Vilaski kestvuskross

Laen kaarti....

Aeg
13/04/2019
Kogu päev

Asukoht
Vilaski

Kategooriad

Lisa Google Calendari Lisa iCali


Juhend

Masinaklassid
EMV I etapp klassidele: E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro, Quad Open.
EKV I etapp klassidele: Seenior 50+, Hobi B, Hobi C, Hobi D, ATV, Quad Hobi, Naised
Bikeman „THOR“ arvestus: 65cc, 85cc.
Kohalik karikas: Beginners

Registreerunud

Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
65cc 93 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 637 Jan-Martem Paju Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 63 Stefan Taaber Husqvarna Kagu Motoklubi EST
65cc 585 Leslie Puller KTM Pärnu Motoclub EST
65cc 555 Bert Matteo Laas KTM Valga MK EST
65cc 511 Rasmus Avik Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 33 Sander Pihlakas Husqvarna RedMoto Racing EST
65cc 26 Joosep Jakk Husqvarna Kose AMK EST
65cc 217 Kaspar Uibu Yamaha Sõmerpalu MK EST
65cc 18 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
65cc 15 Marten Raud KTM EST
65cc 130 Ivan Klyushkin KTM RUS
65cc 111 Robin Raudsepp KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
85cc 770 Mikk Kallion Husqvarna Sõmerpalu MK EST
85cc 727 Mark Peterson KTM Valga MK EST
85cc 712 Joosep Pärn KTM Pärnu Motoclub EST
85cc 655 Romeo Pikand KTM Viljandi Vee- ja Motospordiklubi EST
85cc 553 Kaapo Kalatie KTM FIN
85cc 315 Tristan Loob Husqvarna EST
85cc 277 Daniel Veškov KTM RedMoto Racing EST
ATV 986 ERNST SAAN Can-Am Valga MK EST
ATV 91 Peeter Tammoja Can-Am EST
ATV 88 Keijo Kraav Can-Am Motodepoo Team Green EST
ATV 69 Martin Riivik Can-Am EST
ATV 500 Taivo Kaarna Can-Am EST
ATV 27 Hegri Sutt Can-Am EST
ATV 22 Lennart Kiivit Can-Am EST
Beginner 938 Villem Martin Roos KTM Tartu Enduro Klubi EST
Beginner 727 Aivar Rehemaa KTM Valga MK EST
Beginner 615 Aron Annerviek KTM Pärnu Motoclub EST
Beginner 56 Sander Sepp KTM Carma Motoklubi EST
Beginner 227 Rain Reinsalu Kawasaki EST
E-1 797 Marek Künnapas Husqvarna Pärnu Motoclub EST
E-1 736 Rogert Room KTM EST
E-1 69 Jaanus Koval Yamaha RedMoto Racing EST
E-1 656 Kermo Uue Yamaha Roosna-Alliku Motoklubi EST
E-1 556 Jarmo Lehiste Kawasaki Paikuse Motoklubi EST
E-1 416 Aleksandr Nikolajev Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-1 178 Marek Trei Yamaha Paikuse Motoklubi EST
E-1 16 Tarvi Remmelgas Kawasaki Kagu Motoklubi EST
E-1 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 770 Jan Jakobson Kawasaki Sõmerpalu MK EST
E-2 736 Rogert Room KTM Paikuse Motoklubi FIN
E-2 556 Jarmo Lehiste Sherco Paikuse Motoklubi EST
E-2 411 Timmo Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
E-2 351 Elary Talu KTM Sõmerpalu MK EST
E-2 32 Toni Rautanen TM FIN
E-2 313 Tanel Soots KTM Motoklubi AEX EST
E-2 300 Viacheslav Golovkin KTM RUS
E-2 244 Tanel Rauk Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
E-2 128 Gregor Kaares Yamaha EST
E-2 117 Priit Palatu KTM Sõmerpalu MK EST
Enduro 520 Endrik Raal Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 505 Jüri Koger Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Enduro 49 Marek Uustalu GasGas Motospordiklubi GasGas EST
Enduro 444 Kristjan Kolsar Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Enduro 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
Enduro 325 Remmi Uibubuu Sherco Kohila Motospordi Klubi EST
Enduro 311 Martin Leok KTM EST
Enduro 199 Ragnar Valdstein Husqvarna Karksi Racing Team EST
Hobi B 99 Timo Vackermann KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Hobi B 956 Sten Väise KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 777 Kalev Kriis KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi B 669 Rando Ilves Yamaha Otepää Motoklubi EST
Hobi B 383 Markus Külaviir KTM KTM Racing Estonia EST
Hobi B 383 JOEL TOOME Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 344 Siim Rotmeister Honda Pärnu Motoclub EST
Hobi B 250 Timmo Metsaroos Honda Karksi Racing Team EST
Hobi B 250 Timmo Metsaroos Honda Karksi Racing Team EST
Hobi B 218 Reiko Burket Husqvarna Pärnu Motoclub EST
Hobi B 194 Eero Pass KTM Audru Motoklubi EST
Hobi B 19 Egert Säärits KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi B 14 Argo Keerme Beta Jõhvi Motoklubi EST
Hobi C 932 Raigo Pruli KTM Valga MK EST
Hobi C 858 Kert Kikkas Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi C 707 Genry Arras Yamaha LAT
Hobi C 53 Aivar Org KTM EST
Hobi C 450 Rein Viiol Kawasaki Ida MK EST
Hobi C 412 Kevin Mõts Kawasaki Sõmerpalu MK EST
Hobi C 405 Rauno Saia Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi C 340 Kristjan Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi C 32 Virko Noor Husqvarna Motoklubi AEX EST
Hobi C 318 Oliver Toomela Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Hobi C 316 Veigo Mark Husqvarna Sõmeru Racing EST
Hobi C 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
Hobi C 287 Simmo Kikas KTM Kagu Motoklubi EST
Hobi C 281 Harmo Ilves Yamaha Motoklubi K&K EST
Hobi C 235 Urmo Limm Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi C 214 Tarvi Männi Honda Ida MK EST
Hobi C 185 Reemo Kingo Yamaha Türi Motosport EST
Hobi C 157 Rasmus Lehter Husqvarna Valga MK EST
Hobi C 12 Arsi Tupits Honda Kagu Motoklubi EST
Hobi D 997 Steve Loorits KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 901 Egert Veltson KTM KTL Racing klubi EST
Hobi D 829 Jaanus Haab Yamaha EST
Hobi D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
Hobi D 75 Raido Rekand Yamaha Kagu Motoklubi EST
Hobi D 710 Gunnar Mandli Honda KTL Racing klubi EST
Hobi D 7 Kristen Mandli KTM KTL Racing klubi EST
Hobi D 7 Hassar Elbson KTM EST
Hobi D 696 Argo Põder Kawasaki Pärnu Motoclub EST
Hobi D 644 Martin Reilent Yamaha Ida MK EST
Hobi D 584 Reio Raudsepp Honda Valga MK EST
Hobi D 579 Joel Kelder Husqvarna Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 477 Kalju Murunit Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 471 Raimo Kagarov Honda Ida MK EST
Hobi D 464 Mallor Vildak Kawasaki Ida MK EST
Hobi D 270 Meelis Lehemets KTM Valga MK EST
Hobi D 262 Arles Orav Suzuki Sõmerpalu MK EST
Hobi D 247 Tormi Raik KTM Seltec racing EST
Hobi D 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
Hobi D 216 Peeter Piirimägi Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Hobi D 211 Indrek Veski Husqvarna Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 208 Sergei Koppel Yamaha EST
Hobi D 196 Erki Rannamees KTM Jõhvi Motoklubi EST
Hobi D 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
Hobi D 187 Rene Visnapuu Suzuki Motoklubi Sinilind EST
Hobi D 144 Raido Kiisk Yamaha Pärnu Motoclub EST
Hobi D 140 Ivar Pärnik KTM Paikuse Motoklubi EST
Hobi D 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
Hobi D 113 Märt Heinlik Husqvarna Sõmerpalu MK EST
Hobi D 106 Jaanus Novikov KTM Tartu Enduro Klubi EST
Hobi D 1 Margus Maltsar Honda EST
Naised 905 Esmeralda Vesterinen KTM FIN
Naised 755 Kris Jalas TM Sõmerpalu MK EST
Naised 735 Krissu Konoplitski KTM Sõmerpalu MK EST
Naised 650 Jane Ilves Husqvarna EST
Naised 46 Kadri Ehamäe Husqvarna RedMoto Racing EST
Naised 388 Agnes Võsanurm KTM EST
Naised 32 Anu Nummela KTM FIN
Quad Hobi 97 Helar Raudberg Kawasaki EST
Quad Hobi 818 VLADIMIR KAIS Muu/Other EST
Quad Hobi 74 Sulev Tõnisson Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 65 Hannes Voolaid Yamaha Motodepoo Team Green EST
Quad Hobi 58 Talis Kähr Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Hobi 5 Raini Roomets Can-Am Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 417 Carl Ton Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Quad Hobi 4 Mark Saar Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 37 Timo Loot Can-Am EST
Quad Hobi 369 Rainer Palu Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 34 Atis Breds Honda LAT
Quad Hobi 26 Janar Juks Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Hobi 24 Robert Pindmaa Suzuki EST
Quad Hobi 19 Raido Viinapuu Kawasaki RedMoto Racing EST
Quad Hobi 154 Hendrik Volmer Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Hobi 13 Marek Soosaar Yamaha EST
Quad Open 90 Martin Toovis KTM Pühajõe MK EST
Quad Open 45 Aigo Soosaar Yamaha Pärnu Motoclub EST
Quad Open 40 Argo Abel Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad Open 311 Kevin Saar Honda Pärnu Motoclub EST
Quad Open 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST
Seeniorid 50+ 448 Andrus Kiskonen Husqvarna EST
Seeniorid 50+ 30 Sergei Klyushkin KTM RUS
Seeniorid 50+ 202 Argo Laherand Yamaha Motoklubi Lääne EST
Seeniorid 50+ 2 Antti Rannikko KTM FIN
Seeniorid 50+ 195 Valdek Haugas KTM Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordi Klubi EST
Seeniorid 50+ 185 Enn Kingo Yamaha Türi Motosport EST
Seeniorid 50+ 125 Pertti Salonen Yamaha Kagu Motoklubi EST
Seeniorid 50+ 10 Toivo Nikopensius Yamaha Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
Veteranid 40+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi FIN
Veteranid 40+ 654 Vaido Kalm KTM Sõmerpalu MK EST
Veteranid 40+ 63 Taimar Taaber Kawasaki Kagu Motoklubi EST
Veteranid 40+ 553 Niko Kalatie KTM Pärnu Motoclub FIN
Veteranid 40+ 44 Armands Krampe Yamaha LAT
Veteranid 40+ 404 Mika Karma Husqvarna FIN
Veteranid 40+ 321 Tarmo Jaasi-Tamm KTM Motoklubi K&K EST
Veteranid 40+ 201 Reio Engman Yamaha Motoklubi Lääne EST
Veteranid 40+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
Veteranid 40+ 130 Mikhail Gudkov KTM RUS
Veteranid 40+ 11 Hannes Hansman KTM Motoklubi MX Racing Team EST
Kommentaarium on suletud.