FIM International Meetings litsentsiga saab osaleda nii Eestis kui ka mujal maailmas toimuvatel rahvusvahelistel võistlustel. See ei anna õigust osaleda maailmameistrivõistluste või -karika etappidel ega Euroopa MV ja Euroopa karika etappidel.

FIM Europe litsents kehtib ainult Euroopa MV ja karika-(European Championship & Cup) võistlustel. Sellega ei saa osaleda muudel rahvuslikel/rahvusvahelistel võistlustel Eestis ega Euroopas. FIM World Championship litsentsidega ei saa osaleda Euroopa MV/karikavõistlustel.

Ühekordsete (one event) FIM Europe litsentside soovist tuleb EMF-i teatada vähemalt 14 päeva enne võistluste algust, kuna litsentsid tuleb FIM Europe’ist ette tellida.

FIM ja FIM Europe tiitlivõistlustele registreerimise soovist teavitada vähemalt 30 päeva enne võistlust e-posti teel: info@msport.ee. Äraütlemise (excuse) viimane tähtaeg on kõikidel välisvõistlustel 72 h enne võistlusi!
Sportlasele, kes ei osale üles antud võistlusel ja pole teatanud oma mitteosalemisest, on trahv 300 eurot (trahvimäär tuleneb FIM Europe võistlustingimustest).

Kõigile ülejäänud rahvusvahelistele võistlustele, mis ei ole Euroopa või maailmameistrivõistluste, karikavõistluste etapp, teeb ülesandmise sportlane ise, vajaliku stardiloa, litsentsi väljastab EMF-i sekretariaat.

FIMi loodud rahvusvahelise motosportlase kindlustuspoliis on teenus kõigile föderatsioonidele, kes sellesse programmi ajavahemikus 1. jaanuarist 2024 kuni 31. detsembrini 2025 kuuluvad. Sportlased, kellel on kehtiv FIM litsents, International litsents või Continental (Euroopa) litsents, on selle kindlustusprogrammiga hõlmatud. Pane tähele, et võistlus peab olema registreeritud kas FIM kalendris, rahvusvahelises International või Continental (Euroopa) kalendris ja sellel peab olema IMN.

*FIM Promotional Conintental Championships – 65cc-85cc EM, EMX Women
*FIM Continental Championships – EMX 125 EC, EMX 250 EC, Motocross of European Nations/Women

Kes on kindlustusandja? Riski kindlustab ettevõtte SOLID Insurance Šveitsi filiaal, mis asub aadressil 2 Route de la Fonderie, 1700 Fribourg.
Ettevõtte MUTUAIDE ASSISTANCE 126, mis asub aadressil Rue de la Piazza – CS 20010 – 93196 Noisy le Grand CEDEX ülesandeks on abi haldamine.

Loe täpsemalt FIM litsentsiga kaasnevast kindlustusest siit.

Rahvusvahelise litsentsi taotlus

  Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

  Kodune aadress (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Sünniaeg aaaa-kk-pp (nõutav)

  Klubi (nõutav)

  Litsents (nõutav)

  Arve (nõutav)


  Kui soovisid arvet ettevõttele, lisa firma rekvisiidid

  Lisa vanemate nõusolek alla 18-aastasele lapsele

  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Lisa klubi nõusolek

  Nõusoleku blanketi saad alla laadida siit. Dokument võib olla digitaalselt allkirjastatud ja selle võib saata ka eraldi e-postiga.

  Tee kasti linnuke märgiks, et nõustud järgmiste tingimustega: Kohustun kõrvalekaldumatult täitma kõiki EMF-i, FIM Europe'i ja FIM-i normdokumentidest, EMF-i juhatuse otsustest ning konkreetse võistluse juhendist tulenevaid nõudeid. Tunnustan ja täidan WADA - Maailma Antidopingu Agentuuri koodeksit. Nõustun mootorrattaspordi võistluste ajaks minu kasuks sõlmitava õnnetusjuhtumikindlustusega vastavalt käesoleval lehel esitatud informatsioonile.

  Sisesta pildil olev kiri allolevale väljale* captcha

  Lisa kommentaar