TOP 200

TOP200 motokrossi harrastajate karikasarja võistlused toimuvad Eesti armastatuimatel ja vaheldusrikastel motokrossiradadel.

NB! Loe 2018 hooaja suurematest muudatustest SIIT

Üle 300 harrastaja hooaja jooksul stardis.

Kõik sõitjad võistlevad oma võimetele vastavas stardigrupis. Taseme tõustes või langedes muudetakse gruppe jooksvalt. Punktiarvestus on ühine. Sõidu pikkus alates 10 min + 2 ringi. Võisteldakse 85cc kuni MX Open mootorratastel, vanus alates 10. sünnipäevast. Autasustatakse igal etapil iga grupi parimaid ja aasta kokkuvõttes TOPi parimaid.

2018 Top 200 sarja lõpptulemused

Pane oma võimed võrdsetega proovile!

TOP200 üldjuhend

Sinisega on tabelis märgitud uued sõitjad, boldina on tähistatud tabelis gruppide vahel liikunud sõitjad.

TOP 200 gruppide koosseis seisuga 23.08.2019

GRUPPEMF reg #PERENIMI JA EESNIMIRIIK/KLASSKLUBI
A
Andrejev Ivan

A
Babris TomsLV 85cc151
A
Baladin DaniilRUS jun655
A
Berkulis MarksLV8
A531Biene PriitenduroRedmoto
A
Blomqvist TimFIN
A178Filimonov Roman

A
Flinck Juho FIN200
A
Gorbenko Didzis
69
A131Havam Heido
KTM Racing team
A377Hiiemägi Andreasjun
A
Ilja PetrovRUS
A770Jakobson JanjunKTM Racing team
A
Juhala Sami
FIN
A
Junnola TatuFIN215
A128Kaares Gregor

A
Kaha Mait MX2274 Tartu MKK KTM
A615Kaimer Raitjun
A
Karanin Oleg
161
A
Karklins JanisLV155
A
Kase Kertojun60
A
Karu RomeojunMotoextreme
A
Katkosilt Kairojun718 Redmoto
A
Kaurit Ardo
74
A
Koch Rain
55
A
Koskinen WaltteriFIN85
A69Koval Jaanus
Viljandi
A
Kovgers KristersLV23
A
Kozlovskis LeonsLV SEN
A
Kumaja MiskaFIN jun
A
Kumaja RasmusFIN jun
A1Kutsar Karel
132
A43Kuusk Edik

A619Laane Don-ErikMX2
A942Laansoo Juss
KTM Racing team
A30Lauren HeigoSENYamamoto
A277Lehtla Lauri
Tikkri Motorsport
A75Lember Kristjan

A339Lenzius AronjunTartu Enduroklubi
A311Leok Martin
Sõmerpalu
A
Lihtsa Asko
44
A
Lipponen Jere
149
A
Lokotar Lauri
42
A62Lusbo Andero
Kagu
A175Madiberg NormanjunLääne MK
A310Michelson Markkus
Türi
A
Michelis MartinjunRedMoto
A192Mullo Hendrik
Lääne MK
A
Mutikainen Eemi
98 FIN
A411Mõts Timmo

A410Mägi Indrek
Mägi Racing
A204Mäkinen RoniFIN
A
Möll Henri
Sinilind 46
A35Nau AaronjunSaaremoto
A
Niemela Jami FIN
A
Nei Raido
7 Sinilind
A259Nermann JohannesMX2
A
Palkovskiv DmitrijsLV239
A241Park Andre

A
Pent Allar jun611
A304Petrov IlyaRUS
A105Pihlak Egertjun
A94Poljakov Marttin

A78Priidel HansMX2Redmoto
A877Pöör Lauri
HRC
A171Pääbo KertjunLääne
A
Rainio SampoFIN424
A
Ratinen Roni
958
A244Rauk Tanel
Türi
A644Reinike Karl-RobertMX2
A
Remma Henri
259
A314Rosin Erichjun
A
Room Rogert
36
A275Roosiorg Hardi

A76Roosiorg Henrijun
A750Roosma Claudiusjun
A712Räägel Carl-Mattias
Estonian Express
A212Rätsep Kristjan

A
Rääts Veiko
8
A87Saat Karl
Redmoto
A387Saun Robertjun
A897Schmidt Jannojun
A
Sleng Kevinjun722
A163Sonn Marek
Kose
A313Soots Tanel
Aex
A102Talli ChristopherjunFreedom Feelers
A351Talu Elari

A299Talviku HendrikjunPaikuse
A
Talviku Jörgen-Matthiasjun799 Yamaha
A399Talviku Tamurjun199 Paikuse
A178Tilk Hans ArvetjunMärjamaa SK Husgvarna
A
Timonen LeeviFIN253
A
Toikkanen TinoFIN410
A626Vesilind Henryjun
A651Vettik Meico

A59Triisa Jüri
Redmoto
A18Triisa Toomas
Redmoto
A57Udras Jens
Pärnu
A656Uue Kermo
Roosna-Alliku MK
A70Uusna Rannar
114
A51Vinogradov AlekseijunRedmoto
A
Zicmanis KristsLAT541 TM


RIDERS FIN, LV, LT, RUS who aren´t in the list

Grupp B



B
Aadli Sören
878 Kunda
B
Aamer Kaarel
53 Motoextreme. KTM
B147Aedver Reimo
Kose
B352Airich Henri
Motodepoo
B
Alanen Jari
26 TM Paikuse
B
Anton Fred

B472Arras Andreas125ccTartu MKK
B
Arras Genry125cc707
B
Bergsteins Davis
157
B
Berkulis Marks
LAT
B
Bogdanov Roman
RUS
B
Didvig Kevin
Redmoto
B
Dreimanis Artis LATKawa
B384Dreving Danel junPaikuse MK
B444Erm Mikk

B432Eerik Janar
Sõmeru
B52Ever Keith
Saku
B
Eylandt Meelis

B870Elbing Raido

B201Engman ReioSENLääne
B11Hansman HannesSEN
B217Haramaa Henri
Saku
B
Hartikainen Valtteri FIN728
B71Heinmäe Marko
Viljandi
B
Heliste UrmasSEN116
B
Hilden OttoFIN455
B
Hodyrev Victor RUS 911
B22Homin ValeriSENR-Alliku
B961Hubel KarljunViljandi
B669Ilves Rando
K&K
B321Jaasi-Tamm TarmoSEN
B
Jalonen Leevi
891
B
Jauntevs Agris
LAT
B
Jauntevs Janis
LAT
B
Josa Tomi
FIN
B
Jõgimaa ReneSEN191
B
Järv Risto
52
B44Järvpõld Kevin
Kagu MK. Kawasaki
B
Kahro ValdurSEN5013
B511Kaju Rivo
Viljandi
B992Kallast Tõnu

B
Kase KaidoSEN50160
B
Kaurson Kevin
620
B14Keerme Argo
Jõhvi
B161Keerme Riho
Jõhvi 360
B
Kelder Urmel
56
B272Kikas Reiko
Rõuge
B448Kiskonen AndrusSEN
B
Klettenberg Ain
55
B
Kokk Kristjan

B
Kokk MarkoSEN30.37
B346Koppel Kristojun
B
Koval Peeter jun

B
Kovgers JurijsLV SEN211
B
Kreegimets Richard
53
B371Krestinov AndresSEN50
B777Kriis Kalev

B
Kristman UrmasSEN
B
Kruus ÜloSEN77
B
Krõlov ArturSEN
B294Külaviir Markus

B797Künnapas Marekjun
B715Laak Ragnar

B401Laur Ivo
Linnamäe
B41Laur Leo
Linnamäe
B66Laur Taavi
KTL Racing
B934Leetberg Margus
Motodepoo
B
Leontyev Vasilii
9
B930Lepikov Madis
Valga MK KTM
B
Leppänen JuhaFINTüri Motosport
B
Liivat Janar
4
B
Lindholm Vesa
777 Paikuse
B
Lobanov Petr

B620Lokotar Karl-Kaspar
Estonian Express
B109Lootus Heiki
Vanasilla
B613Luik Sander
Pärnu
B
Lundmark RasmusFIN235
B377Luud Carl
Saku
B
Lyapin ValeriyaWOM,SEN147 RUS
B
Lõhmus Mikk Martin85cc
B254Lõhmus Sander
HRC
B
Lüüding Jaanus

B380Makarov JüriSEN50
B189Merimaa Mihkel
Saku
B123Merits Carl-Markus
Redmoto
B97Murumaa Marken

B
Madisson Eero
124
B28Madisson MeelisSEN
B
Matikainen Mirkko
797
B
Mesiranta Sauli
88
B229Metsamaa Rasmus
Vanasilla
B
Miil Marko
161
B
Mikson Margus
12
B595Muttik Riko
Mägi Racing
B
Männigo Timo
61
B
Nieminen Eero
127
B251Nikonorov Raido

B
Nikopensius Oskar
667
B240Nurmsalu Kaarel
HRC
B421Nuut Mati
Stingray Extreme
B427Nõgel ToivoSENPärnu
B10Nõlvak LembitSEN50R-Alliku
B79Oks Raimo

B94Oksaar Andero

B34Orav Kardo
MRC
B676Orumaa RaulSEN
B95Pajuri Claus-Oliver

B117Palatu Priit
Sõmerpalu MK
B395Palatu Siim
Sõmerpalu MK
B
Pals Patric

B
Pals Prants

B93Partanen KevinjunÄksi
B
Pass Eero

B771Pedras MarkoSEN
B360Peilman Raul

B406Peilman Rene
Pärnu
B404Peilman Riho
Pärnu
B27Peterson EinarSENValga
B115Pietilä JuhoFIN
B65Pikand Ergo
Viljandi
B655Pikand Romeo
Viljandi
B941Pilv Kristen
R-Alliku
B
Platais Aimar
252 Tihemetsa MK
B
Puhakainen Eetu
184
B
Prans Hardi
Sõmerpalu MK 7
B
Privoi ErkiSEN37
B100Puldre Olari

B
Pungits Taavi
256 Kagu
B68Puuström RoySEN
B
Põldma Urmas
9
B
Põldveer KertSEN12 Redmoto
B280Põllumäe Günther
Tihemetsa
B
Pärt JannoSENLääne
B98Pääro Fred-Georg

B
Raam Rasmus
225
B15Rabbi AivoSEN
B169Radsin Kevin
RedMoto
B
Ratinen Jarkko
936
B
Rebane Alex-Allar
Pärm Racing
B295Rebane Riho
Redmoto
B294Reino Mihkel
Kose. Suzuki
B31Reinu Renee
Kose
B16Remmelgas Tarvi
Kagu
B
Roomet Martti
912 Kose
B224Roots Brenden
Pärnu MC
B
Rootsmaa Rolf-Otto
614
B334Rotmeister Siim
Pärnu
B
Räsanen Aleksei

B298Saar Kristo
Kagu MK. Husgvarna
B40Saar Marko
Roosna-Alliku MK HUSQ
B
Saastamainen Mika
FIN
B405Saia Rauno
Pärnu
B
Sakari Puttonen
FIN
B271Salujõe Stenjun
B
Sarapuu Robert85cc15
B42Sarapuu TõnisSEN
B
Sazanavets Aleksandr
119
B
Sergejev Anton

B
Shatalov Makar
505
B
Silins NiksLT46
B
Silins EdijsLT48
B
Skogström Sakari FIN 333
B162Sonn Marken

B70Soots RannoSEN50Aex
B661Spelman Steven
Redmoto
B
Suija Raigo
54
B
Suursööt MarekSEN
B19Säärits Egert

B
Sööt Koit
28
B
Tiisler Kaur
401
B
Tikka Arto
520
B733Tilk Kaarel jun88 Sõmerpalu
B577Tilk Kristjan-Danel

B84Timmi Reiojun
B
Tint Alvar
Kagu MK. Suzuki
B900Tippel Tiit
Redmoto
B
Tobreluts Fred
858
B
Toiger Markus-Taiyojun
B137Truus AlanSENLinnamäe
B571Turro Tanel
Mini RC
B31Tsäko Jako
Sõmerpalu
B120Tõnisoja Mario
Pärnu MK
B
Uiga Tristan85cc90 Motoextreme
B
Umbleja Martti

B99Vackermann Timo
MX Racing
B
Vahter MeelisSEN155
B
Vaide Siim

B
Valdmets MeelisSEN9
B247Veski Reemo
AYR Racing Team
B107Vierland AllanSENSK Yamaha Keskus
B363Viilma Martin
Lääne MK. KTM
B382Viirmaa Erti

B541Vinogradov Dmitri

B
Vinogradov Juri125cc751
B
Virtanen AriSENFIN
B375Villbach Janar
KLS
B126Voldek Rauno
Freedom Feelers
B79Voldek Risto
Redmoto
B96Volokitin Peeter
Pärnu
B98Väise Sten
Kagu 956
B52Värk Holger
Pärnu MC. Yamaha
B
Vätson Kristo250 YZRoosna-Alliku MK
B149Õun Averi

B90Ärm AvoSEN
B164Üpraus EgonSENStingray Extreme
Grupp C



C
Aavik Tarmo
559
C718Adulas Anti
Motodepoo
C475Allingu Romet 125ccLinnamäe KK
C
Andreev AleksanderSEN951
C300Arukase Jorma
Pärnu
C999Balabko Ilja
Viljandi
C751Beilmann MargusSEN
C
Berzins Gints
135
C512Bild Valmar
Sõmeru
C72Bork Joosep
Motodepoo Kawa
C
Bublikov MaksimSENRUS
C218Burket Reiko
Pärnu
C
Cernagins Aleksandrs
92
C64Daniel Ken

C111Dubolazov Gunnar
Tartu MKK
C
Dukulis AinarsLV82
C701Eduard Cisar
RUS
C
Ehasalu Siim
609
C514Ennulo Bruno

C371Enok Markus
Saku MK
C
Erala Kristo
9
C704Falck MarkoSEN
C
Galavanauskas Eividas
LT
C
Gatski Martin

C
Gelenits Janek
471
C
Gerretz Kevin

C
Gorjatsko Erko

C
Gosts Renars
LV
C757Graumann Mattias
Pärnu MC
C
Gundzins Gustavs
3
C
Haller Taavi
Rõuge KK. Suzuki
C747Haramaa AndresSEN
C195Haugas ValdekSENKiviõli MK
C
Heamets Juhan
243 Pärnu MC Honda
C301Hein Joonas
Redmoto
C170Hermlin Timo

C
Holsting Tarmo

C54Härmatis Heigo

C408Hünnev AivoSENPärnu
C
Igorevits Maksim
115
C
Ihats Siim
94 Rõuge
C
Ild Riho
Pärnu MC 91
C246Ild Risto

C114Ilves Aivar

C
Ilves Eero

C521Inno Raigo
Sõmerpalu mk Kawasaki
C
Insler Gerry
100
C56Jalakas ToomasSEN
C81Jalast KalmerSENR-Alliku
C
Jeedas ReneSEN135
C
Jerbach Rene
135
C183Joorits Taavi
Türi Motosport
C172Juhkam TõnuSEN
C
Jullinen Erko

C
Järvepere Helari

C
Kaaranen Toni
800
C981Kaarov Mihkel
Kagu
C66Kaarov Märt
66 Kagu
C717Kaju Argo
Viljandi
C611Kaju Ranno
VMK
C304Kaljas Janis
Kohila MK
C340Kaljas Kristjanjun304 Kohila MSK KTM
C37Kaljurand Peeter

C145Kallas Marko
Yamamoto
C
Kallion Mikk
770
C53Kalm KhevinjunLääne MK
C654Kalm Vaido

C
Karing Ülar
54 Suzuki
C
Kask Kristjan
969 Rutskavennad
C74Kaurit Aron
AYR
C
Keel Marko

C146Keerme Allar
Jõhvi
C210Kelder AllanSENLääne MK
C
Keldo Tiit
655
C
Kello Sten-Gregor
911
C
Keomegis Rovens
151
C
Kerretz Kevin

C287Kikas Simmo
Kagu MK
C
Kikkas Kert
858 Sõmerpalu MK
C29Kilm VirgoSENSõmeru Racing
C
Kirsipuu Andres
294
C
Kivistu Kristjan
606
C
Klettenberg Ain
55
C
Koch Rein

C
Koho JanneSEN50FIN 313
C33Kompus JaanusSEN
C
Koni JaanusSEN126
C
Konts Allan

C122Koppel Kristjan
Lääne MK
C113Koppel Raimo

C808Kostikov Fredi
Kohila MSK
C
Kotkas Kenor
137 Carma MK
C
Kreek GunnarSEN
C
Kruus Reno
626
C135Kruuse RandoSENSaku
C
Kukk Holger

C945Kukk Jaanus
Pärnu
C
Kull Kristjan Kalvar
94
C431Kull Martin
Redmoto
C
Kumpan Marek
338
C
Kuvvas Pärt
42
C
Kõpp Ken RobertMX2Funracing 19
C
Kärson Juhan

C
Künnapas Sander

C202Laherand ArgoSEN50Lääne
C150Lamp SverreSEN
C305Laur PriitSENLinnamäe
C17Laurimäe AllanSENRedmoto
C556Lehiste Jarmo
Paikuse
C157Lehter Rasmus
Valga MK
C525Leiten Kaido

C
Lender Hants

C
Lender Siim
898
C
Lentsius Miko
16
C161Lepik MarkoSEN
C
Leppik OliverjunPärnu MC
C
Liibert Anti
621 Rõuge
C112Lilles Kristjan
Pärnu
C
Lillevälja Kaur
973 Roosna-Alliku MK
C235Limm Urmo
Pärnu MC
C
Lindholm Vesa

C
Lindpärg IndrekSEN
C
Link Priit

C
Lomp Karmo

C
Lucavs Renars
597
C
Lukjanins Jegovs
LV
C211Lustus EnnoSEN50
C
Lutta Ken
7
C
Lähteenmäki JaniFIN3 891
C83Lünekund Janek

C
Lüter Leonid
145
C
Lüüding Kristjan

C
Maltsar Matis

C316Mark Veigo
Sõmeru
C974Meeru Mart
Sõmerpalu
C
Melnikov JuriSEN
C123Merits Margo

C
Merkulaev Aleksei

C
Metsla Kuldar

C
Mikkola Johannes

C
Mikkor Lauri

C
Minakov Maksim
441 Star Racing
C
Mokrik Siim
99
C
Murumets Dan
313
C
Mõts Kevin
412 Sõmerpalu MK
C
Mõts Marek

C
Mägi Jaanus
27
C
Mägi Rauno
311
C23Männamaa Mihkel
Pärnu MC KTM
C214Männi Tarvi
Kiviõli MK
C
Möldre Veiko

C
Möllits PeeterSEN50141 Yamamoto
C
Mürkhain Kermo
259 Funracing
C
Niido Robert
907
C
Noor Virko
8 Aex
C
Nork Hugo85cc22
C
Normak Markus

C
Nurja Kennert85255
C121Nuut JaanusSENStingray Extreme
C
Nõgel Keio
395
C
Nõmme Ergo

C
Odar Marcos
112
C
Oesch Kaarle Cristian

C
Ojarand Michel
2
C38Okermann RalfSEN
C956Oks Kermojun
C
Oras OlariSEN
C
Oras Teet

C
Org Aivar
451
C314Palang Andree

C64Palu Erkko
Kagu MK
C
Parisalu Henri
545
C29Part Taavi

C
Partanen Pekka
FIN
C88Pastarus Henri

C
Pavel Marken
Kose AMK 32
C82Pedius Jaanus
R-Alliku
C
Pendla Alo
Tartu KK. KTM
C
Pendla Jan
Tartu KK. KTM
C122Peterson Urmet

C
Pihlakas Karl-Markus

C775Pill Ivar
AYR
C
Pilt Andres
41
C
Pilv Kajar
92
C
Pino JaanusSEN
C
Pirn Erik
525
C
Pitk Jaanus
786 Viljandi
C428Pohjonen Olli
Paikuse
C213Pool MadisSENPärnu
C48Proos AlmarSENFavor Motorsport
C91Provotorov Henri
Kagu mk. Kawasaki
C932Pruli Raigo
K&K
C220Puller Rando
Pärnu
C
Pukk Silver
468
C
Puttonen Sakari

C
Pärle Ivo
996
C
Pärnsalu Ahti

C
Raid Priit

C
Raidmets Kaspar
44
C
Randmaa Ain
79 Kawa Pärnu
C
Rannik Kermo
Türi AMK Yamaha
C
Raud Kaido

C
Raup Mirko
895 Kagu
C222Rebane Aivo

C
Reinaas Ott

C
Reitel Raimond

C441Riiner Margus
Viljandi
C
Riiet Riido
851
C
Ristaniemi Heikki

C36Robas Kristjan
MK Tallinn
C67Robas Priit
MK Tallinn
C55Robas Tiit
MK Tallinn
C104Roolaan Jaan

C160Roosileht Karl Erikjun Roosna-Alliku Mk
C
Roosimägi Jaan
306
C238Roosmäe OlevSENViljandi
C418Rosin Reio junAex
C
Rosin RenejunAex
C
Rosin RiidoSENAex
C
Rosnell ReijoSEN50FIN
C255Ruubel Renno
KLS
C
Ruut Kaspar
89
C63Rämson Meelis
Kagu
C
Räägel RaimoSEN57
C26Saadi Asko

C
Salu Mikk
269
C
Salumäe Taavi

C
Saluste Jüri jun
Redmoto
C
Schmeiman Silver
292 Kagu
C
Sepp TarmoSEN
C393Sepper Haron
RedMoto
C
Severi Laur

C503Shtenge DaniilRUS
C312Siim Alex
Honda
C
Siller Andrei
72 kohila
C
Simulask Sven
424
C
Siren Oskar

C
Smirnovs Aleksandrs
LV
C
Soe Kevin jun473
C
Soini MikkoSEN
C
Soo Ilmari125ccSaaremaa Noorte MK 11
C
Soodla Madis
Motodepoo. Kawasaki
C322Soomets Mairo
Pärnu MC
C329Soover Alo

C200Soppe Heigo

C
Sumero Joonatan
26 459
C
Sundqvist Toni
41
C
Sutt Rasmus

C341Suur JaakSENKagu
C150Sverre LampSEN
C63Taaber TaimarSEN63
C
Taal Birger
71
C124Tagoma Viktor

C461Talli Urmas

C732Tamm Indrek
Kagu MK
C
Tang JaanSEN50278
C
Tapner Reio

C
Tarasov Kristomx2Roosna-Alliku MK
C
Tarassov AivarSEN36
C118Taul Pertti

C
Tedre Rain125cc
C839Teearu JaanusSENPärnu MC
C
Tenno Taavi
127
C
Teplov Aleksei
Narva
C
Teras Erki
176
C
Tiilemann Siim

C
Tikkerber Rando
56
C677Tilk TaivoSENMotodepoo
C
Tilts Rauno
Redmoto. Kawa
C
Tint Tarmo
58
C
Tombak Axel
241
C
Toming Aavo

C231Toodo Tamo
Redmoto
C383Toome Joel
Pärnu
C
Tseskidov Valeri

C
Tupits Arsi
22 Tartu MK KTM
C
Tänavots EdmundSEN
C168Tääkre Mihkel
MRC
C557Türnpuu Karl-Eerik junAYR
C325Uibubuu Remmi
Kohila
C
Urbanik Karl

C
Urbanik Robert
276
C
Urm Kristjan

C
Usin Keiro

C781Ustinov Roman

C
Uugam Argo

C
Vaarma Meelis

C
Vahter Vaido
96
C
Vaide Reijo
528
C199Valdstein RagnarMX2Karksi Racing Team
C
Valk Andrus
Roosna-Alliku MK
C139Vandel Mart
Pärnu
C
Vare Peep

C
Varik Aivo

C
Varis Miska FIN248
C
Vasar Erkki
797;55
C
Vatter Aleksander
225 Lääne MK
C315Veider Eero
Tartu
C
Veinberg Vahur

C741Veski Hannes
AYR
C
Veski Cardo

C143Viiart Rait
Kohila
C450Viiol Rein
Freedom
C
Vilders JanisSENLV
C152Vilumets Reemo
AYR
C72Virkebau Ardo

C
Võsanurm Taivo

C118Väise Siim
Kagu mk. Kawasaki
C
Zakharov Daniil85cc644
C
Österlund Jari / JoniSEN31
C
Österlund Kimmo
122
C
Õunmaa Tom
50
Grupp D



D
Aare Chris
11
D
Aasjärv Priit

D369Aavekukk Markus
MK Rutskavennad
D
Adder AtsSEN326 Tartu
D
Alas Priit

D
Alavere AntiSEN
D
Alev Kaido

D
All Aivo
29
D420Allsalu Hendrik
Paikuse
D
Almre Andres

D615Annerviek Aron
Pärnu MC 12
D
Andressoo Tajo

D
Areng Karl

D
Aros Silver

D95Aru MarekSENMotodepoo
D
Arukase Aldrin
469 Pärnu
D
Baltins KristapsLV251
D987Bammer Kaido
Motoklubi AEX
D
Bogdanov Aleksei
171
D
Burket Taavi

D
Bõtskov Aleksei
Narva 18
D703Chebotaev Andrei
RUS
D232Dubolazov Jesper
Tartu
D
Eerik Jarmo
237
D
Eevald Kaspar
44
D47Ehamäe Kaspar

D
Engelbrecht Eiko
159
D191Enno Ats
KTM
D
Enok Marten
61
D20Erimäe Jaanus
R-Alliku MK. Kawasaki
D
Genzen Deniss
63
D
Gerne Gert

D
Gorbanjov Oleg
36
D829Haab Jaanus
Kohila MSK
D302Hakkaja Madis
Saku
D879Hallikas Sulev
Motoklubi AEX
D
Haritonov Andrei
734
D
Hartikainen Rainer
Saku MK Kawasaki
D115Hein Eerik
Tartu MKK
D921Helde Üllar
Saaremaa
D
Helemäe IndrekSENTartu KK Kawasaki
D110Hints Alar
AYR
D
Holm Lembit

D588Ignatjev Fredy

D
Ild Ronan85cc21
D
Ild Roomet

D
Ilings Kaarel
111
D
Illaste Allar
606 Aave SK
D
Ilves Aigar

D281Ilves Harmo
K&K Honda
D136Ilves Janar
Kagu MK. Kawa
D707Ilves Siim
Karksi
D699Ilves ToivoSENK&K
D
Ivanov IgorSENRUS 700 KTM
D
Ivask Meiko

D677Jens Karl-Markus
Kagu MK. Kawasaki
D
Jens Tarvi-Karlos

D230Johanson Rene

D
Juursoo Jaak

D
Järvpõld Indrek
Kagu MK. Suzuki
D
Järvepera Ulvar
910
D103Jürgenson Leo
Mini RC
D105Jürgenson Tanel
Mini RC
D
Jürisson Arno
540
D
Jürisson Johannes
7 R-Alliku
D
Jüriöö Alari
343 Star Racing
D89Kaarlep Krister
Redmoto
D
Kabin Kerri
Türi Motosport
D21Kadakas Marko

D471Kagarov Raimo
Freedom Feelers MK
D
Kaha Harold

D
Kahro Vahur
23
D510Kaju Raido
Viljandi VMK
D600Kald ValdisSEN
D657Kalda AinSENRedmoto
D93Kalda Oliver
KTL Racing
D460Kaldma Kermo
Sinilind
D
Kaljumets Kaupo

D24Kallas Kalev
Türi
D
Kalnins Girts
54
D
Kanarik Egon

D
Kandi Mikko
33
D707Karask Egert
Kagu MK
D
Karelson Sven
K&K 367
D
Karon Reigo
4
D153Kase Gert
Pärnu
D342Kaselt Indrek

D
Kask Arne
11
D
Kaun Keijo
433
D
Keiss Armands LAT50 KTM
D
Kelder Algis
Lääne MK 210
D579Kelder Joel
Jõhvi MK
D622Kiil MargusSENSaaremaa
D827Kiil Mart
Saaremaa
D144Kiisk Raido
Pärnu
D
Kilter Kristjan
256
D184Kingo Reemo

D
Kivimets Kristo

D
Kivirähk Janno
658 Pärnu MC Honda
D
Kloren Kristo

D
Klyushkin Sergei
301
D44Kohv Martin
Tartu
D
Kolsar Kristjan
444
D
Kondike Keit

D
Koppel Raul

D203Koppel Sergei
Lääne MK. Kawasaki
D
Krass Tõnis
812 Redmoto
D
Krestinov IndrekSEN55
D
Kriis Kalev
777
D
Kroon Kaido

D
Kruuv Karl-Julius
765
D629Kukk Janar

D
Kukka Rainer

D911Kuresoo TambetSENSpeedline Racing
D206Kuus JannoSEN
D
Kägu Leho
51
D
Kägu Vallo
52
D
Kümnik Aarne

D
Küper Aarne

D848Küper Erko
Funracing
D
Laanepõld Kristo

D50Laanisto Marek
MX Tallinn
D501Laanmäe Tauri

D
Laas Kenneth
615 Linnamäe KK
D203Laherand Andero

D
Lang Silver

D711Lanno RihoSENSaku
D414Laugus Tiit
Pärnu
D
Laul Cris-Robinjun94
D
Laur Severi
38
D
Laursoo Raino
26 Kawa
D
Leies Siim
111
D
Leinola Andres

D319Leivo Sander

D290Lepmets Hannes
Linnamäe KK
D
Libbe Rauno
55
D
Liings Kaarel

D101Liiva Urmas
MK Quad
D
Liivaste Reio
169
D
Linaste Meelis

D142Linaste Taavi
MK Tallinn
D
Lind Ahti
777 Rõuge
D
Linnas Norman Erik85cc103
D
Loginov Vladimir
RUS
D
Lokk Reigo

D912Lokko Mihkel
Tikkri Motorsport
D609Lomp Andrus

D317Loorberg Siim-Lauri
KLS Extreme
D84Loopere Taisto
Pärnu
D
Luik Kaido

D266Luik Mikk
Tihemetsa MK
D
Lutt Marko
601
D
Lõbus Karl

D
Lõhmus Indrek

D
Lääne Urmas

D
Lükk Silver

D
Lüüding Andrus
282
D
Madisson JanisMX2370
D134Maidla Juss
Kagu
D80Maidla Rando
Redmoto
D260Maltsev Janek

D
Mand Martin

D
Mandli Gunnar
710
D
Mangushev AlexanderSEN
D266Markus Nurmi
R-Alliku
D888Martsik Marek
Tihemetsa
D
Melikhov JuriSEN
D228Merilaht Kaspar
Pärnu MC Yamaha
D259Merisalu Laur
Saaremoto
D92Metsaots ToomasSEN
D
Metsaroos Timmo
250 Karksi
D
Metsik Andrus

D
Metsis Jarko
119
D
Miil Martin

D717Mikomägi Taavid

D
Moks Martin

D446Moormaa Adi
Jõhvi MK
D227Mozolev AlarSENVanasilla
D777Mugu Mardo
Karksi
D
Musting Ain

D
Mustonen Raimo

D
Mõek Madis

D180Mõrd Rando
MK Tallinn
D
Mõttus Meelis

D
Mägi Alan
86 Pärnu MC Yamaha
D
Mägi Andrus
842 Linnamäe
D
Mägi Riho
103
D
Mägi Roman
587
D
Mälk Mait

D
Möllits Jens Eric
27
D
Mölter Tiit

D
Niinelo Karl-Heinrich
121 Tihemetsa
D
Niklus Steven
Sõmerpalu MK
D
Nõgel Tõnis

D810Nõlvak Nils-Hendrikjun 125ccRoosna-Alliku
D68Nõmmik Ralf
AYR Racing Team
D127Näksi MeelisSEN
D350Oberg Rait

D
Oja Ardi
3 Pärnu MC
D
Oja Kristo

D
Ojaste Indrek

D
Oras Herti

D666Orasmäe MarekSEN
D
Orav Arles
262
D
Ots Kristo
55 MX Star Racing
D
Ots Margus
818
D143Paju Kalmer
Pärnu
D413Palang AgoSEN
D
Palm Jaanus
615
D
Palu Taavi
StarRacing 69
D198Parts Virkko
Paikuse MK
D
Peever Arno

D
Peilman Reio
404
D537Pekka Ingvar
Sõmeru
D
Petrov Indrek

D
Piirak Ahti

D216Piirimägi Peeter
Kagu
D
Pihlakas Margus
241
D
Pihlakas Karl Markus
771
D181Pihlamägi Martin

D13Plomberg Rene
Sinilind
D
Plüme AndisLAT953
D45Politanov LauriSEN
D
Prems Andre
696
D
Prems Marco

D
Press Tarvo

D
Prigo Janar

D
Priks Henry
4
D
Prunbach Andres

D237Purtsak Taavi
Karksi Racing Team
D696Põder Argo
Pärnu MC
D
Puurmaa Indrek
73
D391Põldmaa Paul

D
Põvvat Henry

D
Pärn Rünno
7
D60Pärnasalu MatiSENSinilind
D140Pärnik Ivar
GasGas
D
Pürg Priit
28 Yamaha
D61Raal Anti
Kagu
D25Raba Kauri

D162Raig Risto
Tartu Enduro klubi
D196Rannamees Erki
Jõhvi MK
D86Raudsepp ToivoSENSinilind
D133Raudsepp ÜloSEN50Sinilind
D
Reimann Martin
315 Rutskavennad
D
Reineberg Randel
75
D
Reitalu Karl Johann
Redmoto 777
D
Rekand Raido
Tartu MK 75
D349Rikanson Raido
Saku
D
Ristaniemi Heikki

D
Rodus RaivoSEN
D323Rohtoja Raido
Mägi Racing
D
Rommi Miro-Pekko Iivari
831
D
Roos Peeter

D
Roos Erki

D
Rootalu Otto Mattias
88 85cc
D
Ross Taavi

D
Rulli Roland
370 Freedom Feelers
D
Rõmmel Artur

D
Rüütli Erki

D
Saadi Sander Kristjan85cc26
D155Saag Hannes
Karksi
D510Saarse Martin
Sõmerpalu
D
Sagbom Tony FIN235
D
Saksman Andres

D
Sala Sixten
116
D125Salonen PerttiSEN50
D
Salu Stenver
50
D
Samoskin Erik
85 Tartu MK
D
Saun Robert

D
Saviir Risto
978
D72Schiller AndreiSEN
D56Sepp Sander125ccCarma
D88Silt Taavi

D
Simsons Gusts MareksLAT
D
Soidla Janek

D
Soomets Egert

D
Soovik Jarmo
72
D
Stepulov Roland
10
D
Stolerov ViktorSEN371
D
Strandberg Hermann
27
D
Sutt Romet

D
Susi Robin Sebastian
89 RedMoto
D
Suurem Priit

D
Säärits Janar
90
D
Sündema Siim

D
Süvaorg Raimo

D
Tabun Janek

D
Taelma Tarvi
394
D
Tagapere Mikk

D
Talinurm Taivo

D174Talu Kaido
Vanasilla
D181Tamtik Priit

D
Tamm Andres

D
Tamm IlmarSEN
D
Tamm Tanel
227
D897Tamm Timmo
AEX MK
D737Tamme Raido
Jõhvi
D
Tammetalu Martin

D
Tammik August
HRC 88
D335Tammvere Heiki
Yamamoto
D182Tankler Andreas
Aave Spordiklubi
D438Tapner Marko

D
Tarasov Rain

D141Tavast AndresSEN50Türi Motosport
D
Teho Lauri
883
D
Teiva Timo
86
D226Tigasson Tauri
Kagu MK KTM
D194Tiirats Taavi

D
Tiits Maiko

D158Tilk Ahti
Tartu enduro klubi
D444Timofejev Keir
Pärnu
D
Tint Marten
158 Kagu MK
D
Tomingas Kert

D
Tomband Taivo
4
D
Tomband Tanel

D
Tomson Tarmo
K&K Honda
D
Tool Den Tarmo

D318Toomela Oliver
Paikuse MK Yamaha
D152Toomingas Indrek
Lääne MK
D442Toomsoo Raitjun
D
Tori Mark
161
D
Treimann Anton

D
Tross Karel
MotoWorks RT 451
D286Tsetsin Kauri
MRC MK
D77Tuisk Tõnis
RedMoto
D
Tull Ahti
888
D
Turja Andrus
Saaremoto Honda
D
Tuvik Marko

D
Tõnisson Jüri

D
Tõruke Argo

D
Tärno Erki
232
D340Türk Reigo

D58Uiga Taavet
RedMoto
D969Undla Argo
RedMoto
D
Unt Riho
Freedom Feelers MK 191
D49Uustalu MarekSENKose
D
Vahter Holger

D
Vahter PeeduSEN
D567Vahur AguSENFavor Motosport
D873Vaikmäe Riho
Kagu MK
D332Valts Reimo

D230Varik MauriSENAYR
D
Varis Ragnar
280
D
Vasiljuk Kevin
252 Kawasaki
D
Veiler Hannes
2
D
Veimer Jan
259
D
Velsker Tarmo
340
D
Veltson Egert
901 KTL Racing
D
Veltson Ermo
RedMoto 901
D
Verev Andreas
413
D
Verev Alar

D
Veselov Kirilljun
D
Veski Indrek

D
Vessmann Alvar-Adam
186
D
Vestel Madis

D250Vestel Mait

D
Vihtla Jaanus

D355Viks IndrekSENLaansoo MK
D721Villbach UrmasSENKLS
D
Vingal Mihkel
725 Sinilind
D
Virves Marek

D187Visnapuu Rene
Sinilind
D
Voola Aron

D
Vunder Levis

D381Võsanurm Tony
Pärnu
D136Väiko RaulSENRaian Moto
D
Väin Kenar

D236Vätson Imre
Kagu
D
Zelinski RuslanSEN215
D
Zlidnevs TomsLV156
D301Zuravljov Timofei
Narva MK
D515Õiemets Joonas
Mini RC
D
Õis Andreas

D377Õis Andrus
Sõmeru Racing
Grupp E



E397Aasjärv Madis

E
Aasumets Magnus
95
E
Aermann Aavo
850
E
Agaptsev Dmitri
124
E
Aitman Oleg
178
E
Alaküla Erki
222
E
Aleksandrov Kaur
145
E
Almiste Kristjan
100
E
Cablis Janis
LAT
E
Bauman Raimond
973
E
Bork IndrekSEN71
E
Braun Tarmo

E
Daniel Karl Jaco85cc
E46Ehamäe KadriWOM
E
Ehasalu Paap
906
E167Elias Mihkel
MK Rutskavennad
E
Elming Raiko
260 Karksi
E207Engman Mario
MK Lääne
E
Enok Holger
112 Redmoto
E
Erm Jürgen
818
E842Geimonen Sven
Kohila MSK
E259Gontsarenko Gleb
Motoextreme
E
Goritski Kerman85cc677
E
Gurev Juri
8
E
Haron Taivo
4
E978Hallikas Joonas
Motoklubi AEX
E
Heinlik Märt
200
E
Hendrikson Märt

E650Ilves Jane
Sõmerpalu MK
E
Ingermann HelenaWOM666 honda
E
Inno Kristjan
671
E
Jaas Jorma

E755Jalas KrisWOMSõmerpalu mk
E
Jaosaar Henri

E575Joandi Sören
Funracing
E
Jusin Remi
47
E
Järvsoo Margus
32
E682Jürimäe Kalmer
Tihemetsa MK
E
Jüris Rein
674
E
Kahre AllverSEN474
E
Kalberg Rene

E
Kaljuste Christopher
314 Motoextreme
E324Kaljas Janek
Kohila MSK Yamaha
E320Kaljas Toivo
Kohila MSK
E
Kann Kaspar

E445Karik Raido
PMC Honda
E334Karimov Aleksander
KTM
E297Karm Joonas
MK Rutskavennad
E
Karon Taivo
11
E165Karuse AllainSENValga
E910Kask Kaido

E
Kaste Kristo
115
E129Kattai Aare
AYR
E
Kiipus Kaimar
477
E256Kikas Kaur
Pärnu MC
E185Kingo EnnSEN60
E
Kirs Aivar
24
E
Kirsipuu Tõnis
150
E505Koger JüriSENPaikuse
E
Kohv Jaan
185
E
Koldits Gerdo-Karl85cc95
E
Koldits Marek
901 MRC MK
E761Kool Andreas
Pärnu MC
E
Koppe kris
Märjamaa SK. Husgvarna
E
Koppel Alan
410
E
Kriiva Maikol

E
Kruuse Robin
837 Saku MK
E
Kukk Veiko
43
E
Kull Tanel
74
E373Kuresson MaarjaWOMJõhvi
E
Kurusk LiisiWOM789
E263Kurvits Kaimar
Sõmerpalu mk
E
Kuusk Margo
188 RedMoto
E815Kõiv Kaspar
EMMK
E
Kõlar Palle
181
E
Kütt Ivo
156
E
Kütt Kristjan

E
Ladev Marttis85ccKagu MK. Husgvarna
E872Lattik Taavi
Redmoto Honda
E
Leetberg Mario
257
E130Lehe MerilinWOMPärnu
E
Lehiste Taavet
2
E666Lehiste Gert
Tihemetsa MK
E
Lehtinen Jarmo
967
E
Lehtinen Lauri
984
E
Lepasild Tauri
932
E772Lepik Mairo
Kagu MK
E
Leppik Andri
242
E
Leppik Marger
447
E179Libe RiinaWOM
E
Liibert Urmas
Sõmerpalu mk 983
E
Liik Raido
25
E
Liis Taavi

E
Liivaoja Sander
212
E
Lilienberg Rene

E
Lill Oskar

E
Lilleaed Margus

E
Lindemann Tarmo
234
E
Lippmaa BirgitWOM8 Pärnu
E
Lipponen Tapani
149
E
Lonn MeeriWOM
E
Loob Tristan
315
E
Lumiste Taavi
439 Roosna-Alliku MK
E
Lutt Marek
600
E
Lõhmus Andres
379
E
Maasik RaivoSEN168
E725Malleus Toomas
HRC Eesti
E
Mandli Kristen
710
E
Meius Rasmus
85cc 80
E
Meltsas JüriSEN50
E
Meresmaa Lauri
84
E
Meresmaa Rain
35
E681Merila JaanisSENViljandi
E422Merila MeelisSENViljandi
E818Merilainen Janek
Lääne
E474Metsamaa Mart
Vanasilla HK
E
Metsapool Janar
119
E
Metsis Markus Erik85cc969
E
Miilberg Ivar
141
E
Moks AivarSEN32
E
Moks Marko
Tihemetsa MK 988
E
Mumma Kaisa
353
E
Muri Kusti
135
E
Murunit Kalju
477
E
Mõek Egert
256
E
Mõisavald Arvo
49
E
Mõisavald Marek
91
E766Mõtus Mart
Pärnu
E
Mägi Andren
713
E95Mägi Arbo

E
Mägiveer Teedu
617
E660Männik Janek
Pärnu MC
E
Männiste Meeme
41
E
Möldre Veiko
117 Pärnu MC
E245Möllits AndrusSEN50Yamamoto
E500Mürk Jaan

E
Naabel ErkkiSEN700
E293Niglas Riivo
Tihemetsa MK
E
Niit Veiko
151
E
Niitov Ergo

E416Nikolaev Aleksander
Jõhvi MK
E
Novikov Jaanus
106
E
Nork PeepSENMotoextreme. KTM
E
Nummela AnuWOM
E
Nurmsalu ToomasSEN270
E
Nõmm MikkSEN138 Pärnu
E
Oberg Harri
200
E702Ohakas Erik
Tihemetsa MK
E757Ojaste Tanel
Valga MK Husaberg
E
Olenin Viktor

E
Oras Olari SEN44 Kõrtsialuse MK Kawa
E
Orav Eiki
75
E
Orav Ivo
441
E
Orti Raigo
20 Kagu
E
Ott Kristjan-Jaak
150
E
Paju Peeter
750
E
Palm Janek
71
E
Parviste Oleg
622 Sõmeru Racing
E
Pastarus Henri
88
E
Pekarev Priit
77
E
Pekri Kauri
75 Aex
E977Pent Raimo

E
Pepernieks Valdis
322
E767Peterson Egon
Valga
E
Pettinen Mart
200
E
Piiroja Hardi
621
E
Pikka Pert
50
E
Pikkur Markko
97
E
Plaat Andres
258
E
Podens Marek
64
E
Poljakov Markko

E
Pukk Indrek
910
E
Põldaru Peeter
453
E543Põbo Peep
Pärnu
E
Pärn Jan-Martin
422
E84Raadik Indrek
Redmoto
E
Raba KristiinaWOM
E
Radsin Taaniel
13
E
Rafter Edward Neil
699
E
Raja TeeleWOM
E
Rammler Lauri
15 MotoWorks RT
E
Rammula Rain
232
E
Randmäe Kennet

E
Raudnagel Rain
Kagu MK. Husgvarna
E
Raudsepp Ergo

E584Raudsepp Reio
Valga MK
E
Ravensberg Jaak
94
E727Rehemaa Aivar

E644Reilent Martin
Jõhvi MK
E
Reinola HannaWOM104
E
Rikas Kristo
250
E
Riso Märt85cc16
E
Rosenberg Ahty
Roosna-Alliku MK
E
Roos Villem MartinSEN
E
Roosmaa Indrek
581 Redmoto
E
Roots LoreeWOMPärnu
E
Rägastik Karel

E
Räsanen Tapani
118
E
Rytberg Rauno
992
E
Saan JutaWOM205
E77Saan MariliisWOM
E330Saareke JohannaWOMPärnu
E430Saareke Mark-Sander
Pärnu
E
Saarme Martti
KTM
E
Saarnik Mark
307
E
Saarnits Sten
279 Kagu MK Yamaha
E
Saarts Mark
14
E
Saluste Jaan

E159Sarapuu Marek
MX Star
E365Sarapuu Simo

E
Savolainen Aivo

E
Semenov Rommi
43
E292Sepping RainSEN
E
Serbin Keven
Lääne MK
E
Sidorov Viktor
RUS Suzuki retro
E594Siemer Risto
Kohila MSK
E
Silk Siim
166 MK Rutskavennad
E415Smitt AivoSEN50Türi
E976Soone JanSENRedMoto
E
Steinberg Ivo
721
E
Strauch Siim
270
E177Tahk UrmasSEN50Vanasilla
E
Talis Kink
RedMoto 187
E
Talves Priit
705
E
Tamm Martin
147 Pärnu
E
Taul Pertti
37
E
Teder Christofer85cc310
E
Tiits KaljoSEN73
E
Tiits Mikk
105
E
Timmi Martin
Sinilind MK
E306Tohver Allan
Redmoto
E152Tomingas Indrek

E
Trei Marek
Paikuse MK 178
E
Trepp Ragner
Kohila MSK 947
E
Tull AhtoSEN7 Kunda
E555Türnpuu Tair

E
Ubaleht Axl-Erich
R-Alliku MK
E
Ubaleht Marcus85ccR-Alliku MK
E
Ubaleht Mark
R-Alliku MK
E73Uue AllanSENAex
E
Uustalu Meelis

E746Vabrit ArvoSEN
E
Vaga Ando
Saaremaa MNS 795
E
Vaher Marten
48
E449Vaikmäe Rain
Kagu MK
E614Valgemäe Mihkel
Jõhvi MK
E165Valgre Richard

E
Vann Ranno
700
E101Vanatoa Risto
Pärnu MC
E
Vanatoa Janno
212
E
Vare Avo
14
E
Vassiljev Meelis

E
Veiler MeelisSEN5051
E
Veiman IvesSEN505
E641Velba Heiki
Jõhvi MK
E
Viita Reigo
345
E65Viks Rene
Aex
E464Vildak Mallor
Ida MK
E233Vilkman Karri
FIN
E
Vilisaar Silver

E333Villo Olavi
Mini RC
E
Väli Miko
139 KTL Racing
E108Väljamäe Kalvi
Pärnu
E
Zaitsev Sergei SEN50CZ Narva
E
Õis Andrus
88
E
Õisu Raik
661
E
Õun TiitSEN50Yamaha
E
Öövel Ain
257
E
Übner Robert
23