Kestvuskross

Kalender 2019

VÕISTLUSTINGIMUSED
Kestvuskrossi võistlustingimused 2019 (09.01.2019 redaktsioon)

Gruppide koosseisud määratakse iga aasta alguses ning hooaja jooksul gruppide vahel liikumisi ei toimu.

Boldina on tähistatud tabelis gruppide vahel tõusnud sõitjad, mille aluseks on eelmise hooaja tulemus madalamas klassis. (Kestvuskrossi tingimused 2019, punkt 5.4 “Eelmise hooaja Hobi C ja Hobi D klassi kokkuvõttes 3 paremat tõstetakse enne järgmise hooaja algust Hobi B ja Hobi C klassi.”

2019 kestvuskrossi gruppide koosseis

GROUPEMF RIDER NONAMECLUB/COUNTRYCLASS/COUNTRY NO
A
Andrejev Ivan

A
Babris TomsLV85cc
A
Baladin DaniilRUSJun/655
A
Berkulis MarksLV8
A531Biene PriitRedmotoEnduro
A
Blomqvist TimFIN
A178Filimonov Roman

A
Flinck Juho FIN200
A
Gorbenko Didzis
69
A131Havam Heido

A377Hiiemägi AndreasJun
A
Ilja PetrovRUS
A770Jakobson Janjun
A
Juhala SamiFIN
A
Junnola TatuFIN215
A128Kaares Gregor

A274Kaha Mait MX2
A
Karanin Oleg
161
A
Karklins JanisLV155
A
Kase KertoJun60
A
Karu RomeoJun
A718Katkosilt KairoJun
A
Kaurit Ardo
74
A
Koch Rain
55
A
Koskinen WaltteriFIN85
A69Koval JaanusViljandi VMK
A
Kovgers KristersLV23
A
Kozlovskis LeonsLVSenior
A
Kumaja MiskaFIN junJun
A
Kumaja RasmusFIN junJun
A1Kutsar KarelEstonian Express132
A43Kuusk EdikSaku
A619Laane Don-ErikMX2
A942Laansoo JussHRC
A30Lauren HeigoYamamotoSenior
A277Lehtla LauriHRV
A75Lember Kristjan

A339Lenzius AronTartu Enduroklubi
A311Leok MartinSõmerpalu
A
Lihtsa Asko
44
A
Lipponen Jere
149
A
Lokotar Lauri
42
A62Lusbo AnderoKagu
A175Madiberg NormanLääne MKJun
A310Michelson MarkkusTüri AMK
A192Mullo HendrikLääne MK
A
Mutikainen EemiFIN98
A411Mõts TimmoSõmerpalu
A410Mägi IndrekMägi Racing
A204Mäkinen RoniFIN
A35Nau AaronJun
A
Niemela Jami FIN
A7Nei Raido

A259Nermann JohannesMX2
A117Palatu Priit

A
Palkovskiv DmitrijsLV239
A241Park Andre

A611Pent Allar SõmerpaluJun
A304Petrov IlyaRUS
A105Pihlak Egert
Jun
A94Poljakov Marttin

A78Priidel HansMX2
A877Pöör Lauri

A171Pääbo Kert

A
Rainio SampoFIN424
A
Ratinen Roni
958
A244Rauk TanelTüri
A644Reinike Karl-RobertMX1
A
Remma Henri
259
A314Rosin ErichJun
A
Room Rogert
36
A75Roosiorg HardiTartu MKK
A76Roosiorg HenriTartu MKK
A750Roosma Claudius

A712Räägel Carl-MattiasEstonian Express
A212Rätsep KristjanHRC
A
Rääts Veiko
8
A87Saat Karl

A387Saun RobertJun
A897Schmidt JannoJun
A722Sleng KevinJun
A163Sonn MarekKose
A313Soots TanelAex
A102Talli ChristopherFreedom Feelers
A351Talu Elari

A299Talviku HendrikPaikuse
A
Talviku Jörgen-MatthiasPärnuJun
A399Talviku TamurPaikuse
A178Tilk Hans ArvetJun
A
Timonen LeeviFIN253
A
Toikkanen TinoFIN410
A626Vesilind HenryJun
A651Vettik MeicoJun
A59Triisa JüriRedmoto
A18Triisa ToomasRedmoto
A57Udras JensPärnuJun
B656Uue KermoRoosna-Alliku MKJun
A70Uusna Rannar
114
A51Vinogradov AlekseiJun
A
Zicmanis KristsLAT541


RIDERS FIN, LV, LT, RUS who aren´t in the list






Grupp B
Aadli SörenKunda878
B
Aamer KaarelMotoextreme53
B147Aedver ReimoKose
B352Airich HenriMotodepoo
B
Alanen JariPaikuse26
B
Anton Fred

B
Bergsteins Davis
157
B
Berkulis MarksLAT
B
Bogdanov RomanRUS
B218Burket ReikoPärnu
B
Didvig KevinRedmoto
B
Dreimanis Artis LAT
B384Dreving Danel Jun
B444Erm Mikk

B432Eerik JanarSõmeru
B52Ever KeithSaku
B
Eylandt Meelis

B870Elbing Raido

B201Engman Reio
Senior
B11Hansman Hannes
Senior
B217Haramaa HenriSaku
B
Hartikainen Valtteri FIN728
B71Heinmäe MarkoViljandi
B
Heliste UrmasSEN116
B
Hilden OttoFIN455
B
Hodyrev Victor RUS911
B22Homin ValeriR-AllikuSenior
B961Hubel KarlViljandiJun
B246Ild Risto

B669Ilves RandoK&K
B321Jaasi-Tamm Tarmo
Senior
B
Jalonen Leevi
891
B
Jauntevs JanisLAT
B
Josa TomiFIN
B
Jõgimaa Rene
Senior
B
Järv Risto
52
B44Järvpõld KevinKagu
B
Kahro Valdur
Senior 50
B511Kaju RivoViljandi
B992Kallast Tõnu

B
Kase Kaido
Senior 50
B
Kaurson Kevin
620
B14Keerme ArgoJõhvi
B161Keerme RihoJõhvi
B
Kelder Urmel

B
Keldo Tiit
655
B272Kikas ReikoRõuge
B
Kelder Urmel
56
B448Kiskonen Andrus
Senior
B
Klettenberg Ain
55
B
Kokk Kristjan

B
Kokk Marko
Senior
B346Koppel Kristo
Jun
B
Koval Peeter jun

B
Kovgers JurijsLVSenior
B
Kreegimets Richard
53
B371Krestinov Andres
Senior 50
B
Kristman Urmas
Senior
B
Kruus Ülo
Senior
B
Krõlov Artur
Senior
B294Külaviir Markus

B797Künnapas Marek

B715Laak Ragnar

B401Laur IvoLinnamäe
B41Laur LeoLinnamäe
B66Laur TaaviLinnamäe
B934Leetberg MargusMotodepoo
B
Leontyev Vasilii
9
B930Lepikov MadisValga
B
Leppänen JuhaFIN
B
Liivat Janar
4
B
Lindholm VesaPaikuse777
B
Lobanov Petr

B620Lokotar Karl-KasparEstonian Express
B109Lootus HeikiVanasilla
B613Luik SanderPärnu
B
Lundmark RasmusFIN235
B377Luud CarlSaku
B
Lyapin ValeriyaRUS147
B
Lõhmus Mikk MartinHRV85cc
B254Lõhmus SanderHRC
B
Lüüding Jaanus

B380Makarov Jüri
Senior 50
B189Merimaa MihkelSaku
B123Merits Carl-MarkusRedmoto
B97Murumaa Marken

B
Madisson Eero
124
B28Madisson Meelis
Senior
B
Matikainen Mirkko
797
B
Mesiranta Sauli
88
B229Metsamaa RasmusVanasilla
B
Michelis MartinRedMoto
B
Miil Marko
161
B
Mikson Margus
12
B595Muttik RikoMägi Racing
B
Männigo Timo
61
B
Möll HenriSinilind
B
Nieminen Eero
127
B251Nikonorov Raido

B
Nikopensius Oskar
667
B240Nurmsalu KaarelHRC
B421Nuut MatiStingray Extreme
B427Nõgel Toivo
Senior
B10Nõlvak Lembit
Senior 50
B79Oks Raimo

B94Oksaar Andero

B34Orav KardoMRC
B676Orumaa Raul
Senior
B95Pajuri Claus-Oliver

B395Palatu SiimSõmerpalu MK
B
Pals Patric

B
Pals Prants

B93Partanen Kevin
Jun
B
Pass Eero

B771Pedras Marko
Senior
B360Peilman Raul

B406Peilman RenePärnu
B404Peilman RihoPärnu
B27Peterson EinarValgaSenior
B115Pietilä JuhoFIN
B65Pikand ErgoViljandi
B941Pilv KristenR-Alliku
B
Platais Aimar
252
B
Puhakainen Eetu
184
B
Prans HardiSõmerpalu
B
Privoi Erki
Senior
B100Puldre Olari

B
Pungits TaaviKagu
B68Puuström Roy
Senior
B
Põldma Urmas
9
B
Põldveer KertRedmotoSenior
B280Põllumäe GüntherTihemetsa
B
Pärt JannoLääne MKSenior
B
Raam Rasmus
225
B15Rabbi Aivo
Senior
B169Radsin KevinRedMoto
B
Ratinen Jarkko
936
B
Rebane Alex-AllarPärm Racing
B295Rebane RihoRedmoto
B294Reino MihkelKose
B31Reinu ReneeKose
B16Remmelgas TarviKagu
B
Roomet MarttiKose
B224Roots Brenden Pärnu MC
B
Rootsmaa Rolf-Otto

B334Rotmeister SiimPärnu MC
B
Räsanen Aleksei

B298Saar Kristo Kagu MK
B40Saar MarkoRoosna-Alliku MK
B
Saastamainen MikaFIN
B
Sakari PuttonenFIN
B271Salujõe Sten
Jun
B
Sarapuu Robert
85cc/15
B42Sarapuu Tõnis
Senior
B
Sazanavets Aleksandr
119
B393Sepper HaronRedMoto
B
Sergejev Anton

B
Shatalov Makar
505
B
Silins NiksLT46
B
Silins EdijsLT48
B162Sonn Marken

B70Soots RannoAexSenior 50
B661Spelman StevenRedmoto
B
Suija Raigo
54
B
Suursööt Marek
Senior
B19Säärits Egert

B
Sööt Koit
28
B
Tiisler Kaur
401
B
Tikka Arto
520
B733Tilk Kaarel SõmerpaluJun
B577Tilk Kristjan-Danel

B84Timmi Reio
Jun
B
Tint AlvarKagu
B900Tippel TiitRedMoto
B
Tobreluts Fred
858
B
Toiger Markus-Taiyo
Jun
B383Toome JoelPärnu
B137Truus AlanLinnamäeSenior
B571Turro TanelMRC
B31Tsäko JakoSõmerpalu
B120Tõnisoja MarioPärnu MK
B
Uiga TristanMotoextreme85cc
B
Umbleja Martti

B99Vackermann TimoMX Racing
B
Vahter Meelis
Senior
B
Vaide Siim

B
Valdmets Meelis
Senior
B247Veski ReemoAYR Racing Team
B107Vierland AllanYamamotoSenior
B363Viilma MartinLääne MK
B382Viirmaa Erti

B541Vinogradov Dmitri

B
Vinogradov Juri
125cc
B
Virtanen AriFINSenior
B375Villbach Janar

B126Voldek RaunoFreedom Feelers
B79Voldek RistoRedmoto
B96Volokitin PeeterPärnu
B98Väise StenKagu
B52Värk HolgerPärnu MC
B
Vätson KristoRoosna-Alliku MK
B149Õun Averi

B90Ärm Avo
Senior
B164Üpraus Egon
Senior
Grupp C



C
Aavik Tarmo
559
C718Adulas AntiMotodepoo
C475Allingu Romet Linnamäe125cc
C
Andreev Aleksander
Senior
C472Arras AndreasTartu MKK125cc
C
Arras Genry
Jun
C300Arukase JormaPärnu
C999Balabko IljaViljandi
C751Beilmann Margus
Senior
C
Berzins Gints
135
C512Bild ValmarSõmeru
C72Bork JoosepMotodepoo
C
Bublikov MaksimRUSSenior
C
Cernagins Aleksandrs
92
C64Daniel Ken

C111Dubolazov GunnarTartu MKK
C
Dukulis AinarsLV82
C701Eduard CisarRUS
C
Ehasalu Siim
609
C514Ennulo Bruno

C371Enok MarkusSaku MK
C
Erala Kristo
9
C704Falck MarkoSEN
C
Galavanauskas EividasLT
C
Gatski Martin

C
Gelenits Janek
471
C
Gerretz Kevin

C
Gorjatsko Erko

C
Gosts RenarsLV
C
Gundzins Gustavs
3
C
Haller TaaviRõuge KK
C747Haramaa Andres
Senior
C195Haugas ValdekKiviõli MKSenior
C
Heamets JuhanPärnu MC
C301Hein JoonasRedmotoRedmoto
C170Hermlin Timo

C
Holsting Tarmo

C54Härmatis Heigo

C408Hünnev AivoPärnuSenior
C
Igorevits Maksim
115
C
Ihats SiimRõuge
C
Ild RihoPärnu
C114Ilves Aivar

C
Ilves Eero

C281Ilves HarmoK&K
C521Inno RaigoSõmerpalu
C
Insler Gerry

C56Jalakas Toomas
Senior
C81Jalast KalmerRoosna-Alliku MKSenior
C
Jeedas Rene
Senior
C135Jerbach Rene

C183Joorits TaaviTüri Motosport
C172Juhkam Tõnu
Senior
C
Jullinen Erko

C
Järvepere Helari

C
Kaaranen Toni
800
C981Kaarov MihkelKagu
C66Kaarov MärtKagu
C611Kaju RannoVMK
C304Kaljas JanisKohila MK
C340Kaljas KristjanKohila MSKJun
C37Kaljurand Peeter

C145Kallas MarkoYamamoto
C
Kallion Mikk

C53Kalm KhevinLääne MKJun
C654Kalm Vaido

C54Karing Ülar

C
Kask KristjanRutskavennad
C
Keel Marko

C146Keerme AllarJõhvi
C210Kelder AllanLääne MKSenior
C
Kello Sten-Gregor
911
C
Keomegis Rovens
151
C
Kerretz Kevin

C622Kiil MargusSaaremaaSenior
C827Kiil MartSaaremaa
C287Kikas Simmo

C29Kilm VirgoSõmeru RacingSenior
C
Kirsipuu Andres
294
C
Kivistu Kristjan
606
C
Klettenberg Ain
55
C
Koch Rein

C
Koho JanneFINSenior 50
C33Kompus Jaanus

C
Koni Jaanus
Senior
C
Konts Allan

C122Koppel KristjanLääne MK
C113Koppel Raimo

C
Kotkas KenorCarma
C
Kreek Gunnar
Senior
C
Kruus Reno
626
C135Kruuse RandoSaku
C
Kukk Holger

C945Kukk JaanusPärnu
C
Kull Kristjan Kalvar
94
C431Kull MartinRedmoto
C
Kumpan Marek
338
C
Kuvvas Pärt
42
C
Kõpp Ken RobertFunracing
C
Kärson Juhan

C
Künnapas Sander

C202Laherand ArgoLääne MKSenior
C150Lamp SverreSakuSenior
C305Laur PriitLinnamäeSenior
C17Laurimäe AllanRedmotoSenior
C556Lehiste JarmoPaikuse
C157Lehter RasmusValga MK
C525Leiten Kaido

C
Lender Hants

C
Lender Siim
898
C
Lentsius Miko
16
C161Lepik Marko
Senior
C
Leppik OliverPärnu MCJun
C
Liibert AntiRõuge
C112Lilles KristjanPärnu MC
C235Limm UrmoPärnu MC
C
Lindholm Vesa

C
Lindpärg Indrek
Senior
C
Link Priit

C
Lomp Karmo

C
Lucavs Renars
597
C
Lukjanins JegovsLV
C211Lustus Enno
Senior 50
C
Lutta Ken
7
C
Lähteenmäki JaniFIN
C83Lünekund Janek

C
Lüter Leonid
145
C
Lüüding Kristjan

C
Maltsar Matis

C316Mark VeigoSõmeru
C974Meeru MartSõmerpalu
C
Melnikov Juri
Senior
C123Merits Margo

C
Merkulaev Aleksei

C
Metsla Kuldar

C
Mikkor Lauri

C
Minakov MaksimStar Racing
C
Mokrik Siim
99
C
Murumets Dan
313
C
Mõts KevinSõmerpalu
C
Mõts Marek

C
Mägi Jaanus
27
C
Mägi Rauno
311
C23Männamaa MihkelPärnu
C214Männi TarviKiviõli MKKiviõli MK
C
Möldre Veiko

C
Möllits PeeterYamamotoSenior
C
Noor Virko
8 Aex
C
Nork HugoMotoextreme85cc
C
Normak Markus

C255Nurja Kennert

C121Nuut Jaanus
Senior
C
Nõgel Keio
395
C
Nõmme Ergo

C
Odar Marcos
112
C
Ojarand Michel
2
C38Okermann Ralf
Senior
C956Oks Kermo
Jun
C
Oras Olari
Senior
C
Oras Teet

C
Org Aivar
451
C314Palang Andree

C64Palu ErkkoKagu
C
Parisalu Henri
545
C29Part Taavi

C
Partanen PekkaFIN
C88Pastarus Henri

C
Pavel MarkenKose
C82Pedius JaanusRoosna-Alliku MK
C
Pendla AloTartu MKK
C
Pendla JanTartu MKK
C122Peterson Urmet

C
Pihlakas Karl-Markus

C775Pill IvarAYR Racing Team
C
Pilt Andres
41
C
Pilv Kajar
92
C
Pino Jaanus
Senior
C
Pirn Erik
525
C
Pitk JaanusViljandi
C428Pohjonen OlliPaikuse
C213Pool MadisPärnuSenior
C48Proos AlmarFavor MotorsportSenior
C91Provotorov HenriKagu
C932Pruli RaigoK&K
C220Puller RandoPärnu
C
Pukk Silver
468
C
Puttonen Sakari

C
Pärle Ivo
996
C98Pääro Fred-Georg

C
Raid Priit

C
Raidmets Kaspar
44
C
Randmaa AinPärnu
C
Rannik KermoTüri AMK
C
Raud Kaido

C
Raup MirkoKagu
C222Rebane Aivo

C
Reinaas Ott

C
Reitel Raimond

C441Riiner MargusViljandi
C
Riiet Riido
851
C
Ristaniemi Heikki

C36Robas KristjanMK Tallinn
C67Robas PriitMK Tallinn
C55Robas TiitMK Tallinn
C104Roolaan Jaan

C160Roosileht Karl ErikRoosna-Alliku MkJun
C
Roosimägi Jaan
306
C238Roosmäe OlevViljandiSenior
C418Rosin Reio AexJun
C
Rosin ReneAexJun
C
Rosin RiidoAexSenior
C
Rosnell ReijoFINSenior 50
C255Ruubel RennoKLS
C
Ruut Kaspar
89
C63Rämson MeelisKagu
C
Räägel Raimo
Senior
C26Saadi Asko

C405Saia RaunoPärnuPärnu
C
Salu Mikk
269
C
Salumäe Taavi

C
Schmeiman SilverKagu292
C
Sepp Tarmo
Senior
C
Severi Laur

C503Shtenge DaniilRUS
C312Siim Alex

C
Siller AndreiKohila MK
C
Simulask Sven
424
C
Siren Oskar

C
Smirnovs AleksandrsLV
C
Soe Kevin
Jun/473
C
Soini Mikko
Senior
C
Soo IlmariSaaremaa Noorte MK125cc
C
Soodla MadisMotodepoo
C322Soomets MairoPärnu MC
C329Soover Alo

C200Soppe Heigo

C
Sumero Joonatan

C
Sundqvist Toni
41
C
Sutt Rasmus

C341Suur JaakKaguSenior
C150Sverre Lamp
Senior
C63Taaber Taimar
Senior
C
Taal Birger
71
C124Tagoma Viktor

C461Talli Urmas

C732Tamm IndrekKagu MK
C
Tang JaanRedMotoSenior 50
C
Tapner Reio

C
Tarasov KristoRoosna-Alliku MK
C
Tarassov Aivar
Senior
C118Taul Pertti

C
Tedre Rain
125cc
C839Teearu JaanusPärnu MCSenior
C
Tenno Taavi
127
C
Teplov AlekseiNarva
C
Teras Erki
176
C
Tiilemann Siim

C
Tikkerber Rando
56
C677Tilk TaivoMotodepoo
C
Tilts RaunoRedmoto
C
Tint Tarmo
58
C
Toming Aavo

C231Toodo TamoRedmoto
C318Toomela OliverPaikuse MK
C
Tseskidov Valeri

C
Tupits Arsi Tartu MK
C
Tänavots EdmundSenior
C168Tääkre MihkelMRC
C557Türnpuu Karl-Eerik AYRJun
C325Uibubuu RemmiKohila
C
Urbanik Karl

C
Urbanik Robert
276
C
Urm Kristjan

C
Usin Keiro

C781Ustinov Roman

C
Uugam Argo

C
Vaarma Meelis

C
Vahter Vaido
96
C
Vaide Reijo
528
C199Valdstein RagnarKarksi Racing Team
C
Valk AndrusRoosna-Alliku MK
C139Vandel MartPärnu
C
Vare Peep

C
Varik Aivo

C
Varis Miska FIN248
C
Vasar Erkki
797;55
C
Vatter AleksanderLääne MK225
C315Veider EeroTartu
C
Veinberg Vahur

C741Veski HannesAYR
C
Veski Cardo

C
Viiart Rait

C450Viiol ReinFreedom
C
Vilders JanisLVSenior
C152Vilumets ReemoAYR
C72Virkebau Ardo

C
Võsanurm Taivo

C118Väise SiimKagu
C
Zakharov Daniil
85cc/644
C
Österlund Jari / Joni
Sen/31
C
Österlund Kimmo
122
C
Õunmaa Tom
50





Grupp D
Aare Chris
11
D
Aasjärv Priit

D369Aavekukk MarkusMK Rutskavennad
D
Adder AtsTartuSen
D
Alas Priit

D
Alavere Anti
Sen
D
Alev Kaido

D
All Aivo
29
D420Allsalu HendrikPaikuse
D
Almre Andres

D
Andressoo Tajo

D
Areng Karl

D
Aros Silver

D95Aru MarekMotodepooSen
D
Arukase Aldrin Pärnu469
D
Baltins KristapsLV251
D
Bammer Kaido

D
Bogdanov Aleksei
171
D
Burket Taavi

D
Bõtskov AlekseiNarva
D
Chebotaev AndreiRUS703
D
Eerik Jarmo
237
D
Eevald Kaspar
44
D47Ehamäe Kaspar

D
Engelbrecht Eiko
159
D191Enno Ats

D
Enok Marten
61
D20Erimäe JaanusRoosna-Alliku MK
D
Genzen Deniss
63
D
Gerne Gert

D
Gorbanjov Oleg
36
D757Graumann MattiasPärnu MC
D302Hakkaja MadisSaku
D
Haritonov Andrei
734
D
Hartikainen RainerSaku
D115Hein EerikTartu MKKTartu MKK
D
Helemäe IndrekTartu MKKSen
D110Hints AlarAYR
D
Holm Lembit

D588Ignatjev Fredy

D
Ild Ronan
21
D
Ild Roomet

D
Ilings Kaarel
111
D
Illaste Allar Aave SK606
D
Ilves Aigar

D707Ilves SiimKarksi Racing Team
D699Ilves ToivoK&KSen
D
Ivanov IgorRUSSen/700
D
Ivask Meiko

D677Jens Karl-MarkusKagu
D230Johanson Rene

D
Juursoo Jaak

D
Järvpõld IndrekKagu
D
Järvepera Ulvar
910
D103Jürgenson LeoMini RC
D105Jürgenson TanelMini RC
D
Jürisson Arno
540
D
Jürisson JohannesRoosna-Alliku MK
D
Jüriöö Alari
343
D89Kaarlep KristerRedmoto
D
Kabin KerriTüri Motosport
D21Kadakas Marko

D471Kagarov Raimo Freedom Feelers MK
D
Kaha Harold

D
Kahro Vahur
23
D510Kaju RaidoViljandi VMKViljandi VMK
D600Kald Valdis
Sen
D657Kalda AinRedmotoSen
D656Kalda OliverRedmoto
D
Kaljumets Kaupo

D24Kallas KalevTüri
D
Kalnins Girts
54
D
Kanarik Egon

D
Karelson SvenK&K367
D
Karon Reigo
4
D153Kase GertPärnu
D342Kaselt Indrek

D
Kask Arne
11
D
Kaun Keijo
433
D74Kaurit AronAYR
D
Keiss Armands LAT50
D144Kiisk RaidoPärnu
D
Kikkas KertSõmerpalu858
D
Kilter Kristjan
256
D184Kingo Reemo

D
Kivimets Kristo

D
Kivirähk JannoPärnu MC658
D
Kloren Kristo

D
Klyushkin Sergei
301
D44Kohv MartinTartu
D
Kolsar Kristjan
444
D
Kondike Keit

D
Koppel Raul

D203Koppel SergeiLääne MK
D808Kostikov FrediKohila MSK
D
Krass TõnisRedMoto812
D
Krestinov Indrek
Sen/55
D
Kriis Kalev
777
D
Kroon Kaido

D
Kruuv Karl-Julius
765
D629Kukk Janar

D911Kuresoo TambetSpeedline RacingSen
D206Kuus Janno
Sen
D
Kägu Leho
51
D
Kägu Vallo
52
D
Kümnik Aarne

D
Küper Aarne

D848Küper Erko Funracing
D
Laanepõld Kristo

D50Laanisto MarekMX Tallinn
D501Laanmäe Tauri

D
Laas KennethKTL615
D203Laherand Andero

D
Lang Silver

D711Lanno RihoSakuSen
D414Laugus TiitPärnu
D
Laul Cris-Robin
Jun/94
D
Laur Severi
38
D
Laursoo Raino
26
D
Leies Siim
111
D
Leinola Andres

D319Leivo Sander

D290Lepmets HannesLinnamäe KK
D
Libbe Rauno
55
D
Liings Kaarel

D101Liiva UrmasMK Quad
D
Liivaste Reio
169
D
Linaste Meelis

D142Linaste TaaviMK Tallinn
D
Lind AhtiRõuge777
D
Linnas Norman Erik
85cc/103
D
Loginov VladimirRUS
D
Lokk Reigo

D912Lokko MihkelTikkri Motorsport
D609Lomp Andrus

D317Loorberg Siim-LauriKLS Extreme
D84Loopere TaistoPärnu
D
Luik Kaido

D
Lutt Marko
601
D
Lõbus Karl

D
Lõhmus Indrek

D
Lääne Urmas

D
Lükk Silver

D
Lüüding Andrus
282
D
Madisson Janis
370
D134Maidla JussKagu
D80Maidla RandoRedmoto
D260Maltsev Janek

D
Mand Martin

D
Mandli Gunnar
710
D
Mangushev AlexanderSENSen
D266Markus NurmiR-Alliku
D888Martsik MarekTihemetsa
D
Melikhov Juri
Sen
D228Merilaht KasparPärnu MC Yamaha
D259Merisalu LaurSaaremoto
D92Metsaots Toomas
Sen
D
Metsaroos Timmo Karksi Racing Team250
D
Metsik Andrus

D
Metsis Jarko
119
D
Miil Martin

D717Mikomägi Taavid

D
Moks Martin

D227Mozolev AlarVanasillaSen
D777Mugu MardoKarksi Racing Team
D
Musting Ain

D
Mustonen Raimo

D
Mõek Madis

D180Mõrd RandoMK Tallinn
D
Mõttus Meelis

D
Mägi AlanPärnu86
D
Mägi AndrusLinnamäe842
D
Mägi Riho
103
D
Mägi Roman
587
D
Mälk Mait

D
Mölter Tiit

D
Mürkhain KermoFunracing259
D
Niinelo Karl-HeinrichTihemetsa121
D
Niklus StevenSõmerpalu
D
Nõgel Tõnis

D810Nõlvak Nils-HendrikRoosna-Alliku
D127Näksi Meelis
Sen
D350Oberg Rait

D
Oja Kristo

D
Ojaste Indrek

D
Oras Herti

D666Orasmäe Marek
Sen
D
Ots KristoStar Racing55
D
Ots Margus
818
D143Paju KalmerPärnu
D413Palang Ago
Sen
D
Palm Jaanus
615
D
Palu TaaviStar Racing69
D
Peever Arno

D
Peilman Reio
404
D537Pekka IngvarSõmeru
D
Petrov Indrek

D
Piirak Ahti

D216Piirimägi PeeterKagu
D
Pihlakas Margus
241
D
Pihlakas Karl Markus
771
D181Pihlamägi Martin

D13Plomberg ReneSinilind
D
Plüme AndisLAT953
D45Politanov Lauri
Sen
D
Prems Andre
696
D
Prems Marco

D
Press Tarvo

D
Prigo Janar

D
Priks Henry
4
D
Prunbach Andres

D237Purtsak TaaviKLS Extreme
D
Puurmaa Indrek
73
D391Põldmaa Paul

D
Põvvat Henry

D
Pärn Rünno
7
D60Pärnasalu MatiSinilindSen
D140Pärnik Ivar

D
Pürg Priit
28
D61Raal AntiKagu
D25Raba Kauri

D162Raig RistoTartu Enduro klubi
D86Raudsepp ToivoSinilindSen
D133Raudsepp ÜloSinilindSenior 50
D
Reimann MartinRutskavennad315
D
Reineberg Randel
75
D
Reitalu Karl JohannRedMoto777
D
Rekand RaidoTartu MK75
D349Rikanson RaidoSaku
D
Ristaniemi Heikki

D
Rodus Raivo
Sen
D323Rohtoja RaidoMägi Racing
D
Roos Peeter

D
Roos Erki

D
Ross Taavi

D
Rulli Roland Freedom Feelers370
D
Rüütli Erki

D
Saadi Sander Kristjan
85cc/26
D155Saag HannesKarksi
D510Saarse MartinSõmerpalu
D
Sagbom Tony FIN235
D
Saksman Andres

D
Sala Sixten
116
D125Salonen Pertti
Senior 50
D
Salu Stenver
50
D
Saluste Jüri junRedmoto
D
Samoskin ErikTartu MK85
D
Saun Robert

D
Saviir Risto
978
D72Schiller Andrei
Sen
D88Silt Taavi

D
Simsons Gusts MareksLAT
D
Soidla Janek

D
Soomets Egert

D
Stepulov Roland
10
D
Stolerov Viktor
Sen/371
D
Strandberg Hermann
27
D
Sutt Romet

D
Susi Robin SebastianRedMoto89
D
Suurem Priit

D
Säärits Janar
90
D
Sündema Siim

D
Süvaorg Raimo

D
Tabun Janek

D
Tagapere Mikk

D
Talinurm Taivo

D174Talu KaidoVanasilla
D181Tamtik Priit

D
Tamm Andres

D
Tamm Ilmar
Sen
D
Tamm Tanel
227
D737Tamme RaidoJõhvi
D
Tammetalu Martin

D
Tammik AugustHRC88
D335Tammvere HeikiYamamoto
D182Tankler AndreasAave Spordiklubi
D438Tapner Marko

D
Tarasov Rain

D141Tavast AndresTüri MotosportSen
D
Teho Lauri
883
D
Teiva Timo
86
D226Tigasson TauriKagu
D194Tiirats Taavi

D
Tiits Maiko

D158Tilk AhtiTartu enduro klubi
D444Timofejev KeirPärnu
D
Tomingas Kert

D
Tombak Axel
309
D
Tomband Taivo
4
D
Tomband Tanel

D
Tomson TarmoK&K
D
Tool Den Tarmo

D152Toomingas IndrekLääne MK
D442Toomsoo Rait
Jun
D
Treimann Anton

D286Tsetsin KauriMRC MK
D77Tuisk TõnisRedMoto
D
Tull Ahti
888
D
Turja Andrus Saaremoto
D
Tuvik Marko

D
Tõnisson Jüri

D
Tõruke Argo

D
Tärno Erki
232
D340Türk Reigo

D58Uiga TaavetRedMotoRedMoto
D969Undla ArgoRedMotoRedMoto
D
Unt RihoFreedom Feelers191
D49Uustalu MarekKoseSenior
D
Vahter Holger

D
Vahter Peedu
Senior
D567Vahur AguFavor MotosportSenior
D873Vaikmäe RihoKagu MK
D165Valgre Richard

D332Valts Reimo

D230Varik MauriAYRSenior
D
Varis Ragnar
280
D
Vasiljuk Kevin
252
D
Veiler Hannes

D
Veimer Jan
259
D
Velsker Tarmo
340
D
Veltson EgertRedMoto
D
Veltson ErmoRedMoto
D
Verev Andreas
413
D
Verev Alar

D
Veselov Kirill
Jun
D
Veski Indrek

D
Vessmann Alvar-Adam
186
D
Vestel Madis

D250Vestel Mait

D
Vihtla Jaanus

D355Viks IndrekLaansoo MKSenior
D721Villbach UrmasKLSSenior
D
Vingal MihkelSinilind725
D
Virves Marek

D187Visnapuu ReneSinilind
D
Voola Aron

D
Vunder Levis

D381Võsanurm TonyPärnu
D136Väiko RaulRaian MotoSenior
D
Väin Kenar

D236Vätson ImreKaguKagu
D
Zelinski Ruslan
Senior/215
D
Zlidnevs TomsLV156
D301Zuravljov Timofei Narva MK
D515Õiemets JoonasMini RC
D
Õis Andreas

D377Õis AndrusSõmeru Racing