Rahvusvaheline litsents

FIM International Meetings litsentsiga saab osaleda nii Eestis kui ka mujal maailmas toimuvatel rahvusvahelistel võistlustel. See ei anna õigust osaleda maailmameistrivõistluste või -karika etappidel ega Euroopa MV ja Euroopa karika etappidel.

FIM Europe litsents kehtib ainult Euroopa MV ja karika-(European Championship & Cup) võistlustel. Sellega ei saa osaleda muudel rahvuslikel/rahvusvahelistel võistlustel Eestis ega Euroopas. FIM World Championship litsentsidega ei saa osaleda Euroopa MV/karikavõistlustel.

Ühekordsete (one event) FIM Europe litsentside soovist tuleb EMF-i teatada vähemalt 14 päeva enne võistluste algust, kuna litsentsid tuleb FIM Europe’ist ette tellida.

FIM ja FIM Europe tiitlivõistlustele registreerimise soovist teavitada vähemalt 30 päeva enne võistlust e-posti teel: info@msport.ee. Äraütlemise (excuse) viimane tähtaeg on kõikidel välisvõistlustel 72 h enne võistlusi!
Sportlasele, kes ei osale üles antud võistlusel ja pole teatanud oma mitteosalemisest, on trahv 300 eurot (trahvimäär tuleneb FIM Europe võistlustingimustest).

Kõigile ülejäänud rahvusvahelistele võistlustele, mis ei ole Euroopa või maailmameistrivõistluste, karikavõistluste etapp, teeb ülesandmise sportlane ise, vajaliku stardiloa, litsentsi väljastab EMF-i sekretariaat.

Koos litsentsi taotlemisega kaasneb kohustus omada kehtivat kindlustust õnnetusjuhtumite vastu. Käesoleval lehel on esitatud informatsioon teile kohaldatava kindlustuskaitse ja kindlustustingimuste kohta. Kindlustusteenuse pakkuja on ERGO Insurance SE. Tutvuge kindlustustingimustega www.ergo.ee ja vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

Rahvusvahelise litsentsi taotlus

Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

Kodune aadress (nõutav)

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Sünniaeg aaaa-kk-pp (nõutav)

Klubi (nõutav)

Litsents (nõutav)

Kindlustus (nõutav)

Vaata õnnetusjuhtumi- ja reisikindlustus Variant 1 (kehtib 24/7) ja Variant 2 (kehtib võistlustel) infot.
NB! Variant 3 puhul tuleb saata enda kindlustuse poliisi informatsioon mailile info[at]msport.ee.

Arve (nõutav)

Kui soovisid arvet ettevõttele, lisa firma rekvisiidid

Lisa vanemate nõusolek alla 18-aastasele lapsele
Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

Lisa klubi nõusolek
Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

Tee kasti linnuke märgiks, et nõustud järgmiste tingimustega: Kohustun kõrvalekaldumatult täitma kõiki EMF-i, FIM Europe'i ja FIM-i normdokumentidest, EMF-i juhatuse otsustest ning konkreetse võistluse juhendist tulenevaid nõudeid. Tunnustan ja täidan WADA - Maailma Antidopingu Agentuuri koodeksit. Nõustun mootorrattaspordi võistluste ajaks minu kasuks sõlmitava õnnetusjuhtumikindlustusega vastavalt käesoleval lehel esitatud informatsioonile.

Sisesta pildil olev kiri allolevale väljale* captcha