Toila motokross TOP200 III etapp

Loading Map....

Aeg
08/08/2020
Kogu päev

Asukoht
Pühajõe krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
MX Harrastajate TOP200 etapp: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV etapp: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX naised

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreeru

Eesnimi|First name*

Perenimi|Family name*

E-post|E-mail*

Telefon|Phone*

Klass|Class*

Mark*

Klubi|Club

Riik|Country

Võistlusnr|Start nr*

Litsentsi nr|Licence nr

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX A 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
MX A 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX A 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
MX B 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX B 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX C 941 siim ihats KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 870 Raido Elbing KTM Tihemetsa MK EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX C 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX D 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX D 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX D 883 Teho Lauri Husqvarna EST
MX D 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX D 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX D 237 Taavi Purtsak Honda Karksi Racing Team EST
MX D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
MX D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 111 Indrek Kirs KTM EST
MX E 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX E 876 Kenneth Kallasmaa KTM Motoextreme EST
MX E 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 84 Toomas Giske Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX E 680 Alvin Valgemäe Yamaha Ida MK EST
MX E 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
MX E 200 Harri Oberg Honda Kagu Motoklubi EST
MX E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 50+ 739 Mati Reilent Yamaha Ida MK EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 305 PRIIT LAUR Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ -245 Andrus Möllits Yamaha Estonian Express Racing EST
Kommentaarium on suletud.