Litsents

Rahvuslik litsents annab õiguse osaleda Eesti meistri- ja karikavõistlustel jm EMF-i egiidi all toimuvatel motospordivõistlustel Eestis. Litsents kehtib ka Soomes, Inglismaal ja Taanis (nendes riikides on vajalik stardiluba), Lätis ning Leedus. Stardiloa väljastame sportlasele e-posti teel või kohapeal EMF-i kontorist.

Koos litsentsi taotlemisega kaasneb kohustus omada kehtivat kindlustust õnnetusjuhtumite vastu. Käesoleval lehel on esitatud informatsioon teile kohaldatava kindlustuskaitse ja kindlustustingimuste kohta. Kindlustusteenuse pakkuja on ERGO Insurance SE. Tutvuge kindlustustingimustega www.ergo.ee ja vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

Litsentsi menetlemiseks kulub kuni 5 tööpäeva. Litsentsi saadame postiga teie poolt taotluses näidatud aadressile. Litsentsiga kaasnevate soodustuste kohta Alexelas, Coffee In-is, Tallinkis ja Addinolis leiab rohkem infot siit.

Sõitja on kohustatud esitama võistlustel kehtiva litsentsi.

Rahvusliku litsentsi taotlus

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  Kodune aadress (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Sünniaeg aaaa-kk-pp (nõutav)

  Klubi (nõutav)

  Litsents (nõutav)

  Kindlustus (nõutav)

  Vaata õnnetusjuhtumikindlustus Variant 1 (kehtib 24/7) ja Variant 2 (ainult ametlikud võistlused) infot
  Variant 3 puhul (enda kindlustus) tuleb saata enda kindlustuse poliisi informatsioon mailile info[at]msport.ee.

  NB!!! Alates 2017 ei sisalda mainitud kindlustused Valuraha kindlustuskaitset, vaid seda saab iga soovija ise juurde soetada pöördudes selleks ERGO kindlustuse poole (info@ergo.ee või enda kontaktpersoon ERGOs), kus igaüks saab määrata personaalse valuraha summa või valida muid terviseriskidega seotud kindlustustooteid.

  Arve (nõutav)

  Kui soovisid arvet ettevõttele, lisa firma rekvisiidid

  Litsentsi kättesaamine (nõutav)

  Alates 19.02.2021 väljastame litsentse ainult Eesti Posti või SmartPosti teel.

  Lisa vanemate nõusolek alla 18-aastasele lapsele
  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Lisa klubi nõusolek
  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Tee kasti linnuke märgiks, et nõustud järgmiste tingimustega: Kohustun kõrvalekaldumatult täitma kõiki EMF-i, FIM Europe'i ja FIM-i normdokumentidest, EMF-i juhatuse otsustest ning konkreetse võistluse juhendist tulenevaid nõudeid. Tunnustan ja täidan WADA - Maailma Antidopingu Agentuuri koodeksit. Nõustun mootorrattaspordi võistluste ajaks minu kasuks sõlmitava õnnetusjuhtumikindlustusega vastavalt käesoleval lehel esitatud informatsioonile.

  Sisestage pildil olev kiri allolevale väljale* captcha