ISDE

Eesti Rahvusmeeskond FIM ISDE-l 2016 Navarras

Eesti Rahvusmeeskond FIM ISDE-l 2016 Navarras

EMF-i endurokomisjon ja juhatus koostöös nõukoguga otsustasid ka 2016. aastal viia välja koondise rahvusvahelisele enduro kuuepäevasõidule (ISDE), mis seekord toimub Hispaanias, Navarras 11.-16. oktoobril.

Sel hooajal on rahvusmeeskonnas uuendusena 4 liiget (varasematel aastatel on rahvuskoondise suuruseks olnud kuni 6 sõitjat). Kuna koondis on seekord väiksem, loodetakse ka tugevat tulemust, sest kandidaatide hulgas on mitmeid väga suure ja pikaajalise rahvusvahelise kogemusega sõitjaid.

Toimunud võistluste tulemuste põhjal esitas EMF-i enduro alakomisjon 13. juunil ISDE Eesti 2016. aasta rahvusmeeskonna kandidaaditeks järgmised sõitjad:

Aigar Leok, Martin Leok, Rannar Uusna, Veiko Rääts.

Varus on Priit Biene, Elary Talu, Toomas Triisa. Seoses Aigar Leoki vigastusega Dobeles 11. septembril asendab teda rahvuskoondises Priit Biene.

Koondis moodustati sõitjatest, kes osalevad enduro MM-il ja EM-il. Lisaks on kandidaadid rahvuskoondisesse Eesti ja Balti meistrivõistluste kolm esimest E-klassides. Peale saavutatud tulemuste mängib olulist rolli ka sõitja stabiilsus ja varasem kogemus rahvusvahelistel võistlustel.

Info võistluse kohta leiab ISDE kodulehelt: www.fim-isde2016.es

2015. aastal saavutas Eesti ISDE-l 12. koha.

Ka käesoleval aastal on kõigil võimalik rahvuskoondist suuremal või väiksemal määral toetada. Kavas on eraldi arvestus Eesti meistri- ja karikavõistlustel ISDE toetajate arvestuses, võimalik on seotada endale toetaja sõidusärk jm – võimalustest anname teada lähiajal.

Toeta ISDE koondist