Tõnu Lille mälestuskross TOP200 VI etapp

Loading Map....

Aeg
19/09/2020
Kogu päev

Asukoht
Maardu krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
MX Harrastajate TOP200 etapp: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV etapp: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX naised
Kohalik karikas: 50PW/Mini (treeningsõitudes saavad osaleda kõik tsiklimargid, Tõnu Lille mälestussõit toimub aga ainult Yamaha 50cc PW tsiklitel.

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX A 78 Hans Priidel KTM KTL Racing klubi EST
MX A 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 726 Miska Kumaja KTM FIN
MX A 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX A 621 Rasmus Kumaja KTM FIN
MX A 59 jüri triisa Honda RedMoto Racing EST
MX A 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX A 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
MX A 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX A 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX A 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX A 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX A 244 Tanel Rauk KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX A 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX A 1 Priit Rätsep Honda EST
MX B 94 Andero Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX B 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX B 74 Ardo Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX B 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX B 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX B 571 Tanel Turro Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX B 561 Marten Enok KTM Saku MK EST
MX B 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX B 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX B 31 Jako Tsäko KTM Sõmerpalu MK EST
MX B 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX B 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
MX B 217 Henri Haramaa Yamaha RedMoto Racing EST
MX B 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 126 Rauno Voldek KTM EST
MX B 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX C 889 Otto Mattias Rootalu KTM EST
MX C 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX C 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX C 52 Risto Järv Honda EST
MX C 47 Oliver Leppik KTM Pärnu Motoclub EST
MX C 37 Kenor Kotkas Husqvarna Motoextreme EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
MX C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX C 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX C 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX C 259 Kermo Mürkhain KTM EST
MX C 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX C 21 Ronan Ild Kawasaki Saku MK EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX C 101 Jesse Hiltunen KTM FIN
MX D 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX D 901 Egert Veltson Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
MX D 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX D 837 Robin Kruuse KTM KTL Racing klubi EST
MX D 80 Rando Maidla Honda RedMoto Racing EST
MX D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX D 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX D 49 Priidu Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 43 Rommi Semenov KTM Motoextreme EST
MX D 350 Rait Oberg KTM EST
MX D 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
MX D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX D 302 Madis Hakkaja Kawasaki KTL Racing klubi EST
MX D 265 Kerri Kabin Yamaha EST
MX D 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
MX D 232 Tristen Mardo KTM AYR Racing Team EST
MX D 230 Mauri Varik Pitpro AYR Racing Team EST
MX D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
MX D 137 Rasmus Alan Truus KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 113 Karl Lõbus Yamaha EST
MX D 103 Riho Mägi Honda Motoextreme EST
MX E 992 Rauno Rytberg Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 977 Raimo Pent Honda Motoklubi Tallinn EST
MX E 92 Mart Pukk KTM Kose AMK EST
MX E 884 Erik Ohakas KTM Tihemetsa MK EST
MX E 84 Toomas Giske Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX E 77 Karl Johann Reitalu Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 705 Priit talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 7 Clemet Janke KTM Tihemetsa MK EST
MX E 636 Rivo Ringmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX E 584 Reio Raudsepp KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX E 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
MX E 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 397 Madis Aasjärv Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX E 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX E 333 Olavi Villo Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX E 302 Madis Hakkaja Kawasaki EST
MX E 302 Aaron Hakkaja KTM KTL Racing klubi EST
MX E 29 Karl- Martin Kodi Kawasaki EST
MX E 28 Mark Ubaleht Honda Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 277 Hannes Saard KTM MotoWorks RT EST
MX E 258 Andres Plaat Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX E 24 Joosep Jakk KTM Kose AMK EST
MX E 201 Kevin Villand Kawasaki Motoklubi Lääne EST
MX E 187 Karl Linke Husqvarna EST
MX E 152 Indrek Tomingas KTM Motoklubi Lääne EST
MX E 147 Priit Pekarev KTM KTL Racing klubi EST
MX E 139 Miko Väli KTM KTL Racing klubi EST
MX E 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
MX E 110 Kristjan Kilter KTM KTL Racing klubi EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 46 Kadri Ehamäe Yamaha RedMoto Racing EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 202 Avely Villand Honda Motoklubi Lääne EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 79 Risto Voldek Honda RedMoto Racing EST
MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V 40+ 55 Ain Klettenberg Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX V 40+ 406 Rene Peilman Yamaha EST
MX V 40+ 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 301 Ermo Brecher Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 40+ 30 Heigo Lauren Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 40+ 247 Reemo Veski Yamaha AYR Racing Team EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 184 reemo kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 50+ 711 Riho Lanno Husqvarna Saku MK EST
MX V 50+ 70 Ranno Soots KTM Motoklubi AEX EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 41 Peeter Möllits KTM Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 305 Priit Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 245 Andrus Möllits Yamaha Estonian Express Racing EST
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 185 enn kingo Yamaha Türi Motosport EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Yamaha 50PW 90 Jan Andero Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Yamaha 50PW 8 Rayan Tahk Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Yamaha 50PW 7 Karl Sander Yamaha EST
Yamaha 50PW 63 Hugo Tärno Yamaha Motoextreme EST
Yamaha 50PW 53 Kelli Aamer Yamaha Motoextreme EST
Yamaha 50PW 5 Janelle Nõmmik Yamaha Kose AMK EST
Yamaha 50PW 40 Mikk Saar Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
Yamaha 50PW 26 Jesper Jakk Yamaha Kose AMK EST
Yamaha 50PW 255 Roger RUUBEL Yamaha RedMoto Racing EST
Yamaha 50PW 15 Henry Järv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Yamaha 50PW 11 Karoliina Kais Yamaha Motoklubi MX Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.