Home Events Motokross MX Liiga 3.etapp (KV+Q) Linnamäe

MX Liiga 3.etapp (KV+Q) Linnamäe

Võistlusjuhend ja ajakava: MxLiiga-2024 juhend Linnamäe
Võistlusklassid:
EKV: MX Pro, MX Jun, MX B, MX C, MX D, MX E, MX V40+, MX V50+, Quad, Quad B, Quad Veteran, K/V, K/V Veteran
Korraldaja karikale: K/V Veteran 55+

Palume tutvuda ka MXLiiga gruppide koosseisuga: https://msport.ee/motokross/mx-liiga/

Registreerunud


Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
K/V 96 Silver Roosileht Erik Velemzon Husqvarna EST
K/V 88 Katrin Põldma Patrick Põldma KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 75 Diana Pruks Tom Küüsmaa AYR-KTM Motoklubi D ja T EST
K/V 68 Kristjan Lomp Kristjan Kivistu KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V 54 Ülar Karing Oliver Sebastian Lamp KTM RXT Motoklubi EST
K/V 47 Aron Kaurit Reio Rosin AYR-KTM AYR Racing Team EST
K/V 444 Robert Lihtsa Markus Lina Husqvarna Kagu Motoklubi EST
K/V 20 Meelis Kask Jüri Juuram Honda EST
K/V 15 Sven Pintsuk Mihkel Kütt Husqvarna Motoklubi D ja T EST
K/V Veteran 99 Janar Kaur Kardo Sarapik ZABEL Pärnu Motoclub EST
K/V Veteran 9 Peeter Salonen Erki Rüütli KTM Kagu Motoklubi EST
K/V Veteran 50 Aivar Nõel Marek Mõisavald KTM Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 43 Argo Põldsaar Tom Küüsmaa KTM Motoklubi Kohila Sidecar Cross Team EST
K/V Veteran 331 Timo Karttiala Johan Grönqvist KTM FIN
K/V Veteran 17 Tuljo Martin Rain Vaikmäe ZABEL Linnamäe Krossiklubi EST
K/V Veteran 137 Aivo Savolainen Jarmo järviste AYR-KTM Tihemetsa MK EST
K/V Veteran 55+ 500 Sverre lamp Indrek aljes AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V Veteran 55+ 49 SERGEI IVANOV EEMELI MÄNNILAAN AYR-KTM Motospordiklubi GasGas EST
K/V Veteran 55+ 33 Märt Arula Sander Roosileht Husqvarna Kose AMK EST
K/V Veteran 55+ 28 Uno Päll Saire Tamme-Päll ZABEL Paikuse Motoklubi EST
K/V Veteran 55+ 201 Mika Hietala KTM Puudub FIN
MX B 930 Madis Lepikov GasGas Tõrva Motoklubi EST
MX B 65 Gregor Allikas KTM KTL Racing klubi EST
MX B 618 Karl Teesalu KTM RedMoto Racing EST
MX B 55 Sten-Kevin Toomela Husqvarna KTL Racing klubi EST
MX B 44 Asko Lihtsa KTM Motoextreme EST
MX B 411 Timmo Mõts GasGas Sõmerpalu MK EST
MX B 41 Leo laur Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX B 20 Marko Moorits Yamaha KTL Racing klubi EST
MX B 158 Marten Tint Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX B 112 Marcos Odar Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX B 108 Gren Laht KTM KTL Racing klubi EST
MX C 94 Kristjan Kalvar Kull Kawasaki RedMoto Racing EST
MX C 937 Stenn Kuhi GasGas RXT Motoklubi EST
MX C 717 Kevin Kill KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX C 609 Enari Epro Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX C 55 Ain Klettenberg KTM Tihemetsa MK EST
MX C 52 Raul Liivlaid Fantic KTL Racing klubi EST
MX C 517 Maksim Kaljula Husqvarna Narva SK Energia EST
MX C 46 Kevin Järvpõld Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX C 412 Kevin Mõts Husqvarna Sõmerpalu MK EST
MX C 239 Carl Ülejõe GasGas Sõmerpalu MK EST
MX C 187 Karl Linke Muu/Other KTL Racing klubi EST
MX C 168 Mihkel Tääkre KTM KTL Racing klubi EST
MX C 147 Reimo Aedver Honda RedMoto Racing EST
MX C 146 Allar Keerme Kawasaki Jõhvi Motoklubi EST
MX C 14 Markko Poljakov KTM Kagu Motoklubi EST
MX C 14 Rauno Toom KTM MotoWorks RT EST
MX D 99 Raido Rikanson Yamaha Motospordiklubi GasGas EST
MX D 9 Romer Kungla Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX D 85 Rico Sildnik Husqvarna Ida MK EST
MX D 80 Rasmus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX D 777 Stefan Jakubini KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
MX D 767 Egon Peterson KTM Valga MK EST
MX D 75 Raido Rekand Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX D 728 Robi Mikk Yamaha Karksi Racing Team EST
MX D 69 Kevin-Marcus Kruusandi GasGas RedMoto Racing EST
MX D 65 Karel Vahur Vingisaar GasGas Viljandi Motospordiklubi-huvikool EST
MX D 633 Margo Pärnaku KTM Valga MK EST
MX D 509 Kaupo Pakkas Fantic Sõmeru Racing EST
MX D 450 Arti Halling Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
MX D 435 Lars-Eerik Aigro Honda Motoextreme EST
MX D 241 Aleksei Gribkov Honda Sõmerpalu MK EST
MX D 185 Ilmar Jakobson GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 177 KARL ILVES GasGas Linnamäe Krossiklubi EST
MX D 17 Kaiser Kopti Husqvarna Motoextreme EST
MX D 152 Kristjan Jaak Ott Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX D 141 Aleksei Merkulajev Honda Ida-Viru MX Racing Team EST
MX D 13 Janari Tusis KTM Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 958 Oliver Põdra GasGas Roosna-Alliku Motoklubi EST
MX E 91 Andreas Tobreluts Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 813 Lauri Tusis Yamaha Türi Auto-Motoklubi EST
MX E 81 Märt Kaarov Husqvarna Puudub EST
MX E 776 Gunnar Peebu Kawasaki Tihemetsa MK EST
MX E 771 Ken-Erik Rätsepp GasGas MotoWorks RT EST
MX E 74 Andu Salundi Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 731 Aksel Porroson Husqvarna MTÜ SEK EST
MX E 705 Priit Talves KTM Tihemetsa MK EST
MX E 694 Reiko Rattus Suzuki Kagu Motoklubi EST
MX E 631 Deniss Ganzen Kawasaki Ida-Viru MX Racing Team EST
MX E 565 Margus Karro KTM Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 558 Silver Schmeiman Husqvarna EST
MX E 529 Sergei Kudrjavtsev Honda RXT Motoklubi EST
MX E 469 Edvin Balabanov KTM MotoWorks RT EST
MX E 449 Rain Vaikmäe Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 4 Mart Pettinen KTM Puudub EST
MX E 360 Gabriel Mändla KTM KTL Racing klubi EST
MX E 343 Sebastien Jüriöö KTM MotoWorks RT EST
MX E 337 Roobert Rattus Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 333 VALERIY KOZLOV KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
MX E 321 Helmo Toots Honda EST
MX E 320 Toivo Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX E 32 Tanel Tilk Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX E 313 Janar Sädeme Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX E 279 Sten Saarnits Kawasaki Sõmerpalu MK EST
MX E 272 Mattias Pärnaku KTM Valga MK EST
MX E 236 Marten Talbach Fantic Team Kassi Auto EST
MX E 234 Mattis Kangur Husqvarna Pärnu Motoclub EST
MX E 205 Juta Saan Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 201 Kevin Villand Fantic KTL Racing klubi EST
MX E 200 Harri Oberg Yamaha Kagu Motoklubi EST
MX E 2 Andre Sarri Yamaha Motoextreme EST
MX E 180 Margus Meius KTM Motoklubi Tallinn EST
MX E 141 Egert Põldve Kawasaki Valga MK EST
MX E 139 Miko Väli Fantic KTL Racing klubi EST
MX E 13 Janari Tusis KTM EST
MX E 111 Karl Oissar Kawasaki Linnamäe Krossiklubi EST
MX E 110 Kristjan Kilter KTM Motoextreme EST
MX E 11 Herman Tilba Husqvarna Elva Krossiklubi EST
MX E 106 Jaanus Novikov KTM Elva Krossiklubi EST
MX Jun 92 Tristan Uiga KTM KTL Racing klubi EST
MX Jun 793 Gregor Kuusk Husqvarna RedMoto Racing EST
MX Jun 715 Enriko Peilman GasGas RedMoto Racing EST
MX Jun 454 Mikk Martin Lõhmus Honda HRC Eesti Racing Team EST
MX Jun 12 Romeo Pikand GasGas KTL Racing klubi EST
MX Pro 718 Kairo Katkosilt Suzuki Estonian Express Racing EST
MX Pro 7 Raido Nei Kawasaki Seltec Racing EST
MX Pro 41 Egert Pihlak Yamaha KTL Racing klubi EST
MX Pro 4 Aleksei. Vinogradov KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
MX Pro 163 Marek Sonn Husqvarna Motoextreme EST
MX Pro 10 Christopher Talli KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
MX V40+ 90 Avo Ärm Yamaha Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 811 Jānis Gražulis Husqvarna LAT
MX V40+ 441 Margus Riiner Honda Puudub EST
MX V40+ 343 Alari Jüriöö KTM MotoWorks RT EST
MX V40+ 31 Jako Tsäko KTM Motoextreme EST
MX V40+ 31 Jako Tsäko KTM Motoextreme EST
MX V40+ 304 Janis Kaljas Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V40+ 24 Kalev Kallas Yamaha Türi Motosport EST
MX V40+ 216 Peeter Piirimägi KTM Kagu Motoklubi EST
MX V40+ 116 urmas heliste Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V40+ 115 Eerik Hein KTM Sõmerpalu MK EST
MX V40+ 1 Dmitri Vinogradov KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
MX V40+ 1 Dmitri Vinogradov KTM Ida-Viru MX Racing Team EST
MX V50+ 9 Meelis Valdmets Kawasaki Sõmeru Racing EST
MX V50+ 777 Vesa Lindholm TM Paikuse Motoklubi EST
MX V50+ 747 Andres Haramaa Yamaha Kiilimoto EST
MX V50+ 682 Kalmer Jürimäe Yamaha Tihemetsa MK EST
MX V50+ 61 Anti Raal Husqvarna Kagu Motoklubi EST
MX V50+ 45 Lauri Politanov Honda Kohila Motospordi Klubi EST
MX V50+ 409 Petri Pohjamo TM Paikuse Motoklubi FIN
MX V50+ 341 Jaak Suur Honda Kagu Motoklubi EST
MX V50+ 305 Priit Laur Husqvarna Linnamäe Krossiklubi EST
MX V50+ 29 Virgo Kilm Husqvarna Sõmeru Racing EST
MX V50+ 15 Aivo Rabbi KTM Paikuse Motoklubi EST
MX V50+ 109 Edijs Siliņš Husqvarna Puudub LAT
Quad 9 Janno Oja Yamaha Tihemetsa MK EST
Quad 7 Sander Lakiza Yamaha EST
Quad 525 Taivo Hiisku Yamaha Rakvere Motoklubi EST
Quad 286 Sigmund villumson Honda EST
Quad B 811 Janar Perv Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 8 Mihkel Mürk Honda Paikuse Motoklubi EST
Quad B 575 Kevin Raun Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad B 555 Siim Raidma Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad B 55 Joonas Aviste Yamaha Kagu Motoklubi EST
Quad B 4 RUBEN VESTUNG Honda RedMoto Racing EST
Quad B 39 Steven Eres Yamaha Äksi39Team EST
Quad B 333 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
Quad B 252 Martten Tintso Yamaha RedMoto Racing EST
Quad Veteran 88 Viljar Värat Honda Puudub EST
Quad Veteran 79 Lauri Noot Yamaha Puudub EST
Quad Veteran 44 Janek Vernik Yamaha SK Yamaha Keskus EST
Quad Veteran 20 Rene Tarend Yamaha Sõmerpalu MK EST

The event is finished.

Kuupäev

Mai 11 2024
Expired!

Aeg

Terve päev
Kategooria
QR Code