen kaarti....

Aeg
25/05/2019
Kogu päev

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid:
KV, KV Veteran, ATV Lapsed, ATV Lapsed Jun, Q100, Quad Jun, Quad Open, Quad Veteran, Q Naised

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Cobra Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 69 Pätrik Ilm Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 64 Kaspar Saar Apex Linnamäe Krossiklubi EST
ATV Lapsed 50 Marcus Küttis Cobra EST
ATV Lapsed 39 Karl Koho Apex Äksi39Team EST
ATV Lapsed 353 Argo Algma Apex MC Panter EST
ATV Lapsed 21 Roberts Trautmanis Apex LAT
ATV Lapsed 10 Samuel Klettenberg Apex Türi Auto-Motoklubi EST
K/V 999 Ahto Kurg Sander Parts KTM Valga MK EST
K/V 95 Raigo Klemm Kristo Aasma ZABEL Motoklubi D ja T EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 822 Ainārs Dukulis Ilvars Skultans ZABEL LAT
K/V 78 Indrek Pirrus Ermo Mirjam AYR-KTM Aave Spordiklubi EST
K/V 777 Kristjan Klemm Kristjan Vahter KTM AYR Racing Team EST
K/V 54 Ülar Karing Tõnis Tuul AYR-KTM Sõmerpalu MK EST
K/V 4 Robert Lihtsa Markus Lina AYR-KTM Kagu Motoklubi EST
K/V 26 Markus Normak Karl-Albert Kasesalu ZABEL Motospordiklubi GasGas EST
K/V 252 Siim Mokrik Villem Saarna ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
K/V 22 Mihkel Johannes Kütt AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 199 Igor Rodionov Maurice Lina ZABEL Sõmerpalu MK EST
K/V 151 Gert Gordejev Keit Kivaste Husqvarna RedMoto Racing EST
K/V 15 Sven Pintšuk Riin Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V 12 Jarno Saan Birger Taal ZABEL Kagu Motoklubi EST
K/V 1 Janis Daiders Tanel Kõiv Husqvarna LAT
K/V Veteran 9 Erik Vahter Jüri Saan Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 75 Tonu. Suurkuusk Diana Pruks KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 74 Kuldar Henri Jaosaar Jaosaar AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Saku MK EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Ruslan Talf KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 33 Märt Arula Sten Niitsoo Husqvarna Märjamaa Spordiklubi EST
K/V Veteran 21 Tarvo Vaska Hendrik Lepp AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 119 Andres Angerjas Rain Vaikmäe KTM Linnamäe Krossiklubi EST
Q 100 99 Kārlis Straubergs Yamaha RedMoto Racing LAT
Q 100 9 Tanel Põdra Honda Pärnu Motoclub EST
Q 100 77 Ivo Kristaps Kalve Honda LAT
Q 100 74 Karl Robin Rillo Honda RedMoto Racing EST
Q 100 71 Sander Oinus Honda Motoklubi K&K EST
Q 100 131 Mihkel Salujõe Honda HRC Eesti Racing Team EST
Q 100 13 virgo mitt Honda Paikuse Motoklubi EST
Q Jun 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q Jun 71 Aleks Sale Yamaha Motoklubi K&K EST
Q Jun 417 Carl Torn Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Q Jun 339 Rasmus Sõna Honda Äksi39Team EST
Q Jun 31 Atis Breds Honda LAT
Q Jun 286 Sigmund Villumson Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Jun 136 Kristians Janis Sondords Honda LAT
Q Open 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Q Open 896 Endri Lind Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 7 Sander Lakiza Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 666 Meelis Mäeots Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 61 Max Karilainen Honda FIN
Q Open 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 55 Valerijs Kuzmins KTM LAT
Q Open 44 Janek Vernik Yamaha Motodepoo Team Green EST
Q Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Q Open 37 Karmo Sturm Yamaha Pärnu Motoclub EST
Q Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 30 Martin Filatov Honda Kagu Motoklubi EST
Q Open 28 Priit Järvloo Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Q Open 233 Niko Laakso Kawasaki FIN
Q Open 22 Varbo Vingisaar Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
Q Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Open 175 Kardo Saarmann Honda Pärnu Motoclub EST
Q Open 17 Indrek Uusmaa Yamaha Sõmerpalu MK EST
Q Veteran 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Q Veteran 21 Valdur Vingisaar Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Q Veteran 111 Olari Saarme Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Q Women 26 Undīne Ulmane Yamaha LAT
Kommentaarium on suletud.