Quadide Rahvuste kross (SMXoN)

2022 hooaja Rahvuste kross Quadidele ja Külgvankritele toimub 24.-25. septembril Tšehhis, Kramolini motokeskuses. Quad Team Estonia ridades esindavad Eestit seekord Kevin Saar (Yamaha, Pärnu Motoclub), Priit Järvloo (Kawasaki, Sõmerpalu MK) ja Mihkel Salujõe (Honda, HRC Eesti Racing Team).

Kevin Saar liigub nii Eesti kui ka Euroopa meistritiitli suunas, olles mõlemas arvestuses enne viimaseid etappe liidripositsioonil. “Eesti quadi koondist lähen esindama viiendat korda. Viimased Rahvuste krossid ei ole erinevatel põhjustel hästi õnnestunud, seetõttu on motivatsioon väga kõrge, et sel aastal Tšehhis panna kokku head tulemused. Kramolini rajal sõitsin esmakordselt eelmisel aastal ja muljed on positiivsed. Elementide poolest midagi rasket ei ole, küll aga on seal üks väga kiire ja järsk langus, mis saab huvitav olema.”

Priit Järvloo on 2021. aasta Eesti meister klassis Quad Open. Järvloo on sellel hooajal olnud pisut tagasihoidlikum, kuid hoidnud head füüsilist vormi ja täis tahtmist taaskord esindada Eestit Rahvuste krossil.

Mihkel Salujõe jaoks on tegemist esmakordse Eesti esindamisega Rahvuste krossil. Vaatamata noorele eale on temas südikust ja võitlusvaimu. “Suur au on Eestit esindada koos niivõrd tunnustatud sõitjatega nagu Kevin Saar ja Priit Järvloo. Kogemus saab kindlasti olema huvitav, kuna tegu on suure rahvusvahelise võistlusega ja minu jaoks uue rajaga. Kramolini lähen hea emotsiooniga ja annan kindlasti endast parima.” 

Asukoht

2022 FIM Sidecarcross and Quadcross of Nations toimub 24.-25. septembril Tšehhis Kramolinis.

Kasulikud lingid

Kramolini raja ja klubi koduleht: https://www.amknepomuk.cz/

Eesti koondis 2022

Kevin Saar (Yamaha, Pärnu Motoclub)

Priit Järvloo (Kawasaki, Sõmerpalu MK)

Mihkel Salujõe (Honda, HRC Eesti Racing Team)

Koondise abimeeskond

Koondise manager: Martin Breiberg

Koondise toetajad

Toeta koondist fännitoodetega või otse

TE-banner-2-EMFi-avalehel
ClubTeamEstonia100_facebookcover