Rahvuslik litsents annab õiguse osaleda Eesti meistri- ja karikavõistlustel jm EMF-i egiidi all toimuvatel motospordivõistlustel Eestis. Litsents kehtib ka Soomes, Saksamaal (ADAC), Hollandis (lahtised MV), Itaalias, Venemaal, Valgevenes ja Taanis (nendes riikides on vajalik stardiluba), Lätis ning Leedus. Stardiloa väljastame sportlasele e-posti teel või kohapeal EMF-i kontorist. Koos litsentsi taotlemisega kaasneb kohustus omada kehtivat kindlustust õnnetusjuhtumite vastu. Käesoleval lehel on esitatud informatsioon teile kohaldatava kindlustuskaitse ja kindlustustingimuste kohta. Kindlustusteenuse pakkuja on ERGO Insurance SE. Tutvu kindlustustingimustega www.ergo.ee ja vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Litsentsi menetlemiseks kulub kuni 5 tööpäeva. Litsentsi saadame postiga teie poolt taotluses näidatud aadressile. Litsentsiga kaasnevate soodustuste kohta OLEREXis, Coffee In-is ja Tallinkis leiab rohkem infot siit. Sõitja on kohustatud esitama võistlustel kehtiva litsentsi.

Rahvusliku litsentsi taotlus

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  Kodune aadress (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Sünniaeg aaaa-kk-pp (nõutav)

  Klubi (nõutav)

  Litsents (nõutav)

  Kindlustus (nõutav)

  Vaata õnnetusjuhtumikindlustus Variant 1 (kehtib 24/7) ja Variant 2 (ainult ametlikud võistlused) infot

  Variant 3 puhul (enda kindlustus) tuleb saata enda kindlustuse poliisi informatsioon mailile info[at]msport.ee.

  NB! Alates 2017 ei sisalda mainitud kindlustused Valuraha kindlustuskaitset, vaid seda saab iga soovija ise juurde soetada pöördudes selleks ERGO kindlustuse poole (info@ergo.ee või enda kontaktpersoon ERGOs), kus igaüks saab määrata personaalse valuraha summa või valida muid terviseriskidega seotud kindlustustooteid.

  Arve (nõutav)


  Kui soovisid arvet ettevõttele, lisa firma rekvisiidid

  Litsentsi kättesaamine (nõutav)

  Alates 19.02.2021 väljastame litsentse ainult Eesti Posti või SmartPosti teel.

  Lisa vanemate nõusolek alla 18-aastasele lapsele

  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Lisa klubi nõusolek

  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Tee kasti linnuke märgiks, et nõustud järgmiste tingimustega: Kohustun kõrvalekaldumatult täitma kõiki EMF-i, FIM Europe’i ja FIM-i normdokumentidest, EMF-i juhatuse otsustest ning konkreetse võistluse juhendist tulenevaid nõudeid. Tunnustan ja täidan WADA – Maailma Antidopingu Agentuuri koodeksit. Nõustun mootorrattaspordi võistluste ajaks minu kasuks sõlmitava õnnetusjuhtumikindlustusega vastavalt käesoleval lehel esitatud informatsioonile.

  Sisestage pildil olev kiri allolevale väljale* captcha

  Litsentside kasutus

  Superlitsents 175€ – kõik distsipliinid.

  Motokross 100€ – motokrossi ja kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste masinaklassid (MX1, MX2, MX V, K/V juht, Quad Open, ATV, E-1, E-2, Veteran 40+, Enduro). Litsentsiga saab osaleda ka jääraja, Supermoto ja mootorkelgu distsipliinide võistlustel.

  Harrastaja 85€ – kõikide distsipliinide Eesti karikavõistluste masinaklassid.

  Veteran 85€ – kõikide distsipliinide Eesti meistri- ja karikavõistluste masinaklassid.

  Mini MX 85€ – Pitbike A/B, Mini MX 88 Semi, Mini MX 35+. Litsentsiga saab osaleda ka motokrossi ja kestvuskrossi EKV klassides.

  Ringrada 85€ – kõik ringraja masinaklassid. Litsentsiga saab osaleda ka supermoto ja jääraja võistlustel.

  K/V kaassõitja 90€ – motokrossis ja ringrajas Eesti meistrivõistluste klassides.

  Enduro 100€ – kõik täiskasvanute enduro ja endurosprindi masinaklassid; kestvuskrossi harrastajate ja E-1, E-2, E-3, Enduro, Veteran 40+, Seenior 50+ masinaklassid. Saab osaleda ka jääraja võistlustel.

  Supermoto 85€ – S1, S4 ja SuperQuad klassid. Saab osaleda ka jääraja võistlustel.

  Noor/juunior 75€ – kuni 16-aastased sõitjad kõigis distsipliinides (NB! Vajalik lapsevanema kirjalik nõusolek).

  Mäkketõus, trial, speedway, kiirendus, kelk 90€ – alates 10. aastakäigust, osalemine ainult vastava distsipliini võistlustel.

  Lapsed 40€ – kuni 9. aastakäik (laps ei ole käesoleva aasta 1. jaanuariks vanem kui 8-aastane) klassides 50cc PW/Mini, 50cc, ATV Lapsed Jun, trialis, speedways.

  Naised 40€ – kõik distsipliinid.

  MX Liiga 40€ – ainult motokrossi MX Liiga võistlused.

  Rahvaliiga 40€ – ainult Rahvaliiga klass ringrajas.

  Kahjust teatamine Ergosse

  Kahjuteadet saab ERGO kindlustusele esitada veebis või e-posti aadressil isikukahjud@ergo.ee. Kahjukäsitluse telefon 610 6500.