- Avaleht
- Meedia
- Litsents
- EMF
- Võistlused
- Treenerikutse
- Noortesport
- Team Estonia
- Korraldajale
- Pakkumised
Motokrossi stardinumbrite lehel on võimalik tutvuda kõigi kinnitatud ja kinnitamata numbritega.
Oma võistlusnumbri kinnitamiseks tuleb esmalt taotleda võistleja litsents ja seejärel saata kiri info@msport.ee, kus tuleks lisaks numbrisoovile täpsustada ka vastavat klassi: “Suured soolod” , “85cc” jne.
Juhul, kui võistleja plaanib teha erineval põhjusel võistluspausi, siis on võimalik kinnitada oma number ka ilma litsentsita, saates samamoodi kirja info@msport.ee ning tasudes 20€.
Kinnitatud number kehtib kalendri aasta lõpuni! Kinnitamata numbrid on nähtaval kuni märtsi lõpuni!
Veel olulist, mida tasuks arvestada:
- Tabelis on kinnitatud võistlusnumbrid on väljatoodud vastava aastaarvuga.
- Suurte soolode puhul kuuluvad numbrid 1 kuni 3 ainult MX Open ja MX2 eelmise aasta EMV arvestuse Top3-le. Ülejäänud klasside puhul kuulub ainult #1 eelmise aasta EMV arvestuse võitjatele!
- Laste klasside puhul palun olla valmis variandiks, et suuremasse klassi üle minnes võib number olla juba kellegi teise poolt kinnitatud ning tuleb seetõttu valida omale uus number.
- Võistlusratta esi numbriplaadi värvitoonid vastavalt klassidele on väljatoodud Motokrossi võistlustingimustes (punkt 6): https://msport.ee/motokross/
- Võistlusratta numbrid peab olema hästi loetavad (nn. kunstilised numbrid on keelatud).
Soolod
85cc
65cc
50cc/50 Mini
ATV-Quad
K/V
Laste ATV
Quad 100
Pitbike MX
MX Naised
Soolod
Soolode stardinumbrid 2024
ST.NO | NIMI | KLUBI | KLASS | 2023-24 |
1 | Tanel Leok | Sõmerpalu MK | MX1 | 2024 |
1 | Kaarel Tilk | Sõmerpalu MK | MX2 | 2024 |
1 | Richard Paat | KTL Racing Klubi | MX125 | 2024 |
2 | Karel Kutsar | Estonian Express Racing | MX1 | 2024 |
2 | Joosep Pärn | Pärnu Motoclub | MX2 | 2024 |
3 | Gert Krestinov | Motoextreme | MX1 | 2024 |
3 | Mikk Martin Lõhmus | HRC Eesti Racing Team | MX2 | 2024 |
4 | Aleksei Vinogradov | Ida-Viru MX Racing Team | MX1 | 2024 |
4 | Meelis Kasemaa | Team Kassi Auto | MX Veteran | 2024 |
5 | Indrek Mägi | Mägi Racing | MX1 | 2024 |
6 | Janno Kuus | Tartu Motokrossiklubi | 2023 | |
6 | Juri Vinogradov | Narva SK Energia | MX2 | 2023 |
7 | Raido Nei | Seltec Racing | MX1 | 2024 |
8 | Otto Mattias Rootalu | KTL Racing Klubi | MX2 | 2024 |
9 | Marttin Poljakov | Kagu Motoklubi | 2023 | |
10 | Christopher Talli | Toila Automoto Klubi | MX1 | 2023 |
11 | Egon Norden | Paikuse Motoklubi | 2024 | |
11 | Hannes Hansman | KTL Racing klubi | MX Veteran | 2023 |
12 | Henry Vesilind | AYR Racing Team | ||
13 | Hendrik Meremaa | Motoklubi D ja T | ||
13 | Raul Orumaa | Sõmeru Racing | MX Veteran | 2023 |
14 | Argo Keerme | Jõhvi MK | ||
15 | Romeo Karu | |||
15 | Aivo Rabbi | Paikuse MK | MX Veteran | 2023 |
16 | Tarvi Remmelgas | Kagu MK | 2023 | |
17 | Allan Laurimäe | Redmoto | MX Veteran | |
17 | Kaiser Kopti | Motoextreme | 2024 | |
18 | Toomas Triisa | Redmoto | ||
18 | Sander Kangro | Team Kassi Auto | 2024 | |
19 | Kert Järvis | Elva Krossiklubi | MX125/MX2 | 2024 |
20 | Indrek Petai | Tõrva Motoklubi | 2022 | |
21 | Ronan Ild | Tihemetsa MK | 2024 | |
22 | Hugo Nork | Motoextreme | 2023 | |
22 | Valeri Homin | Roosna-Alliku MK | MX Veteran | 2023 |
23 | Lauri Lehtla | Mägi Racing | 2023 | |
23 | Vahur Kahro | SJT Kahro Racing Team | 2022 | |
24 | Kalev Kallas | Türi Motosport | MX Veteran | 2024 |
25 | Rait Kaimer | MotoWorks RT | 2023 | |
26 | Asko Saadi | Kose AMK | ||
27 | Henri Haramaa | RedMoto | 2023 | |
28 | Mark Ubaleht | Roosna-Alliku MK | ||
29 | Virgo Kilm | Sõmeru Racing | MX Veteran | 2024 |
30 | Heigo Lauren | Türi AMK | MX Veteran | |
31 | Jako Tsäko | Sõmerpalu MK | MX Veteran | 2023 |
32 | Virko Noor | Motoklubi AEX | ||
33 | Olavi Villo | Motoextreme | 2024 | |
34 | Kardo Orav | Saku MK | ||
35 | Tiit Robas | Motoklubi Tallinn | 2023 | |
36 | Kristjan Robas | Motoklubi Tallinn | 2023 | |
37 | Gert Krestinov | Motoextreme | MX1 | 2024 |
37 | Erki Privoi | Sõmeru Racing | MX Veteran | 2023 |
37 | Rein Robas | Motoklubi Tallinn | 2023 | |
38 | ||||
39 | Sten Selge | Mägi Racing | MX2 | 2023 |
39 | Harry Illi | Pärnu MC | 2024 | |
40 | Travis Leok | Sõmerpalu MK | 2024 | |
40 | Marko Saar | Roosna-Alliku MK | MX Veteran | 2023 |
41 | Egert Pihlak | KTL Racing Klubi | MX2 | |
41 | Leo Laur | Linnamäe krossiklubi | 2024 | |
42 | Stenver Suurkütt | Saku MK | ||
43 | Rommi Semenov | Motoextreme | MX125 | |
44 | Asko Lihtsa | KTL Racing klubi | ||
45 | Uku Kandelin | Vihur Motosport | MX2 | 2024 |
46 | Henri Möll | KTL Racing Klubi | 2023 | |
47 | Oliver Leppik | KTL Racing | ||
48 | Richard Kukkur | Redmoto | ||
49 | Marek Uustalu | Motoklubi GasGas | MX Veteran | 2023 |
50 | Reimo Kaldma | MK Sinilind | ||
51 | Aleksei Vinogradov | Ida-Viru MX Racing Team | MX1 | 2024 |
52 | Raul Liivlaid | Pärnu Motoclub | 2023 | |
53 | Ahti Pärnsalu | Motoklubi AEX | 2024 | |
54 | Viljar Veeväli | Karksi Racing Team | ||
55 | Sten Kevin Toomela | KTL Racing Klubi | 2023 | |
55 | Ain Klettenberg | Tihemetsa MK | MX Veteran | 2023 |
56 | Sander Sepp | Carma MK | 2022 | |
57 | Juri Vinogradov | Narva SK Energia | 2023 | |
58 | Jaan Tang | KTL Racing klubi | 2022 | |
58 | Kenar Koltsov | Sõmerpalu MK | 2024 | |
59 | Jüri Triisa | Redmoto | MX1 | 2024 |
60 | Mati Pärnasalu | Sinilind MK | MX Veteran | 2023 |
61 | Anti Raal | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
62 | Andero Lusbo | Kagu MK | 2023 | |
63 | Andres Krestinov | Motoextreme | MX Veteran | |
63 | Taimar Taaber | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
64 | Erkko Palu | Kagu MK | ||
65 | Gregor Allikas | Motoextreme | 2023 | |
66 | Taavi Laur | KTL Racing klubi | ||
66 | Märt Kaarov | Kagu MK | ||
67 | Priit Robas | MK Tallinn | 2023 | |
67 | Janek Teder | MX Racing Team | ||
68 | Richard Kukkur | Redmoto | ||
68 | Ralf Nõmmik | AYR Racing Team | 2023 | |
69 | Jaanus Koval | RedMoto Racing | 2023 | |
70 | Rannar Uusna | KTM Racing Team | MX1 | 2023 |
71 | Marko Kokk | Motoextreme | ||
72 | Joosep Bork | KTL Racing klubi | 2023 | |
73 | Priit Piiriste | RedMoto Racing | MX Veteran | 2023 |
74 | Aron Kaurit | AYR Racing Team | 2023 | |
75 | Hardi Roosiorg | Tartu MKK | 2023 | |
75 | Kristjan Lember | Motoklubi MX Tallinn | ||
75 | Raido Rekand | Kagu Motoklubi | 2023 | |
76 | Henri Roosiorg | Tartu MKK | 2023 | |
77 | Karl Johann Reitalu | KTL Racing klubi | ||
78 | Hans Priidel | KTL Racing Klubi | ||
79 | Risto Voldek | Redmoto | MX Veteran | 2023 |
80 | Rando Maidla | Redmoto | ||
81 | Kalmer Jalast | Roosna-Alliku MK | 2023 | |
82 | Rando Mõrd | Motoklubi Tallinn | 2023 | |
83 | Robert Rikko | 2022 | ||
83 | Andrus Turja | MotoWorks RT | ||
84 | Toomas Giske | Tihemetsa MK | ||
85 | ||||
86 | ||||
87 | Karl Saat | Pärnu Motoclub | 2023 | |
88 | Taavi Silt | HRC Eesti Racing Team | ||
89 | Joel Kraak | Kagu MK | 2023 | |
90 | Avo Ärm | Kohila MK | MX Veteran | 2024 |
91 | Andreas Tobreluts | Kagu Motoklubi | 2024 | |
91 | Meelis Mõttus | Ida Motoklubi | MX Veteran | 2023 |
92 | Tristan Uiga | KTL Racing | MX2 | 2023 |
93 | Oliver Kalda | KTL Racing klubi | 2024 | |
94 | Kristjan Kalvar Kull | Redmoto | 2024 | |
95 | Claus Oliver Pajuri | Motoextreme | 2024 | |
96 | Peeter Volokitin | Pärnu MC | 2023 | |
97 | Marken Murumaa | Adventures.ee | 2024 | |
98 | Fred-Georg Pääro | Pühajõe MK | ||
99 | Raido Rikanson | Motospordiklubi GasGas | 2024 | |
100 | Olari Puldre | HRC Eesti Racing Team | ||
101 | Martin Varrand | Team 101% motoklubi | 2023 | |
101 | Adi Moormaa | KTL Racing klubi | 2023 | |
102 | ||||
103 | Riho Mägi | Motoextreme | 2023 | |
104 | Jaan Roolaan | Kalev AMK | 2023 | |
105 | ||||
106 | Jaanus Novikov | Elva Krossiklubi | MX Veteran | 2023 |
107 | Allan Vierland | Motoextreme | MX Veteran | 2022 |
107 | Karl Talinurm | KTL Racing | 2023 | |
108 | Kalvi Väljamäe | Pärnu MC | ||
109 | Heiki Lootus | Vanasilla HK | ||
110 | Kristjan Kilter | KTL Racing klubi | MX Veteran | |
110 | Richard Paat | KTL Racing klubi | MX125 | 2023 |
111 | Reimo-Martin Salo | Motoextreme | 2022 | |
111 | Aigar Leok | Sõmerpalu MK | ||
112 | Marcos Odar | Sõmeru Racing | 2024 | |
113 | Madis Pool | Pärnu Motoclub | 2023 | |
113 | Märt Heinlik | Pärnu Motoclub | MX Veteran | 2024 |
114 | Ralf Markus Suss | AMB Racing Team | 2023 | |
115 | Eerik Hein | Sõmerpalu MK | MX Veteran | 2023 |
116 | Silver Romandi | KTL Racing klubi | 2024 | |
117 | Priit Palatu | Sõmerpalu MK | MX Veteran | 2023 |
118 | Pertti Taul | Valga MK | ||
119 | Siim Väise | Kagu MK | ||
120 | ||||
121 | Marko Moorits | Linnamäe KK | 2023 | |
122 | Robin Reesar | MK Rutskavennad | ||
123 | Carl-Markus Merits | Türi AMK | 2023 | |
123 | Margo Merits | Pärnu MC | MX Veteran | 2023 |
124 | Eero Madisson | Almaca Motosport | ||
125 | Pertti Salonen | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
126 | Rauno Voldek | Toila Automotoklubi | 2023 | |
126 | Kristjan Šamarin | Kagu MK | 2023 | |
127 | Raul Kirt | MC Panter | 2023 | |
128 | Robin Paarman | Tihemetsa MK | ||
129 | Mattias Vahter | MC PAnter | 2023 | |
130 | ||||
131 | Heido Havam | HRC Eesti Racing Team | ||
132 | Karel Kutsar | Estonian Express Racing Team | 2023 | |
133 | Ülo Raudsepp | Sinilind MK | MX Veteran | |
134 | Juss Maidla | Kagu MK | 2023 | |
135 | Rando Kruuse | KTL Racing klubi | ||
136 | Janar Ilves | A1M Sport | ||
137 | Alan Truus | Linnnamäe krossiklubi | ||
138 | Mikk Nõmm | 2024 | ||
139 | Karl Kutsar | Äksi39Team | 2023 | |
140 | Ivar Pärnik | Paikuse MK | ||
141 | Andres Pilt | Sõmerpalu MK | ||
142 | Taavi Linaste | MK Tallinn | 2023 | |
143 | Rait Palm | RXT Motoklubi | 2024 | |
144 | Raido Kiisk | Pärnu MC | 2024 | |
145 | Marko Kallas | Yamamoto Racing | ||
146 | Allar Keerme | Jõhvi MK | 2023 | |
147 | Reimo Aedver | RedMoto Racing | 2023 | |
148 | ||||
149 | Averi Õun | Yamamoto RC | ||
150 | Tõnis Kirsipuu | MK Rutskavennad | ||
151 | Harri Kullas | Pärnu MC | 2023 | |
152 | Kevin Freiberg | Karksi Racing Team | ||
152 | Indrek Toomingas | MK Lääne | ||
153 | Gert Kase | Pärnu MC | ||
154 | Raivo Juss | Yamaha Keskus | ||
155 | Meelis Vahter | |||
156 | Toomas Jalakas | |||
157 | Ramus Lehter | Carma Motoklubi | MX Veteran | 2023 |
158 | Ingo Rosenberg | Tartu MKK | ||
159 | Eiko Engelbrecht | Tartu Enduro Klubi | ||
160 | Karl Erik Roosileht | Roosna-Alliku MK | ||
161 | Mark Tori | Pärnu Motoclub | 2024 | |
162 | Marken Sonn | Kose AMK | 2022 | |
163 | Marek Sonn | Motoextreme | 2024 | |
164 | ||||
165 | Richard Valgre | |||
166 | Siim Silk | MK Rutskavennad | ||
167 | Mihkel Elias | MK Rutskavennad | ||
168 | Mihkel Tääkre | KTL Racing klubi | 2023 | |
169 | Kevin Radsin | Redmoto | ||
170 | Meelis Vaarmaa | Redmoto | ||
171 | Kert Pääbo | MK Lääne | ||
172 | Peep Nork | Motoextreme | MX Veteran | 2023 |
173 | Indrek Bork | Motodepoo Kawasaki | ||
174 | Kaido Talu | |||
175 | Kardo Saarmann | Pärnu MC | ||
176 | Erki Heliste | Star Racing | ||
177 | Urmas Tahk | RedMoto | MX Veteran | 2024 |
178 | Marek Trei | Paikuse MK | 2023 | |
178 | Sam Jones | KTL Racing | 2023 | |
179 | ||||
180 | Margus Meius | Motoklubi Tallinn | 2023 | |
181 | Lauri Lammertson | Kagu MK | ||
182 | Andreas Tankler | Türi AMK | ||
183 | Taavi Joorits | Türi Motosport | ||
184 | Reemo Kingo | Türi Motosport | ||
185 | Enn Kingo | Türi Motosport | MX Veteran | 2023 |
186 | Rando Mäeots | Paikuse MK | ||
187 | Karl Linke | KTL Racing | 2023 | |
188 | ||||
189 | Mihkel Merimaa | Saku MK | ||
190 | Marek Koldits | MRC | ||
191 | Riho Unt | Pühajõe MK | 2023 | |
192 | Hendrik Mullo | Lääne MK | ||
193 | Kristiina Raba | Viljandi VMK | ||
194 | Eero Pass | Pärnu Motoclub | ||
195 | Valdek Haugas | Kiviõli Motoklubi | MX Veteran | 2023 |
196 | Hardi Mets | Pärnu MC | 2024 | |
196 | Erki Rannamees | Rakvere Motoklubi | 2024 | |
197 | Reio Tapner | |||
198 | Virkko Parts | Paikuse MK | MX Veteran | 2024 |
199 | Ragnar Valdstein | AMK Kalev | 2023 | |
200 | Harri Oberg | Kagu MK | 2023 | |
201 | Reio Engman | MK Lääne | MX Veteran | |
202 | Argo Laherand | MK Lääne | MX Veteran | 2023 |
203 | ||||
204 | Elmu Randoja | Tihemetsa MK | ||
205 | ||||
206 | ||||
207 | Mario Engman | MK Lääne | ||
208 | Raul Koppel | Ida-Saare Motoklubi | ||
209 | Kelvin-Kristen Külv | Motospordi Akadeemia | 2023 | |
210 | Allan Kelder | MK Lääne | ||
211 | Indrek Veski | Tartu Enduro Klubi | ||
212 | Kaidu Tikk | Team Kassi Auto | MX Veteran | 2024 |
213 | ||||
214 | Tarvi Männi | Ida Motoklubi | ||
215 | ||||
216 | Peeter Piirimägi | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
217 | ||||
218 | Reiko Burket | Pärnu MC | 2023 | |
219 | Jaan Ilistom | |||
220 | Martin Michelis | KTM Racing Klubi | MX2 | 2023 |
221 | Priit Rätsep | HRC Eesti Racing Team | ||
222 | Marko Kasemaa | KTL Racing klubi | 2024 | |
223 | Toomas Müürisepp | |||
224 | Brenden Roots | Pärnu MC | ||
225 | Arko Annamaa | MK Lääne | ||
226 | Tauri Tigasson | Kagu MK | ||
227 | ||||
228 | Kaspar Merilaht | Pärnu MC | ||
229 | Rasmus Metsamaa | Vanasilla HK | ||
230 | Mauri Varik | AYR Racing Team | ||
231 | Tamo Toodo | Redmoto | ||
232 | Jepser Dubolazov | Kagu MK | 2023 | |
233 | Karri Vilkman | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
234 | Mattis Kangur | Pärnu Motoclub | 2024 | |
235 | Urmo Limm | Pärnu MC | ||
236 | Marten Talbach | Team Kassi Auto | 2024 | |
237 | Erich-Axl Ubaleht | Roosna-Alliku MK | ||
238 | Olev Roosmäe | Viljandi VMK | MX Veteran | 2023 |
239 | Carl Ülejõe | Freetime Racing | 2023 | |
240 | Kaarel Nurmsalu | PCM Honda Racing Team | ||
241 | Andre Park | Redmoto | 2023 | |
242 | Kaido Kalk | Roosna-Alliku MK | 2023 | |
243 | Jan Eduard Piigli | Kiilimoto | 2023 | |
244 | Tanel Rauk | Jõhvi MK | 2023 | |
245 | Andus Möllits | Estonian Express Racing | ||
246 | Risto Ild | Pärnu MC | ||
247 | Reemo Veski | AYR Racing Team | ||
248 | ||||
249 | Siim Jõgi | Karksi Racing Team | ||
250 | Timmo Metsaroos | Karksi Racing Team | ||
251 | Raido Nikonorov | Karksi Racing Team | ||
252 | Siim Mokrik | Linnamäe Krossiklubi | 2023 | |
253 | ||||
254 | Sander Lõhmus | Saku MK | ||
255 | Kennert Nurja | MotoWorks RT | 2023 | |
256 | ||||
257 | Cheron Lukk | Kagu MK | 2023 | |
258 | Johannes Nermann | Sõmerpalu MK | ||
259 | Gleb Gontsarenko | Motoextreme | ||
260 | Raiko Elming | Karksi Racing Team | ||
261 | Jörgen-Matthias Talviku | Pärnu MC | 2023 | |
262 | Arles Orav | Sõmerpalu MK | ||
263 | Kaimar Kurvits | Sõmerpalu MK | ||
264 | Kenneth Alström | 2024 | ||
265 | Kerri Kabin | Türi Motosport | ||
266 | Mikk Luik | Tihemetsa MK | ||
267 | Toomas Luts | Motoextreme | 2023 | |
268 | Erki Tärno | Motoextreme | MX Veteran | 2024 |
269 | Arthur Kivimaa | Toila Automoto Klubi | ||
270 | Meelis Lehemets | Valga MK | ||
271 | Toomas Press | Pärnu MC | 2023 | |
272 | Mattias Pärnaku | Valga MK | 2024 | |
273 | ||||
274 | Mait Kaha | Tartu MKK | 2023 | |
275 | ||||
276 | Hendrik Urbanik | Kagu Motoklubi | 2023 | |
277 | Hannes Saard | MotoWorks RT | ||
278 | ||||
279 | Sten Saarnits | Kagu MK | 2023 | |
280 | Günther Põllumäe | Tihemetsa MK | 2022 | |
281 | Harmo Ilves | Motoklubi K&K | ||
282 | Peep Põbo | Pärnu MC | ||
283 | ||||
284 | ||||
285 | Juss Leinbock | Püssi Motoklubi | ||
286 | Kauri Tsetsin | KTL Racing klubi | ||
287 | Simmo Kikas | Kagu MK | 2022 | |
288 | Andres Peterson | Valga MK | ||
289 | Andero Pikk | Kagu MK | 2023 | |
290 | Hannes Lepmets | Linnamäe Krossiklubi | ||
291 | Oskar Lill | Redmoto | ||
292 | Silver Schmeiman | Kagu MK | ||
293 | Riivo Niglas | Tihemetsa MK | 2024 | |
294 | Andres Kirsipuu | MK Rutskavennad | ||
295 | Riho Rebane | Redmoto | ||
296 | Mirko Juurikas | |||
297 | Joonas Karm | MK Rutskavennad | ||
298 | Kristo Saar | Kagu MK | ||
299 | Hendrik Talviku | Paikuse MK | ||
300 | Jorma Arukase | Pärnu MC | ||
301 | Timofei Žuravljov | Narva Motoklub | ||
302 | Madis Hakkaja | KTL Racing Klubi | 2023 | |
303 | Tõnu Lill | Yamamoto RC | ||
304 | Janis Kaljas | Kohila Motospordiklubi | MX Veteran | 2024 |
305 | Priit Laur | Linnamäe Krossiklubi | MX Veteran | 2023 |
306 | Edgar Kasesalu | Paikuse Motoklubi | 2022 | |
307 | Mark Saarnik | Kagu MK | ||
308 | Raiko Männi | Püssi Motoklubi | ||
309 | Oskar Vooremäe | |||
310 | Markkus Michelson | Türi Motosport | ||
311 | Martin Leok | Sõmerpalu MK | ||
312 | Marken Pavel | Kose AMK | ||
313 | Tanel Soots | Motoklubi AEX | ||
314 | Ain Musting | Redmoto Racing | MX Veteran | 2023 |
315 | Tristan Loob | Pärnu Motoclub | 2023 | |
316 | Veigo Mark | Sõmeru Racing | ||
317 | Siim-Lauri Loorberg | KLS Extreme | ||
318 | Oliver Toomela | Paikuse MK | MX Veteran | 2023 |
319 | Asko-Ahto Raud | Kohila Motospordi Klubi | ||
320 | Toivo Kaljas | Kohila Motospordi Klubi | 2023 | |
321 | Tarmo Jaasi-Tamm | Motoklubi K&K | ||
322 | Mairo Soomets | Pärnu MC | ||
323 | Raido Rohtoja | Mägi Racing | ||
324 | Janek Kaljas | Kohila Motospordi Klubi | ||
325 | Remmi Uibubuu | Kohila Motospordiklubi | ||
326 | Andrei Schiller | |||
327 | Rainer Hartikainen | |||
328 | ||||
329 | Alo Soover | |||
330 | ||||
331 | Anti Adulas | Motodepoo Team Green | ||
332 | Gunnar Dubolazov | Kagu MK | 2023 | |
333 | Valeriy KOZLOV | Ida-Viru MX Racing Team | 2024 | |
334 | Aleksander Karimov | |||
335 | Heiki Tammvere | KTL Racing | ||
336 | Rain Raudnagel | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
337 | Raimo Rikka | |||
338 | Andreas Kuusik | AMB Racing Team | ||
339 | Aron Lenzius | AMB Racing Team | 2023 | |
340 | Kristjan Kaljas | Kohila Motospordi Klubi | ||
341 | Jaak Suur | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
342 | ||||
343 | Rene Lilienberg | Saku MK | ||
344 | Siim Rotmeister | Pärnu MC | ||
345 | Marko Kaarneem | Pärnu MC | ||
346 | ||||
347 | Reio Liivaste | |||
348 | ||||
349 | ||||
350 | Rait Oberg | Kohila Motospordi Klubi | ||
351 | Elary Talu | Sõmerpalu MK | ||
352 | Henri Airich | Motodepoo Team Green | ||
353 | Ants Murusalu | Kohila Motospordi Klubi | ||
354 | Kerol Kärt | Kohila Motospordi Klubi | 2022 | |
355 | Indrek Viks | HRC Racing Team | ||
356 | Kalev Raska | |||
357 | ||||
358 | ||||
359 | Priit Raid | AMK Kalev | 2023 | |
360 | Kaupo Põder | KTL Racing Team | MX Veteran | 2022 |
360 | Riho Keerme | Jõhvi MK | 2023 | |
361 | Paul-Martin Mäetamm | Motoextreme | 2023 | |
362 | ||||
363 | Martin Viilma | Lääne MK | ||
364 | ||||
365 | Simo Sarapuu | |||
366 | ||||
367 | ||||
368 | ||||
369 | Markus Aavekukk | MK Rutskavennad | ||
370 | Joel Kalju | Kohila Motospordi Klubi | 2023 | |
371 | Markus Enok | KTL Racing | 2022 | |
372 | Rannar Uusna | KTL Racing Klubi | 2023 | |
373 | ||||
374 | ||||
375 | Janar Villbach | KLS Extreme | ||
376 | Sven Laht | KTL Racing | ||
377 | Andrus Õis | Sõmeru Racing | ||
378 | ||||
379 | ||||
380 | Jüri Makarov | Pärnu MC | MX Veteran | 2023 |
381 | Toni Võsanurm | Pärnu MC | ||
382 | ||||
383 | Joel Toome | Pärnu MC | MX Veteran | 2023 |
384 | Danel Dreving | Paikuse MK | 2024 | |
385 | Gert Roosipõld | Kohila Motospordiklubi | 2023 | |
386 | ||||
387 | Robert Saun | Motoextreme | ||
388 | ||||
389 | Tauno Siilmand | Kagu MK | 2022 | |
390 | ||||
391 | ||||
392 | ||||
393 | Haron Sepper | Redmoto | ||
394 | Tarvi Taelma | RXT Motoklubi | 2023 | |
395 | Siim Palatu | Sõmerpalu MK | 2023 | |
396 | ||||
397 | ||||
398 | ||||
399 | Tamur Talviku | Paikuse MK | ||
400 | Janor Talts | Tihemetsa MK | ||
401 | Ivo Laur | Linnamäe Krossiklubi | ||
402 | Ago Palang | Motoklubi Tallinn | ||
403 | Heiko Komendant | Star Racing | ||
404 | Robin Kahu | Tihemetsa MK | 2022 | |
405 | Rauno Saia | Pärnu MC | ||
406 | ||||
407 | ||||
408 | Aivo Hünnev | Pärnu MC | ||
409 | Denis Gorski | Star Racing | ||
410 | Indrek Mägi | Mägi Racing | 2024 | |
411 | Erki Kahro | Team 101% motoklubi | MX1 | 2023 |
411 | Timmo Mõts | Sõmerpalu MK | 2023 |
|
412 | Kevin Mõts | Sõmerpalu MK | 2023 | |
413 | Andreas Verev | |||
414 | Tiit Laugus | Pärnu MC | ||
415 | Aivo Smitt | Türi AMK | ||
416 | Aleksandr Nikolajev | Jõhvi MK | ||
417 | Jüri Meltsas | Türi AMK | ||
418 | Reio Rosin | Motoklubi AEX | ||
419 | ||||
420 | Hendrik Allsalu | Paikuse MK | 2024 | |
421 | Mati Nuut | Pärnu MC | 2023 | |
422 | Meelis Merila | Viljandi VMK | ||
423 | Riho Org | Redmoto Racing | ||
424 | Sampo Rainio | FIN | ||
425 | ||||
426 | Mart Saluste | Kiilimoto | 2023 | |
427 | Toivo Nõgel | Pärnu MK | ||
428 | Olli Pohjanen | Paikuse MK | ||
429 | ||||
430 | ||||
431 | ||||
432 | Janar Eerik | Sõmeru Racing | ||
433 | Keijo Kaun | |||
434 | Marko Saareke | Pärnu MC | ||
435 | Lars-Eerik Aigro | Motoextreme | 2023 | |
436 | ||||
437 | ||||
438 | Marko Tapner | |||
439 | ||||
440 | Janek Busch | Redmoto | ||
441 | Margus Riiner | Tihemetsa MK | ||
442 | Rait Toomsoo | |||
443 | ||||
444 | Sebastian Leok | Sõmerpalu MK | 2024 | |
445 | Raido Karik | PMC Honda Racing Team | ||
446 | ||||
447 | Maksim Minakov | |||
448 | Andrus Kiskonen | Kohila Motospordi Klubi | ||
449 | Rain Vaikmäe | Kagu MK | 2023 | |
450 | Simo Koskinen | FIN | 2022 | |
450 | Rein Viiol | Ida Motoklubi | ||
451 | Karel Toss | MotoWorks RT | 2023 | |
452 | ||||
453 | ||||
454 | Mikk Martin Lõhmus | HRC Eesti Racing Team | 2023 | |
455 | Sten Tasso | Kagu MK | 2023 | |
456 | ||||
457 | ||||
458 | Arti Halling | Linnamäe Krossiklubi | 2023 | |
459 | ||||
460 | Kermo Kaldma | MK Sinilind | ||
461 | Urmas Talli | |||
462 | Jaan Saluste | |||
463 | ||||
464 | Mallor Vildak | Rakvere Motoklubi | 2024 | |
465 | ||||
466 | ||||
467 | ||||
468 | ||||
469 | ||||
470 | ||||
471 | Raimo Kagarov | Ida Motoklubi | ||
472 | Andreas Arras | Tartu MKK | ||
473 | Martin Kotkas | Kiilimoto | 2023 | |
474 | Deimon Jõesaar | Team Kassi Auto | 2023 | |
475 | Romet Allingu | Linnamäe Krossiklubi | ||
476 | ||||
477 | Kalju Murunit | Ida Motoklubi | ||
478 | ||||
479 | ||||
480 | ||||
481 | ||||
482 | ||||
483 | ||||
484 | ||||
485 | ||||
486 | ||||
487 | ||||
488 | ||||
489 | ||||
490 | ||||
491 | ||||
492 | ||||
493 | ||||
494 | ||||
495 | Priit Tamtik | KTL Racing klubi | ||
496 | ||||
497 | ||||
498 | ||||
499 | Alar Verev | Kagu MK | 2023 | |
500 | Jaan Mürk | |||
501 | Kristo Kloren | MotoWorks RT | ||
502 | Gevin Šestak | MotoWorks RT | ||
503 | ||||
504 | Raivo Järg | |||
505 | Jüri Koger | Paikuse MK | 2023 | |
506 | ||||
507 | ||||
508 | ||||
509 | Kaupo Pakkas | Sõmeru Racing | 2024 | |
510 | Raido Kaju | Viljandi VMK | ||
511 | Rasmus Avik | RedMoto Racing | 2023 | |
512 | Markus-Taiyo Toiger | Motoextreme | ||
513 | ||||
514 | ||||
515 | Joonas Õiemets | Mini RC | ||
516 | ||||
517 | Maksim Kaljula | Narva SK Energia | 2023 |
|
518 | ||||
519 | Vladimir Nikišin | Kohila Motospordi Klubi | ||
520 | Marken Raudnagel | |||
521 | Raigo Inno | |||
522 | Karl-Heinrich Niinelo | |||
523 | Ragnar Raam | MotoWorks RT | ||
524 | Miro Varjonen | FIN | MX2 | 2022 |
525 | Erik Pirn | MRC | ||
526 | ||||
527 | ||||
528 | ||||
529 | Sergei Kudrjavtsev | RXT Motoklubi | 2023 | |
530 | ||||
531 | Priit Biene | AMK Kalev | 2023 | |
532 | Jami Niemelä | FIN | ||
533 | ||||
534 | Veikko Koppel | MotoWorks RT | MX Veteran | 2023 |
535 | Silver Vilisaar | |||
536 | ||||
537 | Ingvar Pekka | Sõmeru Racing | ||
538 | Raimond Julle | MX Veteran | 2022 | |
539 | Kalle Krõlov | Äksi39Team | ||
540 | Arno Jürisson | 2024 | ||
541 | Dmitri Vinogradov | Narva Motoklub | MX Veteran | 2023 |
542 | ||||
543 | ||||
544 | ||||
545 | Mehis Urbala | Kiviõli MESK | ||
546 | ||||
547 | Tuljo Martin | Linnamäe Krossiklubi | 2023 | |
548 | ||||
549 | Kristjan Pahva | Tartu Enduro Klubi | 2023 | |
550 | Reiko Lehiste | Paikuse MK | ||
551 | ||||
552 | ||||
553 | Kaapo Kalatie | FIN | MX2 | 2022 |
554 | ||||
555 | Tair Türnpuu | AYR Racing Team | MX Veteran | 2023 |
556 | Jarmo Lehiste | Paikuse MK | 2023 | |
557 | Karl-Eerik Türnpuu | AYR Racing Team | 2023 | |
558 | ||||
559 | ||||
560 | ||||
561 | Marten Enok | KTL Racing | 2023 | |
562 | ||||
563 | ||||
564 | ||||
565 | Margus Karro | Linnamäe KK | MX Veteran | 2023 |
566 | ||||
567 | Agu Vahur | Favor Motosport | ||
568 | ||||
569 | ||||
570 | Kristo Saag | Viljandi VMK | ||
571 | Tanel Turro | HRC Eesti Racing Team | 2023 | |
572 | ||||
573 | ||||
574 | ||||
575 | Jaanus Pino | Tartu Motokrossiklubi | MX Veteran | 2023 |
576 | ||||
577 | Kristjan-Danel Tilk | |||
578 | ||||
579 | Joel Kelder | Jõhvi MK | MX Veteran | 2023 |
580 | ||||
581 | Indrek Roosmaa | Redmoto Racing | ||
582 | ||||
583 | ||||
584 | Reio Raudsepp | Kagu MK | 2023 | |
585 | Kristjan Siilak | Vihur Motosport | ||
586 | ||||
587 | ||||
588 | ||||
589 | ||||
590 | ||||
591 | ||||
592 | Päärn Raid | Sõmerpalu MK | ||
593 | Edmund Tänavaots | Pärnu MC | MX Veteran | 2023 |
594 | Risto SIemer | Kohila Motospordi Klubi | ||
595 | Riko Muttik | Mägi Racing | MX Veteran | 2024 |
596 | ||||
597 | ||||
598 | ||||
599 | ||||
600 | Valdis Kald | KTL Racing klubi | 2022 | |
601 | Marko Lutt | Tõrva Motoklubi | 2023 | |
602 | ||||
603 | ||||
604 | ||||
605 | ||||
606 | Allar Illaste | Aave Spordiklubi | ||
607 | ||||
608 | Kari Kodasma | Pärnu Motoclub | ||
609 | Enari Epro | Linnamäe Krossiklubi | 2023 | |
609 | Andrus Lomp | KTL Racing klubi | MX Veteran | 2023 |
610 | Timo Kals | Karksi Racing Team | ||
611 | Ranno Kaju | Viljandi VMK | ||
612 | Joosep Pärn | Pärnu MC | MX2 | 2024 |
613 | Sander Luik | Pärnu MC | ||
614 | Mihkel Valgemäe | Jõhvi MK | ||
615 | Aron Annerviek | Pärnu MC | 2023 | |
616 | Andreas Juuriste | Kagu MK | ||
617 | ||||
618 | ||||
619 | Don Eric Laane | Redmoto | ||
620 | Karl-Kaspar Lokotar | Estonian Express Racing | ||
621 | Hardi Piiroja | Kagu MK | 2022 | |
622 | Karl Kiil | KTL Racing | 2024 | |
623 | ||||
624 | ||||
625 | ||||
626 | Henry Vesilind | AYR Racing Team | ||
627 | ||||
628 | ||||
629 | ||||
630 | ||||
631 | ||||
632 | ||||
633 | Margo Pärnaku | Valga MK | 2023 | |
634 | ||||
635 | ||||
636 | Rivo Ringmaa | Pärnu MC | ||
637 | Jan-Marten Paju | Redmoto | 2023 | |
638 | ||||
639 | ||||
640 | ||||
641 | ||||
642 | ||||
643 | ||||
644 | Martin Reilent | Ida Motoklubi | ||
645 | ||||
646 | ||||
647 | ||||
648 | ||||
649 | ||||
650 | ||||
651 | Meico Vettik | KTM Racing Estonia | 2023 | |
652 | ||||
653 | ||||
654 | Vaido Kalm | Sõmerpalu MK | MX Veteran | 2023 |
655 | Romeo Pikand | KTL Racing Klubi | 2023 | |
656 | Allan Uue | Roosna-Alliku Motoklubi | MX Veteran | 2023 |
657 | Ain Kalda | Redmoto | ||
658 | ||||
659 | ||||
660 | Janek Männik | Pärnu MC | ||
661 | Martin Ansi | KTL Racing Estonia | MX Veteran | 2023 |
662 | ||||
663 | ||||
664 | Arsi Tupits | Kagu MK | 2023 | |
665 | ||||
666 | Kaido Matson | Tihemetsa MK | ||
667 | ||||
668 | ||||
669 | Rando Ilves | Otepää MK | ||
670 | ||||
671 | Juha Lepponen | Türi Motosport | ||
672 | ||||
673 | ||||
674 | Rein Jüris | Otepää Motoklubi | 2023 | |
675 | ||||
676 | ||||
677 | Taivo Tilk | Motodepoo Team Green | ||
678 | Veiko Pikk | Kagu MK | ||
679 | ||||
680 | Alvin Valgemäe | Ida Motoklubi | ||
681 | Jaanis Merila | Tihemetsa MK | MX Veteran | 2024 |
682 | Kalmer Jürimäe | Tihemetsa MK | 2023 | |
685 | Janno Kivirähk | Pärnu MC | 2022 | |
686 | ||||
687 | ||||
688 | ||||
689 | ||||
690 | ||||
691 | ||||
692 | ||||
693 | ||||
694 | Robin Reelo | Toila Automoto Klubi | ||
694 | Reiko Rattus | Kagu Motoklubi | 2023 | |
695 | ||||
696 | Argo Põder | Pärnu MC | 2024 | |
697 | ||||
698 | ||||
699 | Toivo Ilves | Kagu MK | MX Veteran | 2023 |
700 | Erkki Naabel | |||
701 | Maiko Männi | AYR Racing Team | ||
702 | Kaspar Raagmaa | Motoextreme | 2023 | |
703 | ||||
704 | Marko Falck | |||
705 | Priit Talves | Tihemetsa MK | 2023 | |
706 | ||||
707 | Egert Karask | Kagu MK | ||
708 | ||||
709 | ||||
710 | ||||
711 | Riho Lanno | SJT Kahro Racing | MX Veteran | 2022 |
711 | Cardo-Martti Salo | Motoextreme | 2022 | |
712 | Carl Mattias Räägel | KTM Racing Team | ||
713 | ||||
714 | Mati Must | Motoextreme | ||
715 | Enriko Peilman | RedMoto Racing | 125 cc | 2024 |
716 | ||||
717 | Argo Kaju | Viljandi VMK | ||
718 | Kairo Katkosilt | Redmoto | 2023 | |
719 | Patrick Karemäe | Redmoto | ||
720 | Andre Treumann | KTL Racing | ||
721 | Ivo Steinberg | Star Racing | ||
722 | Marko Lepik | Motoextreme | MX Veteran | 2024 |
723 | ||||
724 | ||||
725 | Toomas Malleus | HRC Eesti Racing TEam | ||
726 | Miska Kumaja | KTL Racing | MX2 | |
727 | Mark Peterson | Valga Mk | 2023 | |
728 | ||||
729 | ||||
730 | ||||
731 | Martin Kull | |||
732 | Tristen Mardo | Team 101% motoclub | 2023 | |
733 | Kaarel Tilk | Sõmerpalu MK | 2024 | |
734 | ||||
735 | ||||
736 | Rogert Room | Paikuse MK | ||
737 | Andrek Arusalu | |||
738 | ||||
739 | Andri Kutsar | Äksi39Team | 2023 | |
739 | Mart Vandel | Pärnu Motoclub | 2023 | |
740 | ||||
741 | Hannes Veski | AYR Racing Team | ||
742 | ||||
743 | ||||
744 | ||||
745 | ||||
746 | Arvo Vabrit | |||
747 | Andres Haramaa | Saaremoto | 2023 |
|
748 | ||||
749 | ||||
750 | Claudius Roosmaa | Yamamoto RC | ||
751 | ||||
752 | ||||
753 | ||||
754 | Jaanus Sommer | MK Sinilind | ||
755 | ||||
756 | ||||
757 | Mattias Graumann | Pärnu MC | 2022 | |
758 | ||||
759 | ||||
760 | ||||
761 | Andreas Kool | Pärnu MC | 2022 | |
762 | ||||
763 | ||||
764 | ||||
765 | ||||
766 | Mart Mõtus | Pärnu MC | ||
767 | Egon Peterson | Valga MK | 2023 | |
768 | ||||
769 | ||||
770 | Jan Jakobson | Tihemetsa MK | 2024 | |
771 | Marko Pedras | Tartu MKK | ||
772 | Mairo Lepik | Kagu MK | ||
773 | ||||
774 | ||||
775 | Ivar Pill | AYR Racing Team | ||
776 | Gunnar Peebu | Tihemetsa MK | 2024 | |
777 | Stefan Jakubini | Toila Automoto Klubi | 2024 | |
777 | Vesa Lindholm | Paikuse MK | MX Veteran | 2024 |
778 | ||||
779 | ||||
780 | ||||
781 | Tarmo Holsting | Mägi Racing | 2023 | |
782 | ||||
783 | Ragnar Everest | Kiilimoto | 2023 | |
784 | Kaspar Uibu | Sõmerpalu MK | 2023 | |
785 | ||||
786 | Jaanus Pitk | Tihemetsa MK | MX Veteran | 2023 |
787 | ||||
788 | ||||
789 | ||||
790 | ||||
791 | ||||
792 | ||||
793 | Gregor Kuusk | RedMoto Racing | 2023 | |
794 | ||||
795 | ||||
796 | Matis Heinpõld | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2024 | |
797 | Marek Künnapas | Pärnu MC | 2023 | |
798 | ||||
799 | Kristjan Kütt | Karksi Racing Team | ||
800 | Gabriel Mändla | |||
801 | ||||
802 | ||||
803 | ||||
804 | ||||
805 | ||||
806 | ||||
807 | ||||
808 | Fredi Kostikov | KTL Racing klubi | 2024 | |
809 | ||||
810 | Nils-Hendrik Nõlvak | Roosna-Alliku MK | ||
811 | Meelis Järv | AMK Kalev | 2023 | |
812 | Tõnis Krass | RedMoto Racing | ||
813 | Lauri Tusis | Türi AMK | MX Veteran | 2023 |
814 | ||||
815 | Kaspar Kõiv | EMMK | ||
816 | ||||
817 | ||||
818 | Janek Merilainen | MK Lääne | ||
819 | ||||
820 | ||||
821 | ||||
822 | ||||
823 | ||||
824 | ||||
825 | ||||
826 | ||||
827 | Mart Kiil | KTL Racing | 2023 | |
828 | Richard Liivrand | Motoextreme | ||
829 | Jaanus Haab | Kohila Motospordi Klubi | ||
830 | Kristo Gorbunov | Vanasilla HK | ||
831 | ||||
832 | ||||
833 | ||||
834 | ||||
835 | ||||
836 | ||||
837 | Robin Kruuse | Motoextreme | 2024 | |
838 | ||||
839 | ||||
840 | ||||
841 | ||||
842 | Sven Geimonen | Kohila Motospordi Klubi | ||
843 | ||||
844 | ||||
845 | ||||
846 | ||||
847 | ||||
848 | Erko Küper | KTL Racing klubi | ||
849 | ||||
850 | Aavo Aermann | |||
851 | ||||
852 | ||||
853 | ||||
854 | ||||
855 | ||||
856 | ||||
857 | ||||
858 | Fred Tobreluts | Tartu Motokrossiklubi | ||
859 | ||||
860 | ||||
861 | ||||
862 | ||||
863 | ||||
864 | ||||
865 | ||||
866 | ||||
867 | Karl Hans Bammer | KTL Racing | ||
868 | Kristo Kängsepp | Jõhvi MK | ||
869 | ||||
870 | Raido Elbing | Tihemetsa MK | 2022 | |
871 | Beril Elbing | Tihemetsa MK | ||
872 | Taavi Lattik | Redmoto | ||
873 | Riho Vaikmäe | Kagu Motoklubi | ||
874 | ||||
875 | ||||
876 | Kenneth Kallasmaa | Motoextreme | 2023 | |
877 | Lauri Pöör | |||
878 | Jürgen Erm | |||
879 | Sulev Hallikas | Motoklubi AEX | ||
880 | ||||
881 | Jakob Saks | Redmoto | ||
882 | ||||
883 | Teho Lauri | Türi Motosport | ||
884 | Erik Ohakas | Tihemetsa MK | ||
885 | ||||
886 | ||||
887 | ||||
888 | Risto Oeselg | KTL Racing Klubi | 2024 | |
888 | Margus Maltsar | RXT Motoklubi | 2022 | |
889 | ||||
890 | ||||
891 | ||||
892 | ||||
893 | ||||
894 | ||||
895 | Mirko Raup | Sõmerpalu MK | ||
896 | ||||
897 | Timmo Tamm | Motoklubi AEX | ||
898 | Jorma Jaas | Tartu Motokrossiklubi | 2023 | |
899 | ||||
900 | Risto Vanatoa | Pärnu MC | 2023 | |
901 | Egert Veltson | KTL Racing | 2022 | |
902 | ||||
903 | ||||
904 | ||||
905 | ||||
906 | Martin Valtmann-Valdson | KTL Racing | ||
907 | Robert Niido | KTL Racing Estonia | 2023 | |
908 | ||||
909 | ||||
910 | Kristo Puusepp | Pärnu MC | ||
911 | Üllar Helde | Ida-Saare Motoklubi | 2023 | |
912 | Mihkel Lokko | Tikkri Motorsport | ||
913 | ||||
914 | ||||
915 | Toomas Raba | Viljandi Motoklubi | MX Veteran | 2023 |
916 | ||||
917 | ||||
918 | ||||
919 | Kaido Kase | Tihemetsa MK | 2023 | |
920 | ||||
921 | Sven-Mairo Schmidt | Mägi Racing | ||
922 | Kajar Pilv | A1M Sport | 2022 | |
923 | ||||
924 | ||||
925 | ||||
926 | ||||
927 | ||||
928 | ||||
929 | ||||
930 | Madis Lepikov | Tõrva MK | 2023 | |
931 | Aivo Rebane | |||
932 | Raigo Pruli | Kagu MK | 2023 | |
933 | Siim Oja | Vanasilla HK | ||
934 | Margus Leetberg | Sõmerpalu MK | 2023 | |
935 | ||||
936 | ||||
937 | Stenn Kuhi | RXT Motoklubi | 2023 | |
938 | ||||
939 | Henri Kutsar | Äksi39Team | 2023 | |
940 | Markus Liivrand | Motoextreme | ||
941 | Siim Ihats | Kagu MK | 2023 | |
942 | Juss Laansoo | HRC Eesti Racing Team | ||
943 | ||||
944 | ||||
945 | Jaanus Kukk | |||
946 | ||||
947 | Ragner Trepp | Kohila Motospordi Klubi | 2023 | |
948 | ||||
949 | ||||
950 | ||||
951 | ||||
952 | ||||
953 | ||||
954 | ||||
955 | ||||
956 | Sten Väise | Kagu MK | ||
957 | ||||
958 | Oliver Põdra | Roosna-Alliku Motoklubi | 2024 | |
959 | Alar Kulp | Paikuse MK | ||
960 | ||||
961 | Keiro Usin | Tihemetsa MK | ||
962 | ||||
963 | ||||
964 | ||||
965 | ||||
966 | Raigo Onton | Jõhvi MK | 2023 | |
967 | ||||
968 | ||||
969 | Argo Undla | Redmoto | ||
970 | Daren Michelis | MC Panter | 2023 | |
971 | Kristjan Harm | Vanasilla HK | ||
972 | ||||
973 | ||||
974 | Mart Meeru | Sõmerpalu MK | ||
975 | ||||
976 | Jan Soone | Redmoto | ||
977 | Raimo Pent | Motoklubi Tallinn | 2022 | |
978 | Joonas Hallikas | Motoklubi AEX | ||
979 | ||||
980 | ||||
981 | Mihkel Kaarov | Kagu MK | ||
982 | Leonid Luter | |||
983 | Urmas Liibert | Sõmerpalu MK | ||
984 | ||||
985 | ||||
986 | ||||
987 | Kaido Bammer | Motoklubi AEX | ||
988 | Marko Moks | Tihemetsa MK | ||
989 | Harri Järvan | Pärnu MC | ||
990 | ||||
991 | ||||
992 | Tõnu Kallast | Paikuse Motoklubi | 2023 | |
993 | ||||
994 | Kristjan Kask | MK Rutskavennad | ||
995 | ||||
996 | Ivo Pärle | |||
997 | Steve Loorits | Tartu Enduro Klubi | 2023 | |
998 | ||||
999 | Ilja Balabko | Tihemetsa MK |
85cc
85cc stardinumbrid 2024
St.No | Sõitja | Klubi | 2023-24 |
1 | Travis Leok | Sõmerpalu MK | 2023 |
4 | Enri Lustus | Sõmerpalu MK | 2024 |
5 | Priidu Prikk | RedMoto | 2024 |
6 | Alvar Vilbaste | Kiilimoto | 2023 |
6 | Robin Kuus | Kagu Motoklubi | 2024 |
7 | Travis Siilak | Motohai | 2023 |
10 | Jakob Burmann | RedMoto | 2023 |
11 | Sigmar Retpap | Linnamäe Krossiklubi | |
13 | Janari Tusis | Türi AMK | 2023 |
21 | Johann Tomikas | Motoextreme | 2023 |
26 | Joosep Jakk | Kose AMK | |
27 | Marten Aus | Ida-Saare Motoklubi | 2024 |
28 | Kristofer Tootmaa | Hiiumaa Motoharidus | 2023 |
31 | Otto Reinhard Viks | HRC Eesti Racing Team | |
35 | Taavi Toomere | RedMoto Racing | 2024 |
38 | Ramon Visnapuu | KTL Racing | 2024 |
41 | Oskar Kuik | AYR Racing Team | |
44 | Gerret Pihlak | KTL Racing klubi | 2023 |
45 | Oskar Antson | LL Racing | 2024 |
53 | Kris-Kevin Küttim | Hiiumaa Motoharidus | 2023 |
59 | Vadim Soloviev | Narva SK Energia | 2023 |
65 | Karel Vahur Vingisaar | Viljandi VMK | 2023 |
69 | Kevin-Marcus Kruusandi | RedMoto Racing | 2024 |
71 | Hugo Soppe | Püssi motoklubi | 2023 |
73 | Ado Ander Ots | Äksi39Team | 2023 |
74 | Aron Tõnisson | Paikuse Motoklubi | 2024 |
75 | Gerry-Krismar Hain | Eesti Motospordi Akadeemia | 2022 |
77 | Marten Gavrilov | Äksi39Team | 2023 |
81 | Sören Korbelainen | Redmoto | 2022 |
87 | Sander Tikk | Motoklubi Team Kassi Auto | 2024 |
95 | Kennert Urb | 2022 |
|
99 | Kristjan-Erich Luhaäär | Pärnu Motoclub | 2024 |
100 | Theo Kolts | Pärnu Motoclub | 2024 |
101 | Rasmus Arukase | Pärnu Motoclub | 2023 |
103 | Norman Erik Linnas | ||
110 | Romy Järvelaht | LL Racing | 2023 |
111 | Lucas Leok | Sõmerpalu MK | 2024 |
135 | Kenert Pärg | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
151 | Dever Vahter | Saaremoto MC | |
177 | Karl Ilves | Linnamäe Krossiklubi | |
209 | Kelvin-Kristen Külv | 2023 | |
252 | Joosep Toom | Äksi39Team | 2023 |
277 | Daniel Veškov | RedMoto Racing | |
321 | Remi Felman | RedMoto Racing | 2023 |
323 | Richard Siim | ||
329 | Mikk Mihkel Sepp | Redmoto | 2024 |
331 | Sebastian Johannes Klooren | Sõmerpalu MK | 2023 |
333 | Remy Raid | Äksi39Team | 2023 |
338 | Andreas Kuusik | AMB Racing Team | |
424 | Kenneth Simulask | Vihur Motosport | 2024 |
443 | Oliver Saar | RedMoto Racing | 2023 |
444 | Krevor Marcel Nõmme | KTL Racing | 2022 |
472 | Andreas Arras | ||
500 | Lars Robert Lamp | Motospordiklubi GasGas | 2023 |
511 | Rasmus Avik | RedMoto Racing | 2023 |
512 | Paul Raid | Sõmerpalu MK | 2023 |
519 | Ott Melts | Motoextreme | 2023 |
523 | Sebastian Kõiv | KTL Racing klubi | 2023 |
524 | Markus Sebastian Kilkans | KTL Racing klubi | 2023 |
600 | Robin Arukase | Pärnu Motoclub | 2024 |
602 | Aston Allas | RedMoto Racing | 2023 |
618 | Karl Teesalu | RedMoto Racing | 2023 |
630 | Sebastian Kask | Valga MK | 2024 |
639 | Bruno Mägi | AMB Racing Team | 2024 |
658 | Frankie Lvovs | Vihur Motosport | 2024 |
683 | Robin Robert Mooses | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
701 | Karl Sander Aedla | RedMoto Racing | 2023 |
709 | Gregor Lootus | Motoextreme | 2024 |
715 | Enriko Peilman | RedMoto Racing | 2024 |
730 | Ottomar Saag | Viljandi VMK | 2023 |
775 | Marten Raud | Viljandi VMK | 2024 |
797 | Johann Hansman | KTL Racing Klubi | 2024 |
822 | Karl-Joosep Pajumaa | KTL Racing Klubi | 2024 |
888 | Hubert Rand | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
910 | Ralf Puusepp | Pärnu Motoclub | 2023 |
65cc
65cc stardinumbrid 2024
St.No | Sõitja | Klubi | 2023-24 |
---|---|---|---|
1 | Enri Lustus | Sõmerpalu MK | 2024 |
6 | Robin Kuus | Kagu MK | 2024 |
11 | Anton Jämsa | Äksi39Team | 2024 |
12 | Ramon Kukkur | KTL Racing klubi | |
15 | Henry Järv | SK Yamaha Keskus | 2024 |
16 | Martin Põder | Pärnu Motoclub | 2023 |
17 | Romet Jundas | KTM Racing Estonia | 2023 |
19 | Raiki Põldma | RedMoto Racing | 2024 |
24 | Kenneth Simulask | Vihur Motosport | 2023 |
25 | Claus-Alfred Roots | KTL Racing klubi | 2024 |
26 | Aston Kõiv | Kagu MK | 2023 |
27 | Evar Mark | Sõmeru Racing | 2023 |
30 | Kaspar Üle | RedMoto Racing | 2024 |
32 | Kristofer Valk | Sõmeru Racing | 2023 |
35 | Taavi Toomere | RedMoto | 2024 |
38 | Ramon Visnapuu | KTL Racing | 2024 |
43 | Oskar Susi | KTL Racing | 2022 |
45 | Ruudi Kandelin | Pärnu Motoclub | 2024 |
67 | Raian Sten Aripmann | Kiilimoto | 2024 |
68 | Georg Hendrik Danil | LL Racing | 2024 |
69 | Kevin-Marcus Kruusandi | Motoextreme | 2023 |
77 | Karl Enriko Talves | Tihemetsa MK | 2023 |
84 | Tristan Jürisaar | 2022 | |
90 | Laura Tikku | RedMoto Racing | 2024 |
91 | Jan Andero Ärm | Kohila Motospordiklubi | 2024 |
93 | Karl-Maru Luuken | Tihemetsa MK | 2022 |
94 | Martten Prosovits | KTL Racing Klubi | 2023 |
100 | Theo Kolts | Pärnu Motoclub | 2024 |
101 | Lars Jaar | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
115 | Diandra Ilumäe | RXT Motoklubi | |
122 | Alar Johanson | VKJ Racing | 2023 |
123 | Ron Tiisler | Kagu Motoklubi | 2024 |
139 | Oskar Siirak | Äksi39Team | |
151 | Andero Rebane | Valga Motoklubi | 2023 |
181 | Edvin Jürgen | Viljandi VMK | 2023 |
182 | Romet Laur | KTL Racing klubi | 2023 |
201 | Johan Põldoja | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
207 | Mick Mõttus | RXT Motoklubi | 2023 |
212 | Oscar Lepik | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
214 | Ats Must | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
222 | Rasmus Näär | LL Racing | 2024 |
229 | Jaan Aron Vahter | RedMoto Racing | 2024 |
255 | Roger Ruubel | RedMoto Racing | 2024 |
275 | Genert Hain | Eesti Motospordi Akadeemia | 2022 |
329 | Mikk Mihkel Sepp | Redmoto | 2024 |
333 | Romet Sootalu | Toila Automoto klubi | 2023 |
339 | Bruno Mägi | AMB Racing Team | |
348 | Johannes Põldoja | Ida-Saare Motoklubi | |
443 | Oliver Saar | Redmoto Racing | 2023 |
449 | Raido Vaikmäe | Kagu Motoklubi | 2023 |
494 | Ken Lomp | KTL Racing Klubi | 2022 |
515 | Steven Eugen Tiitso | ||
519 | Andreas Kala | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
526 | Simon Marten Kilkans | KTL Racing | 2023 |
595 | Dominic Toomsalu | Mägi Racing | 2023 |
600 | Robin Arukase | Pärnu Motoclub | 2024 |
630 | Sebastian Kask | Valga MK | 2023 |
640 | Mattias Asi | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
661 | Martin-Markus Ansi | KTL Racing Klubi | 2024 |
666 | Raimond Treiman | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
683 | Robin Robert Mooses | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
688 | Erki Raudnagel | AMB Racing klubi | 2024 |
689 | Johann Bergmann | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
707 | Gregor Ilves | Tartu MKK | |
709 | Gregor Lootus | Motoextreme | 2023 |
710 | Hans Jakob Tasa | Sõmerpalu MK | 2023 |
711 | Karl Mark Kritsman | SK Yamaha Keskus | 2023 |
777 | Kaspar Müllerson | Äksi39Team | |
797 | Johann Hansman | KTL Racing Klubi | 2024 |
812 | Rayan Tahk | RedMoto | 2024 |
941 | Kaisa Pilv | Pilv Racing Team | 2023 |
50cc/50 Mini
50cc stardinumbrid 2024
St.No | Sõitja | Klubi | 2023-24 |
---|---|---|---|
1 | Ruben Tees | LL Racing | 2023 |
5 | Ralf Lippus | RedMoto | 2022-2023 |
11 | Anton Jämsa | Äksi39Team | 2023 |
17 | Stevin Karakatš | Linnamäe Krossiklubi | 2024 |
19 | Raiki Põldma | Redmoto | 2024 |
22 | Juss Joosep Abram | Kiilimoto | 2024 |
29 | Robin Vahter | RedMoto | 2024 |
40 | Mikk Saar | Roosna-Alliku MK | 2022 |
41 | Sophie Loreen Õisla | MX Racing Team | |
46 | Lisell Asi | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
48 | Harri Oja | Pärnu Motoclub | 2024 |
56 | Richard Toome | RedMoto Racing | 2023 |
61 | Rudi Koppel | Ida-Saare Motoklubi | 2023 |
64 | Simon Asi | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
69 | Keron Peebo | KTL Racing klubi | 2024 |
70 | Kristiina Reintam | RedMoto | 2023 |
78 | Oskar Hiietam | RXT motoklubi | |
80 | Alari Uugam | Redmoto Racing | |
81 | Karel Jalast | Roosna-Alliku Motoklubi | 2023 |
89 | Johann Bergmann | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
94 | Ken Lomp | KTL Racing Klubi | 2022 |
91 | Jan Andero Ärm | Kohila Motospordiklubi | 2024 |
95 | Tairon Muttik | Mägi Racing | 2024 |
97 | Markus Mai | Kiilimoto | 2024 |
101 | Lars Jaar | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
111 | Aron Saarme | Sõmerpalu MK | |
121 | Daniel Sõrmus | Adventures | 2024 |
151 | Bruno Raudsepp | Redmoto | |
153 | Risto Jürgen | Kiilimoto | 2022 |
156 | Stein Kiik | KTL Racing Klubi | 2023 |
163 | Marten Sonn | Motoextreme | 2024 |
181 | Indrek Jürgen | Kiilimoto | 2022 |
208 | Rudi Koppel | Ida-Saare Motoklubi | 2023 |
218 | Sebastian Ojassalu | KTL Racing Klubi | 2024 |
255 | Roger Ruubel | RedMoto Racing | 2023 |
310 | Alex Aas | ||
315 | Herman Tamme | KTL Racing Klubi | 2023 |
333 | Stefanie SOKKOJEVA | Ida-Viru MX Racing Team | 2024 |
462 | Reimo Šintjakov | Redmoto Racing | |
470 | Lukas Arras | Kagu MK | 2023 |
507 | Brait Arumägi | AGM Racing EST | 2023 |
525 | Jaagup Toom | Äksi39Team | 2023 |
529 | Samuel Kõiv | KTL Racing Klubi | 2023 |
555 | Rico Karu | Motoextreme | 2023 |
669 | Oliver Ilves | Otepää MK | |
671 | Kregor Raal | Sõmeru Racing | 2024 |
720 | Marten Raudsepp | Roosna-Alliku Motoklubi | 2023 |
787 | Lars Herman Timmermann | ||
818 | Dominik Ojassalu | Kiilimoto | 2024 |
888 | Harold Uibokand | Eesti Motospordi Akadeemia | 2023 |
914 | Ruudi Pärn | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
941 | Devon Pilv | Pilv Racing Team | 2023 |
969 | Moris Justus | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
ATV-Quad
ATV-Quad stardinumbrid 2024
St.No | KLASS | Sõitja | KLUBI | 2022-23 |
---|---|---|---|---|
1 | Quad | Karl Robin Rillo | RedMoto Racing | 2024 |
4 | ATV-Quad | Ruben Vestung | Redmoto | 2024 |
5 | ATV-Quad | Hendrik Markus Lehtla | Pühajõe Motoklubi | 2023 |
6 | Quad | Tõnu Põdra | MX Racing Team | |
7 | Quad | Sander Lakiza | Pärnu MC | 2023 |
8 | Quad | Mihkel Mürk | Paikuse Motoklubi | 2023 |
9 | Quad | Janno Oja | Tihemetsa MK | 2023 |
10 | Quad | Marko Ojaste | ||
11 | Quad | Hannes Hansman | ||
13 | Quad | Marek Soosaar | Pärnu MC | |
14 | Quad | Andren Mägi | Pärnu MC | 2023 |
15 | Quad | Raini Roomets | Tartu Motokrossiklubi | |
16 | Quad | Eduard Kurankov | Estonian Supermoto Racing Team | |
17 | Quad | Indrek Uusmaa | Sõmerpalu MK | 2022 |
19 | Quad | Raido Viinapuu | Redmoto | 2023 |
20 | Quad | Rene Tarend | Sõmerpalu Motoklubi | 2023 |
21 | Quad | Valdur Vingisaar | Yamamoto Keskus | |
22 | Quad | Varbo Vingisaar | Türi AMK | |
23 | Quad | Tambet Kuimet | MK Lääne | |
24 | Quad | Rando Sillak | ||
25 | Quad | Risto Seimar | Motodepoo Team Green | |
26 | Quad | Urmas Liiva | ||
27 | Quad | Roland Luik | Motodepoo Team Green | |
27 | ATV | Hegri Sutt | Paikuse Motoklubi | 2023 |
28 | Quad | Priit Järvloo | Sõmerpalu MK | |
29 | Quad | Martin Boom | Estonian Supermoto Racing Team | |
30 | Quad | Martin Filatov | Kagu MK | |
31 | Quad | jaanus Heina | ||
32 | ATV | Taivo Sikka | Pärnu MC | |
33 | Quad | Tõnu Zeiger | Kagu MK | 2023 |
34 | ATV | Arvi Käpa | Motohai | |
35 | Quad | Kaarel Ersto | K&K Motoklubi | |
37 | Quad | Karmo Sturm | Pärnu MC | |
38 | Quad | Marko Peri | Motodepoo Team Green | |
39 | ATV-Quad | Steven Eres | Äksi39Team | 2024 |
40 | Quad | Argo Abel | Kagu MK | 2023 |
41 | Quad | Agris Hanson | Kagu MK | |
43 | Quad | Aarne Saar | Motohai | |
44 | Quad | Janek Vernik | SK Yamaha Keskus | 2024 |
45 | Quad | Aigo Soosaar | Pärnu MC | |
50 | Quad | Janno Tooming | Roosna-Alliku MK | |
57 | Quad | Toomas Jalakas | Valga MK | |
58 | Quad | Talis Kähr | Kagu MK | 2023 |
62 | ATV | Renee Nurm | 2023 | |
65 | Quad | Hannes Voolaid | Motodepoo Team Green | 2023 |
68 | ATV | Tanel Veerpalu | ||
69 | Quad | Rander Tarum | Pühajõe Motoklubi | 2023 |
72 | ATV | Marvo Kalmus | Saku MK | |
73 | Quad | Martin Adamson | Redmoto | |
76 | Quad | Martin Toovis | Pühajõe Motoklubi | 2023 |
77 | Quad | Janar Heinaste | Motobox RT | |
79 | Quad | Lauri Noot | Estonian Supermoto Racing Team | 2023 |
80 | Quad | Indrek Maaslieb | Kiviõli MK | 2023 |
82 | Quad | Mart Montvila | Motospordiklubi GasGas | 2023 |
85 | ATV | Tõnu Tooming | 2023 | |
86 | Quad | Priit Plaado | Redmoto | |
87 | ATV | Martin Polikarpus | Kagu MK | |
88 | Quad | Viljar Värat | Estonian Supermoto Racing Team | 2023 |
88 | ATV | Keijo Kraav | Motodepoo Team Green | |
88 | ATV | Andres Timmusk | 2024 | |
90 | Quad | Viesturs Saurins | Valga Motoklubi | 2024 |
91 | Quad | Oliver Toovis | Pühajõe Motoklubi | 2023 |
92 | Quad | Raiko Aru | ||
93 | Quad | Egert Normak | Motobox RT | |
98 | ATV | Jorma Suumann | 2024 | |
100 | Quad | Martin Ojaste | ||
111 | Quad | Olari Saarme | Sõmerpalu MK | 2024 |
112 | Quad | Arvi Vaaderpass | ||
114 | Quad | Siim Kolla | 2024 | |
131 | Quad | Mihkel Salujõe | HRC Eesti Racing Team | 2023 |
146 | Quad | Kaspar Kangur | Paikuse MK | |
150 | Quad | Henri Mündi | ||
154 | Quad | Hendrik Volmer | Pärnu MC | |
157 | ATV | Alo Linkolm | ||
171 | Quad | Indrek Pukk | Pärnu MC | 2022 |
176 | Quad | Siim Vaide | AV Motors | |
178 | Quad | Veiko Kullamäe | ||
195 | Quad | Mauri Kirsip | Motobox RT | |
197 | Quad | Kristiina Ersto | K&K Motoklubi | |
200 | Quad | Aare Tamme | ||
210 | Quad | Fredi Normak | ||
211 | Quad | Liisi Kajo | ||
222 | Quad | Rasmus Sõna | RedMoto Racing | 2023 |
225 | Quad | Andzei Pijakov | ||
231 | Quad | Danel Raaperi | ||
252 | Quad | Martten Tintso | 2023 | |
268 | ATV | Angela Veerpalu | ||
289 | Quad | Sigmund Villumson | 2023 | |
311 | Quad | Kevin Saar | Pärnu MC | 2024 |
315 | Quad | Tarvo Press | Karksi Racing Team | 2023 |
321 | Quad | Rainis Liiva | Pühajõe Motoklubi | 2023 |
333 | Quad | Argo Vaglakes | Kagu MK | |
369 | Quad | Rainer Palu | Pärnu MC | 2023 |
417 | Quad | Carl Torn | Paikuse MK | |
421 | Quad | Sten Jupaschevski | Pärnu MC | |
443 | ATV-Quad | Gerry Jaanimäe | Pärnu MC | |
500 | ATV | Taivo Kaarna | Paikuse MK | 2023 |
511 | Quad | Jaanus Tooming | Motobox RT | |
549 | Quad | Kristjan Pahva | Tartu Enduro Klubi | 2023 |
555 | Quad | Siim Raidma | Kagu MK | 2023 |
575 | Quad | Kevin Raun | SK Yamaha Keskus | 2023 |
711 | Quad | Armin Pokk | ||
741 | Quad | Karl Robin Rillo | RedMoto Racing | 2024 |
777 | Quad | Aleksander Mägi | ||
811 | Quad | Janar Perv | SK Yamaha Keskus | 2023 |
888 | ATV | Sten Murro | 2022 | |
888 | Quad | Ahti Tull | 2023 | |
896 | ATV-Quad | Endri Lind | Pärnu MC | |
911 | ATV-Quad | Toomas Stroo | ||
929 | Quad | Kaspars Jansons | Valga MK | 2024 |
986 | ATV | Ernst Saan | 2023 | |
999 | Quad | Sander Parts | Carma MK | 2023 |
K/V
Külgvankrite stardinumbrid 2024
St.No | Rider | Passenger | Klubi | 2023-24 |
---|---|---|---|---|
1 | Markus Normak | Karl-Albert Kasesalu | Pärnu Motoclub | 2024 |
9 | Erik Vahter | Jüri Saan | Kose AMK | |
11 | Keit Kivaste | Tõnis Tuul | Redmoto | |
12 | Jarno Saan | Jüri Saan | Kagu MK | |
13 | Taavi Pungits | Lauri Küttis | ||
14 | Henrik Lepp | Motoklubi D&T | ||
15 | Sven Pintsuk | Mihkel Kütt | Paikuse MK | 2023 |
17 | Tuljo Martin | Rain Vaikmäe | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
21 | Tarvo Vaska | Jarmo Järviste | Motospordiklubi GasGas | 2023 |
22 | Maarjus Voog | Mihkel Johannes Kütt | ||
23 | Margo Sonn | Tanel Kõiv | ||
23 | Kevin Vahter | Kenny Vahter | Kose AMK | 2024 |
26 | Asko Saadi | Kose AMK | 2023 | |
28 | Saire-Tamme Päll | Uno Päll | Paikuse MK | 2024 |
31 | Renee Reinu | Juhan Paabstel | Kose AMK | |
33 | Märt Arula | Andris Macs | Kose AMK | 2023 |
34 | Tanel Reesna | Sten Niitsoo | 2023 | |
35 | Väino Valdur | Andres Arujõe | Türi Motosport | |
43 | Argo Põldsaar | Ruslan Talf | Kohila Sidecar Cross Team | 2023 |
44 | Marek Lina | Madis Lina | Kagu MK | |
47 | Aron Kaurit | Reio Rosin | AYR Racing Team | 2023 |
49 | Sergei Ivanov | Eemeli Männilaan | Motospordiklubi GasGas | 2024 |
50 | Taavi Pungits | Birger Taal | Kagu MK | |
53 | Janek Soidla | Krister Kindel | Motoklubi Lääne | 2023 |
54 | Ülar Karing | Oliver Sebastian Lamp | Sõmerpalu MK | |
55 | Rain Remmelg | Rain Vaikmäe | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
56 | Ivo Kütt | Ralf Kütt | Püssi Motoklubi | 2023 |
57 | Raido Riim | Maurice Lina | ||
58 | Allar Keba | Jarek Elmi | Püssi Motoklubi | 2023 |
68 | Kristjan Lomp | Kristjan Kivistu | Linnamäe Krossiklubi | 2024 |
69 | Joosep Hansar | Juhan Paabstel | Kohila Sidecar Cross Team | |
74 | Kuldar Jaosaar | Joel Soomer | ||
75 | Tõnu Suurkuusk | Diana Pruks | Motoklubi D ja T | 2023 |
76 | Gennadi Jänes | Alar Kolomets | Motoklubi D ja T | 2023 |
77 | Uku Metsaots | Rasmus Õun | ||
85 | Maarek Kõre | Markkus Kõre | MK Lääne | |
88 | Katrin Põldma | Patrick Põldma | Motoklubi D ja T | 2023 |
91 | Priit Põhjakas | Taimo Tiik | Motoklubi D ja T | |
95 | Raigo Klemm | Kristo Aasma | Motoklubi D ja T | 2023 |
111 | Andres Tamm | Karl Oissar | ||
119 | Andres Angerjas | Kardo Sarapik | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
121 | Taavi Pungits | Lauri Küttis | Kagu MK | |
137 | Aivo Savolainen | Eemeli Männilaan | Tihemetsa MK | 2023 |
151 | Gert Gordejev | Keit Kivaste | Redmoto | 2023 |
199 | Igor Rodionov | Maurice Lina | ||
212 | Renee Reinu | Janno Vanatoa | Kohila Motospordiklubi | 2023 |
252 | Siim Mokrik | Villem Saarna | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
424 | Kristo Oja | Sander Roosileht | Tihemetsa MK | 2023 |
444 | Robert Lihtsa | Markus Lina | Sõmerpalu MK | 2023 |
444 | Mihkel Härm | Risto Männi | Püssi Motoklubi | |
448 | Andrus Kiskonen | |||
500 | Sverre Lamp | Indrek Aljes | Motospordiklubi GasGas | 2023 |
711 | Markus Normak | Karl-Albert Kasesalu | Pärnu Motoclub | 2023 |
777 | Kristjan Klemm | Kardo Sarapik | AYR Racing Team | 2022 |
808 | Eret Kuldkepp | Viljandi Motospordiklubi | ||
899 | Raido Elbing | llja Balabko | 2022 | |
911 | Urmas Sugasep | Dmitrii Rodionov | Sõmerpalu MK | |
999 | Ahto Kurg | Sander Parts | Carma MK | 2023 |
301 | Johannes Johannson | AYR Racing Team | 2023 |
Laste ATV
Laste ATV stardinumbrid 2024
St.No | Sõitja | Klubi | 2022-23 | |
---|---|---|---|---|
1 | Lars Landmann | Sõmeru Racing | 2024 | |
4 | Kren Astok | Sõmeru Racing | 2023 | |
5 | Arti Luts | Äksi39Team | 2024 | |
6 | Gerret Ruus | Motoklubi D ja T | 2024 | |
7 | Sten Erik Männik | Äksi39Team | 2024 | |
8 | Alice Kivimägi | Linnamäe Krossiklubi | 2023 | |
9 | Aleks Luks | Äksi39Team | 2023 | |
10 | Oskar Toming | Äksi39Team | 2023 | |
12 | Lars Landmann | Sõmeru Racing | 2023 | |
13 | Eliise Luts | Äksi39Team | 2024 | |
14 | Dominic Hünev | Äksi39Team | 2023 | |
17 | Trevon Lüütsepp | Äksi39Team | 2024 | |
18 | Egert Juhaste | Äksi39Team | 2024 | |
19 | Brandon Kruus | 2024 | hiinakad | |
20 | Oliver Toming | Äksi39Team | 2023 | |
33 | Ramos Sokolov | Sõmeru Racing | 2023 | |
39 | Paul Pärtel Koho | Äksi39Team | 2023 | |
46 | Steven Tamm | Äksi39Team | 2024 | |
56 | Kristina Tinni | Äksi39Team | 2023 | |
57 | Rocco Kübarsepp | Äksi39Team | 2024 | |
64 | Kaspar Saar | Linnamäe Krossiklubi | ||
66 | Jarek Peipsi | Äksi39Team | 2024 | |
69 | Pätrik Ilm | Linnamäe Krossiklubi | 2023 | |
88 | Laura Põldma | Motoklubi D ja T | 2023 | |
96 | Ron Ilm | Linnamäe Krossiklubi | ||
99 | Sebastian Pedras | Kagu Motoklubi | 2023 | |
100 | Trevor Parmo | 2023 | ||
101 | Roven Pukki | Linnamäe Krossiklubi | ||
211 | Nette Riin Org | Äksi39Team | 2023 | |
707 | Martten Sädemets | Äksi39Team | 2023 | |
999 | Patrick Palojärv | KTL Racing | 2023 |
Quad 100
Quad100 stardinumbrid 2024
St.No | Sõitja | Klubi | 2023-24 |
---|---|---|---|
1 | Martin Kähr | Kagu Motoklubi | 2024 |
4 | Ruben Vestung | RedMoto | 2024 |
5 | Hendrik Markus Lehtla | Pühajõe MK | 2023 |
8 | Alice Kivimägi | Linnamäe Krossiklubi | 2024 |
10 | Samuel Klettenberg | Türi AMK | |
11 | Brent Saul | RedMoto | 2023 |
27 | Oliver Edvard | Pühajõe MK | 2022 |
56 | Kristina Tinni | Äksi39Team | 2023 |
58 | Martin Kähr | Kagu Motoklubi | 2023 |
69 | Pätrik Ilm | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
71 | Sander Oinus | Motoklubi K&K | |
77 | Robin Malk | MC Saaremoto | |
90 | Oliver Toovis | Pühajõe MK | 2023 |
99 | Sebastian Pedras | Kagu Motoklubi | 2023 |
278 | Melvin Rui | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
286 | Sigmund Villumson | Redmoto Racing | 2023 |
321 | Rainis Liiva | Pühajõe MK | 2023 |
353 | Argo Algma | Linnamäe Krossiklubi | 2022 |
818 | Remi Oliver Breiberg | Bombini Racing | 2023 |
Pitbike MX
St No | Sõitja nimi | Klubi | 2023-24 |
---|---|---|---|
1 | Claus Oliver Pajuri | Motoextreme | 2024 |
2 | Marko Lepik | Motoextreme | 2024 |
4 | Sander Rebane | ||
6 | Matis Heinpõld | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
7 | Eleanora Maiste | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2024 |
9 | Keiro Usin | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2024 |
10 | Raul Rammula | Freetime Racing | |
11 | Samuel Kristen Sarv | 2024 | |
11 | Kaimar Lillemäe | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
12 | Henri Grünberg | Viljandi VMK | |
13 | Tarmo Raba | Abja Tehnikaring | 2023 |
14 | Leo Jürgenson | Mini RC | |
15 | Toomas Raba | Viljandi VMK | 2023 |
17 | Kaiser Kopti | Motoextreme | 2023 |
18 | Roomet Kuhi | ||
19 | Chris Ryan Kaljumäe | Redmoto Racing | |
20 | Meelis Heinpõld | Viljandi VMK | |
21 | Vello Puusalu | ||
22 | Indrek Kaljo | ||
23 | Risto Grünberg | Viljandi VMK | |
24 | Rainer Lips | ||
25 | Kauri Raba | ||
26 | Jarmo Kiisa | Mini RC | |
27 | Silver-Ander Veetõusme | ||
28 | Jaanus Jürisson | ||
29 | Berit Bekker | Viljandi VMK | |
30 | Raivo Seinpere | 2022 | |
31 | Kristel Raba | Viljandi VMK | 2023 |
32 | Tauno Mäekivi | ||
33 | Olavi Villo | Motoextreme | 2024 |
35 | Kevin Naelso | Motoextreme | |
36 | Rain Raudnagel | Kagu MK | 2023 |
37 | Karl Kevin Kook | MK MRC | |
38 | Henry Küper | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
40 | Kert-Kennert Pärna | Freetime Racing | |
41 | Oliver Mõttus | Abja tehnikaring | 2023 |
42 | Mikk Pinsel | Abja Tehnikaring | 2023 |
44 | Ristjan Kütt | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
45 | Villem Jesper Bristol | Abja Tehnikaring | 2024 |
47 | Maido Viikmaa | Mini RC | |
48 | Risto Bristol | Abja Tehnikaring | 2023 |
50 | Kairo-Kristjan Kivisild | ||
51 | Kaido Raud | Viljandi VMK | |
52 | Kris Koppe | Freetime Racing | |
53 | Marko Männi | Freetime Racing | |
54 | Oliver Vippul | Mini RC | |
55 | Erik-Rennes Pihlak | Freetime Racing | |
56 | Karl-Vahur Vingisaar | Viljandi VMK | |
58 | Rasmus Konrad Bristol | Abja Tehnikaring | 2023 |
62 | Sten-Martin Mau | ||
64 | Kevon Maasing | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2024 |
65 | Kaimo Maasing | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2024 |
69 | Rauno Vaab | Viljandi Motospordiklubi | 2023 |
71 | Deiro Pill | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
71 | Marko Heinmäe | Viljandi VMK | |
75 | Raivo Seinpere | Mini RC | |
76 | Herki Üts | Freetime Racing | |
77 | Markus Mettus | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
78 | Risto Algre | ||
79 | Priit Orasmaa | ||
80 | Romet Ahi | Kohila Motospordiklubi | 2023 |
81 | Ervin Kuris | ||
82 | Meelis Liivrand | Toila Automoto Klubi | 2023 |
83 | Lauri Maks | Motoextreme | 2023 |
85 | Maarek Kõre | MK Lääne | |
86 | Meelis Sarapuu | ||
88 | Renno Männiste | ||
91 | Martin Vippul | ||
92 | Karmo Sarapuu | ||
94 | Peeter Tamm | Mini RC | |
95 | Claus Oliver Pajuri | Motoextreme | 2023 |
96 | Margus Oks | Freetime Racing | |
97 | Aigar Üts | RXT Motoklubi | 2022 |
99 | Mario Nordström | MK MRC | |
100 | Silver Siidirätsep | ||
101 | Veiko Laas | ||
102 | Aleksander Hüva | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
103 | Karl-Markus Jõeste | ||
105 | Sasha Võsa | MK MRC | |
111 | Marten Hani | ||
114 | Anar Allas | ||
115 | Kristo Kaste | ||
116 | Hardi Põder | ||
117 | Kevin Jürisoo | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
119 | Stenely Karakatš | Linnamäe Krossiklubi | 2024 |
121 | Karl-Heinrich Niinelo | ||
122 | Tauri Raidmets | ||
126 | Aivar Mäekivi | ||
127 | Meelis Mäesalu | ||
129 | Jaanus Haab | ||
131 | Heido Havam | ||
134 | Juss Maidla | Kagu Motoklubi | 2023 |
136 | Gerrit Siiner | ||
141 | Erki Kriisa | MK MRC | |
144 | Henri Sulkinoja | ||
151 | Kalvi Kaste | ||
155 | Targo Tintso | ||
157 | Kevin Raal | ||
161 | Mark Tori | Pärnu Motoclub | 2024 |
165 | Keret Kippari | ||
171 | Hans Arvet Tilk | ||
177 | Kätlin Salujõe | ||
179 | Silver Susi | ||
187 | Karl Linke | KTL Racing | 2022 |
200 | Laur Allev | ||
208 | Kristo Hint | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2022 |
222 | Tristan Nuiamäe | MK MRC | |
229 | Ralf Kahu | Tihemetsa MK | 2022 |
235 | Kaido Raal | ||
323 | Elis Rebane | ||
324 | Marko Rebane | ||
333 | Kristjan Normak | ||
336 | Riho Räbbin | ||
337 | Rasmus Räbbin | ||
338 | Henri Luik | ||
351 | Marko Tenno | Tihemetsa MK | |
377 | Erkko Noormaa | ||
421 | Marko Tanneberg | ||
441 | Viido Juus | ||
454 | Artur Sepp | AYR Racing Team | |
498 | Patrick Purtsak | ||
499 | Markkus Suvi | ||
505 | Robin Madar | ||
511 | Cardo Veski | ||
525 | Erik Pirn | ||
555 | Sander Lorents | ||
580 | Mart Kinnas | ||
581 | Laura Ritson | ||
582 | Villi Liivakant | ||
585 | Erki Vellmann | ||
600 | Kalmer Kallikorm | ||
606 | Priit Lepik | Abja Tehnikaring | 2023 |
616 | Robin Ruukel | ||
625 | Oliver Kalle | Viljandi Motospordiklubi-Huvikool | 2023 |
633 | Helander Kant | ||
636 | Günther Sein | Äksi39Team | 2023 |
637 | Kevin Kaurson | ||
638 | Raino Käär | ||
646 | Lauri Mürkhain | ||
666 | Raul Pinsel | Abja Tehnikaring | 2023 |
700 | Innar Galitsin | ||
707 | Egert Karask | ||
777 | Imre Ojavere | ||
808 | Andras Kuriks | ||
855 | Aleks Raag | ||
887 | Karl-Eerik Osijärv | Abja Tehnikaring | 2022 |
888 | Marten Pendla | ||
900 | Gerli Jaagula | ||
924 | Taavi Põder | Linnamäe Krossiklubi | 2023 |
930 | Krissy-Eliis Raba | Abja Tehnikaring | 2022 |
939 | Raivo Raudsepp | Sõmerpalu MK | |
961 | Mairo Usin | Abja Tehnikaring | 2023 |
981 | Mihkel Kaarov |
MX Naised
ST.NO | SÕITJA | KLUBI | 2023/2024 |
---|---|---|---|
1 | Karleen Randver | Otepää Motoklubi | 2024 |
7 | Kristin Karro | HRC Eesti Racing Team | |
24 | Anna-Loviise Viet | Pärnu Motoclub | 2024 |
33 | Selyn Kazakova | Vihur Motosport | 2023 |
39 | Enelin Hermann | Äksi39Team | 2023 |
46 | Kadri Ehamäe | SK Yamaha Keskus | |
50 | Sthella Toomela | KTL Racing Klubi | 2023 |
55 | Kätlin Robas | Motoklubi Tallinn | 2023 |
56 | Greta Trei | Paikuse Motoklubi | 2024 |
61 | Carita Lomp | Pärnu Motoclub | 2024 |
78 | Elisabeth-Mary Vainrauh-Piilik | RedMotoRacing | 2023 |
79 | Martha Koort | Almaca Motosport | 2023 |
95 | Elizaveta Tehnikova | Äksi39Team | 2023 |
131 | Marleen Valdas | HRC Eesti Racing Team | |
179 | Riina Libe | ||
193 | Kristiina Raba | ||
197 | Noora Uro | FIN / RXT Motoklubi | 2022 |
202 | Avely Villand | KTL Racing | 2022 |
203 | Loora Treilop | AGM Racing | 2022 |
205 | Juta Saan | Kagu Motoklubi | 2023 |
222 | Aire Rantanen | Kohila Motospordi Klubi | 2023 |
227 | Karoli Arujõe | Äksi39Team | |
234 | Riin Mäesalu | Motoklubi AEX | |
263 | Sandra Antoniak | KTL Racing | 2023 |
264 | Mirell Tarvis | Motoextreme | 2023 |
311 | Neydi Karjus | Pärnu Motoclub | 2023 |
321 | Kaija-Liisa Jaasi-Tamm | ||
328 | Karily Sülla | Viljandi VMK | |
369 | Marie Matilda Viil | Motoextreme | 2024 |
373 | Maarja Kuresson | Jõhvi MK | |
388 | Agnes Võsanurm | Paikuse Motoklubi | 2023 |
422 | Elizaveta Lorents | KTL Racing Klubi | 2023 |
450 | Laura Viiol | RedMoto Racing | 2024 |
507 | Grete Tiitus | Pärnu Motoclub | 2024 |
551 | Karleen Randver | Otepää Motoklubi | 2023 |
560 | Hanna Anton | Sõmerpalu Motoklubi | |
638 | Rita-Liisa Mooses | Eesti Motospordi Akadeemia | 2024 |
642 | Celiin Jõesaar | Sõmerpalu Motoklubi | 2023 |
650 | Jane Ilves | Kagu Motoklubi | 2023 |
662 | Kaisa Uiga | ||
686 | Keity Kuus | Kagu Motoklubi | 2024 |
722 | Elisabeth Ilves | ||
735 | Krissu Konoplitski | Sõmerpalu Motoklubi | |
755 | Kris Jalas | Sõmerpalu MK | |
770 | Lisanne Lensment | Tihemetsa Motoklubi | |
771 | Eliis Arro | Tihemetsa MK | 2024 |
913 | Liis Simson | RedMoto Racing | 2022 |
938 | Mairi Vann | 2022 |