Rahvuslik litsents annab õiguse osaleda Eesti meistri- ja karikavõistlustel jm EMF-i egiidi all toimuvatel motospordivõistlustel Eestis. Litsents kehtib ka Soomes, Inglismaal ja Taanis (nendes riikides on vajalik stardiluba), Lätis ning Leedus. Stardiloa väljastame sportlasele e-posti teel või kohapeal EMF-i kontorist.

Koos litsentsi taotlemisega kaasneb kohustus omada kehtivat kindlustust õnnetusjuhtumite vastu. Käesoleval lehel on esitatud informatsioon teile kohaldatava kindlustuskaitse ja kindlustustingimuste kohta. Kindlustusteenuse pakkuja on ERGO Insurance SE. Tutvuge kindlustustingimustega www.ergo.ee ja vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

Litsentsi menetlemiseks kulub kuni 5 tööpäeva. Litsentsi saadame postiga teie poolt taotluses näidatud aadressile. 

Sõitja on kohustatud esitama võistlustel kehtiva litsentsi. Millistes distsipliinides/masinaklassides millise litsentsiga sõita saab, on detailselt selgitatud EMF-i kodulehel www.msport.ee/litsents/rahvuslik-litsents/.

Antidopingu koodeksi täitmine

EMF-i litsentsiomanikuna kohustute täitma EMF-i võistlustingimustest, FIM Europe’i ja FIM-i normdokumentidest, EMF-i juhatuse otsustest ning konkreetse võistluse juhendist tulenevaid nõudeid. Tunnustate ja täidate WADA – Maailma Antidopingu Agentuuri koodeksit. Kehtiva koodeksi leiate FIM-i kodulehelt: www.fim-live.com/en/library/.

Ohutuse ja reeglite täitmine

EMF annab koostöös võistluste korraldajatega endast parima, et võistlused oleksid läbi viidud võimalikult kõrgel tasemel ja ohutult. Oma panuse saab siin anda ka iga võistleja, tutvudes eelnevalt vastava distsipliini võistlustingimuste ja võistluse juhendiga EMF-i kodulehel. Kõik võistlejad ja nende abilised peavad võistlustel täitma kohtunike märguandeid.

 

Võistluspaika saabumise aluseks on eelregistreerimine EMF-i kodulehel või registreerimine võistluspaigas. Peale võistluse juhendis kehtestatud registreerimisaja lõppu ei anna võistleja litsents vaba sissepääsu võistluspaika.

 

Soodustused koostööpartnerite juures
Litsentsiga kaasnevad soodustused mitmete EMF-i koostööpartnerite nagu Alexela Oil (soodustus kütuse hinnast 3 s/l), 10% soodustust Addinol Pole Position õlidelt, Coffee-In (soodsam hind kuumadel jookidel), Tallink (soodustused alates 30% reisiteenustelt), Autoekspert kauplustes üle Eesti tooted 10% ja teenused 5% soodsamalt, jt juures. Soodustuste kohta leiate infot EMF-i kodulehelt www.msport.ee/soodustused/.

Rahvusliku litsentsi taotlus

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  Kodune aadress (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Sünniaeg aaaa-kk-pp (nõutav)

  Klubi (nõutav)

  Litsents (nõutav)

  Juhul, kui valisite “Lapsed”, “Noor/juunior” või “Naised” litsentsi, siis palun täpsustage distsipliin

  Kindlustus (nõutav)

  Vaata õnnetusjuhtumikindlustus Variant 1 (kehtib 24/7) ja Variant 2 (ainult ametlikud võistlused) infot

  Variant 3 puhul (enda kindlustus) tuleb saata enda kindlustuse poliisi informatsioon mailile info[at]msport.ee.

  NB! Alates 2017 ei sisalda mainitud kindlustused Valuraha kindlustuskaitset, vaid seda saab iga soovija ise juurde soetada pöördudes selleks ERGO kindlustuse poole (info@ergo.ee või enda kontaktpersoon ERGOs), kus igaüks saab määrata personaalse valuraha summa või valida muid terviseriskidega seotud kindlustustooteid.

  Arve (nõutav)


  Kui soovisid arvet ettevõttele, lisa firma rekvisiidid

  Litsentsi kättesaamine (nõutav)

  Alates 19.02.2021 väljastame litsentse ainult läbi Eesti Posti.

  Lisa vanemate nõusolek alla 18-aastasele lapsele

  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Lisa klubi nõusolek

  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Tee kasti linnuke märgiks, et nõustud järgmiste tingimustega: Kohustun kõrvalekaldumatult täitma kõiki EMF-i, FIM Europe’i ja FIM-i normdokumentidest, EMF-i juhatuse otsustest ning konkreetse võistluse juhendist tulenevaid nõudeid. Tunnustan ja täidan WADA – Maailma Antidopingu Agentuuri koodeksit. Nõustun mootorrattaspordi võistluste ajaks minu kasuks sõlmitava õnnetusjuhtumikindlustusega vastavalt käesoleval lehel esitatud informatsioonile.

  Sisestage pildil olev kiri allolevale väljale* captcha

  Litsentside kasutus

  Superlitsents 190€ – kõik distsipliinid.

  Motokross 100€ –motokrossi ja kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste ja karikavõistlused kõik masinaklassid ja KV kaassõitja. Litsentsiga saab osaleda ka jääraja ja mootorkelgu distsipliinide võistlustel.

  Pitbike MX 80€ -Pitbike MX, Pitbike Semi ja Pitbike MX 35+. Litsentsiga saab osaleda motokrossi ja supermoto Pitbike klassides.

  Ringrada 100€ – kõik ringraja masinaklassid. Litsentsiga saab osaleda ka supermoto ja jääraja võistlustel.

  Enduro 100€ – kõik täiskasvanute enduro ja endurosprindi masinaklassid; kestvuskrossi harrastajate ja E-1, E-2, E-3, Enduro, Veteran 40+, Seenior 50+ masinaklassid. Saab osaleda ka jääraja võistlustel.

  Supermoto 100€ – S1, S4 ja SuperQuad klassid. Saab osaleda ka jääraja võistlustel.

  Veteran 100€ – alates 40. sünnipäev, kehtib kõikide distsipliinide Eesti meistri- ja karikavõistluste masinaklassides.

  Noor/juunior 80€ – kuni 17. aastakäik (noor, kes ei ole käesoleva aasta 1. jaanuariks vanem kui 16-aastane) kõigis distsipliinides. NB! Vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek.

  Mäkketõus, trial, speedway, kiirendus, kelk 100€ – alates 17. aastakäigust(võistleja, kes on käesoleva aasta 1. jaanuariks 16-aastane või vanem), osalemine ainult vastava distsipliini võistlustel.

  Lapsed 50€ –kuni 9. aastakäik (laps kes ei ole käesoleva aasta 1. jaanuariks vanem kui 8-aastane) klassides 50cc PW/Mini, 50cc, ATV Lapsed Jun, trialis, speedways.

  Naised 60€ – kõik distsipliinid.

  MX Liiga 60€ – kehtib ainult motokrossi MX Liiga võistlustel!

  Rahvaliiga 60€ – ainult Rahvaliiga klass ringrajas.

  Kahjust teatamine Ergosse

  Kahjuteadet saab ERGO kindlustusele esitada veebis või e-posti aadressil isikukahjud@ergo.ee. Kahjukäsitluse telefon 610 6500.