Tihemetsa motokross TOP200 I etapp

Aeg
12/07/2020
00:00

Asukoht
Lauri krossirada

Kategooriad No Categories

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
MX Harrastajate TOP200 etapp: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV etapp: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX naised

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
MX A 770 Jan Jakobson Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 724 Janis Kubuliņš Yamaha LAT
MX A 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX A 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
MX A 69 Jaanus Koval Yamaha EST
MX A 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX A 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 615 Rudolfs Aumeistars Yamaha LAT
MX A 57 JURI vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX A 55 Rain Koch Yamaha Motoextreme EST
MX A 541 Dmitri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX A 531 Priit Biene Yamaha RedMoto Racing EST
MX A 454 Mikk Martin Lõhmus KTM HRC Eesti Racing Team EST
MX A 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 41 Egert Pihlak KTM Motoextreme EST
MX A 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX A 37 Gert Krestinov Honda Motoextreme EST
MX A 339 Aron Lenzius Husqvarna AMB Racing Team EST
MX A 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX A 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX A 1 Priit Rätsep Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX A 00 Kristofer Laur Pitpro EST
MX B 94 Andero Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX B 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX B 777 Kalev Kriis KTM EST
MX B 712 Carl Mattias Räägel KTM KTM Racing Estonia EST
MX B 707 Genry Arras Yamaha LAT
MX B 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX B 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX B 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX B 512 Markus- Taiyo Toiger KTM Motoextreme EST
MX B 44 Asko Lihtsa KTM KTL Racing klubi EST
MX B 41 Leo Laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 384 Danel Dreving Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX B 31 Jako Tsäko KTM Sõmerpalu MK EST
MX B 246 Risto Ild Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX B 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX B 217 Henri Haramaa Yamaha RedMoto Racing EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX C 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX C 941 siim ihats KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 757 Mattias Graumann Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 74 Aron Kaurit Yamaha AYR Racing Team EST
MX C 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX C 52 Risto Järv Honda EST
MX C 47 Oliver Leppik KTM Pärnu Motoclub EST
MX C 462 Jüri Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
MX C 371 Markus Enok KTM Saku MK EST
MX C 37 Kenor Kotkas Husqvarna Motoextreme EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 32 Marken pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX C 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX C 268 Erki Tärno Husqvarna Motoextreme EST
MX C 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX C 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX C 21 Ronan Ild Kawasaki Saku MK EST
MX C 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX C 11 Ilmari Soo Yamaha EST
MX D 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX D 921 Üllar Helde KTM EST
MX D 901 Egert Veltson Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX D 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
MX D 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX D 696 Argo Põder KTM Pärnu Motoclub EST
MX D 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX D 587 Jalmari Niskanen TM FIN
MX D 561 Marten Enok KTM Saku MK EST
MX D 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 477 Elias Penttinen KTM FIN
MX D 460 Kermo Kaldma Suzuki Motoklubi Sinilind EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 394 Tarvi Taelma Kawasaki RXT Motoklubi EST
MX D 381 Tony Võsanurm Husqvarna EST
MX D 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
MX D 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX D 266 Mikk Luik Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX D 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX D 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX D 237 Taavi Purtsak Honda Karksi Racing Team EST
MX D 158 Marten Tint Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 142 Agris Bruzevics Yamaha LAT
MX D 110 JANIS VILDERS Suzuki LAT
MX D 103 Riho Mägi Honda Motoextreme EST
MX D 101 Adi Moormaa Honda Tartu Motokrossiklubi EST
MX E 988 Marko Moks Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX E 977 Raimo Pent Honda Motoklubi Tallinn EST
MX E 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX E 884 Erik Ohakas KTM Tihemetsa MK EST
MX E 876 Kenneth Kallasmaa KTM Motoextreme EST
MX E 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 81 Toomas Giske Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX E 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX E 795 Ando Vaga Kawasaki Saaremaa Noorte Motoklubi-Saaremoto EST
MX E 77 Karl Johann Reitalu Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX E 761 Andreas Kool Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX E 72 Edgar Aia Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX E 718 Heinar Vaine Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX E 666 Kaido Matson KTM Tihemetsa MK EST
MX E 636 Rivo Ringmaa Kawasaki Pärnu Motoclub EST
MX E 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
MX E 59 Silver Lang KTM Tihemetsa MK EST
MX E 584 Reio Raudsepp KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX E 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 464 Mallor Vildak Kawasaki Ida MK EST
MX E 45 Kristjan Pahva Kawasaki EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 43 Rommi Semenov KTM EST
MX E 426 Mart Saluste Husqvarna RedMoto Racing EST
MX E 376 Sven Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 32 Tanel Tilk Honda EST
MX E 28 Mark Ubaleht Honda Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX E 277 Hannes Saard KTM MotoWorks RT EST
MX E 247 Tormi Raik KTM MotoWorks RT EST
MX E 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
MX E 200 Harri Oberg Honda Kagu Motoklubi EST
MX E 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 159 Eiko Engelbrecht KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX E 152 Kristjan Jaak Ott Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 15 Lauri Rammler Honda MotoWorks RT EST
MX E 139 Miko Väli KTM KTL Racing klubi EST
MX E 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
MX E 110 Kristjan Kilter KTM KTL Racing klubi EST
MX E 108 Gren Laht Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX Naised 770 Lisanne Lensment Husqvarna Tihemetsa MK EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 560 Hanna Anton Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 551 Karleen Randver Honda Otepää Motoklubi EST
MX Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX Naised 202 Avely Villand Honda Motoklubi Lääne EST
MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha EST
MX V 40+ 83 Veiko Kukk Yamaha Otepää Motoklubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V 40+ 72 Andrei Schiller Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 71 Marko Heinmäe Honda Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
MX V 40+ 61 ANTI RAAL Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 55 Ain Klettenberg Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 210 intars Janbergs Kawasaki LAT
MX V 40+ 21 Marko Kadakas Honda Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 142 Agris Bruzevics Yamaha LAT
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Husqvarna EST
MX V 40+ 11 Hannes Hansman KTM KTL Racing klubi EST
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 50+ 711 Riho Lanno Kawasaki Saku MK EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 669 Janis Mironovs Husqvarna LAT
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 50+ 336 Rain Raudnagel Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 305 PRIIT LAUR Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX V 50+ 289 Meelis Kasemaa KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 110 JANIS VILDERS Suzuki LAT
Kommentaarium on suletud.