Räpina Isad ja Pojad motokross TOP200 II etapp

Loading Map....

Aeg
25/07/2020
Kogu päev

Asukoht
Linte krossirada

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
MX Harrastajate TOP200 etapp: MX E, MX D, MX C, MX B
EKV etapp: MX A, MX V 40+, MX V 50+, MX naised
Korraldaja karikas: 50cc, 65cc, 85cc ja Isad

NB! Iga sportlane peab võistlusele tulles veenduma, et ta on terve ja tal ei ole COVID-19 tunnuseid (palavik, nohu, köha).

Due to COVID-19 rules every competitor must be sure that he/she is healthy and he/she does not have the symptoms of COVID-19 (high temperature, cough, stuffy nose).

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
50cc 88 Erki Raudnagel KTM Äksi39Team EST
50cc 816 Karl Kalju Lüüs KTM Kagu Motoklubi EST
50cc 5 Rasmus Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
50cc 345 Markus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
50cc 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
50cc 27 Evar Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
50cc 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
50cc 26 Eva - Lotta Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 404 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
65cc 40 Travis Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
65cc 393 Mattias Pärnaku KTM Valga MK EST
65cc 346 Rasmus Rotmeister Husqvarna Pärnu Motoclub EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 939 Kaarel Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 8 Karl Hunt KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 767 Kevin Peterson KTM Valga MK EST
85cc 739 Andri Kutsar KTM Äksi39Team EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
85cc 51 Maksim Kaljula Yamaha Narva SK Energia EST
85cc 44 Sebastian Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 398 Ranek Väin Husqvarna Valga MK EST
85cc 289 Andero Pikk Husqvarna Kagu Motoklubi EST
85cc 255 Kennert Nutja KTM AYR Racing Team EST
85cc 22 Hugo Nork KTM Motoextreme EST
Isad 83 Peep Nork KTM Motoextreme EST
Isad 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
Isad 718 Jaanus Katkosilt KTM Kose AMK EST
Isad 7 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Isad 699 Toivo Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
Isad 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
Isad 63 Taimar Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
Isad 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
Isad 49 Priidu Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
Isad 439 Kristjan Kutsar KTM Äksi39Team EST
Isad 398 Linnar Väin KTM Valga MK EST
Isad 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Isad 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Isad 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX A 75 Hardi Roosiorg KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 722 kristo sleng KTM Kose AMK EST
MX A 718 Kairo Katkosilt KTM RedMoto Racing EST
MX A 7 Tanel Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 7 Raido Nei Kawasaki Seltec racing EST
MX A 651 Meico Vettik KTM KTM Racing Estonia EST
MX A 62 Andero Lusbo Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX A 57 Juri Vinogradov KTM Narva SK Energia EST
MX A 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX A 410 Indrek Mägi Kawasaki Mägi Racing EST
MX A 40 Martin Michelis KTM Sõmerpalu MK EST
MX A 258 Johannes Nermann Husqvarna EST
MX A 25 Rait Kaimer Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX A 163 Marek Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX A 132 Karel Kutsar KTM Sõmerpalu MK EST
MX A 12 Henry Vesilind Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX B 94 Andero Oksaar Husqvarna Kohila Motospordi Klubi EST
MX B 930 Madis Lepikov KTM Valga MK EST
MX B 9 Marttin Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX B 870 Raido Elbing KTM Tihemetsa MK EST
MX B 712 Carl Mattias Räägel KTM KTM Racing Estonia EST
MX B 690 Tristan Uiga Husqvarna Motoextreme EST
MX B 557 Karl-Eerik Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX B 53 Kaarel Aamer KTM Motoextreme EST
MX B 162 Marken Sonn Husqvarna Kose AMK EST
MX B 126 Rauno Voldek KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX B 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
MX C 999 Ilja Balabko KTM Tihemetsa MK EST
MX C 99 Alo Pendla KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 941 siim ihats KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 932 Raigo Pruli KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 808 Fredi Kostikov KTM KTL Racing klubi EST
MX C 732 Indrek Tamm KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 707 Egert Karask Honda Kagu Motoklubi EST
MX C 52 Risto Järv Honda EST
MX C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 32 Marken Pavel Kawasaki Kose AMK EST
MX C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX C 287 Simmo Kikas Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX C 255 Kennert Nurja KTM AYR Racing Team EST
MX C 232 Jesper Dubolazov Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX C 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX C 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX C 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX D 93 Oliver Kalda Honda KTL Racing klubi EST
MX D 873 Riho Vaikmäe KTM EST
MX D 848 Erko Küper KTM KTL Racing klubi EST
MX D 831 Iivari Rommi Kawasaki FIN
MX D 812 Tõnis Krass Yamaha RedMoto Racing EST
MX D 637 Jan-Marten Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
MX D 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
MX D 49 Priidu Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 48 Marten Vaher KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 451 Karel Toss KTM MotoWorks RT EST
MX D 43 Rommi Semenov KTM Motoextreme EST
MX D 349 Raido Rikanson Yamaha Saku MK EST
MX D 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
MX D 237 Taavi Purtsak Honda Karksi Racing Team EST
MX D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
MX D 158 Marten Tint Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 139 Karl Kutsar KTM Äksi39Team EST
MX D 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX D 108 Artur Rõmmel Yamaha EST
MX D 108 Artur Rõmmel Yamaha EST
MX E 992 Rauno Rytberg Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 966 Raigo Onton KTM Jõhvi Motoklubi EST
MX E 89 Joel Kraak KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 884 Erik Ohakas KTM Tihemetsa MK EST
MX E 876 Kenneth Kallasmaa KTM Motoextreme EST
MX E 842 Sven Geimonen Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 77 Karl Johann Reitalu Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX E 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 70 Markko Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 7 Clemet Janke KTM Tihemetsa MK EST
MX E 694 Reiko Rattus Honda EST
MX E 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX E 681 Jaanis Merila Honda Tihemetsa MK EST
MX E 64 Taavi Vool Kawasaki EST
MX E 64 Erkko Palu Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
MX E 584 Reio Raudsepp KTM Kagu Motoklubi EST
MX E 555 Tair Türnpuu Honda AYR Racing Team EST
MX E 47 Remi Jušin Husqvarna EST
MX E 464 Mallor Vildak Yamaha Ida MK EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 404 Reio Peilman Honda EST
MX E 365 Simo Sarapuu Kawasaki EST
MX E 361 Paul-Martin Mäetamm Husqvarna Motoextreme EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 32 Tanel Tilk Honda EST
MX E 319 Tanel Koido Yamaha EST
MX E 3 Nils Võsa Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX E 247 Tormi Raik KTM MotoWorks RT EST
MX E 241 Aleksei Gribkov KTM Narva Motoklub EST
MX E 223 Ats Tamm KTM EST
MX E 200 Harri Oberg Honda Kagu Motoklubi EST
MX E 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX E 176 märt hendrikson Honda EST
MX E 159 Eiko Engelbrecht KTM Tartu Enduro Klubi EST
MX E 139 Miko Väli KTM KTL Racing klubi EST
MX E 116 Silver Romandi KTM RedMoto Racing EST
MX Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
MX Naised 650 Jane Ilves Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX Naised 456 Teele Raja Honda EST
MX Naised 388 Agnes Võsanurm Husqvarna Paikuse Motoklubi EST
MX Naised 205 Juta Saan KTM Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 83 Veiko Kukk Yamaha Otepää Motoklubi EST
MX V 40+ 81 Kalmer Jalast Kawasaki Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 77 Marko Pedras Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 674 Rein Jüris Honda Otepää Motoklubi EST
MX V 40+ 61 ANTI RAAL Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 575 JAANUS Pino Yamaha Tartu Motokrossiklubi EST
MX V 40+ 55 Ain Klettenberg Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX V 40+ 519 Vladimir Nikišin Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V 40+ 40 Marko Saar Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 33 Jaanus Kompus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX V 40+ 22 valeri homin Husqvarna Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX V 40+ 123 Margo Merits Yamaha Pärnu Motoclub EST
MX V 40+ 116 Urmas Heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V 40+ 109 Edijs Siliņš KTM LAT
MX V 40+ 107 Allan Vierland Yamaha SK Yamaha Keskus EST
MX V 50+ 711 Riho Lanno Kawasaki Saku MK EST
MX V 50+ 699 Toivo Ilves Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 58 Jaan Tang KTM KTL Racing klubi EST
MX V 50+ 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 488 Peeter Vaher Husqvarna Türi Auto-Motoklubi EST
MX V 50+ 336 Rain Raudnagel Kawasaki Kagu Motoklubi EST
MX V 50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Kommentaarium on suletud.