Home Events Motokross ENKV V etapp ja Pitbike EMV III etapp 2022 Pühajõel

ENKV V etapp ja Pitbike EMV III etapp 2022 Pühajõel

Juhend ja ajakava: https://msport.ee/wp-content/uploads/2022/06/ENKV_V_etapp_Toila_2022.pdf

Võistlusklassid:
EMV etapp: Pitbike MX
EKV etapp: 50cc, 65cc, 85cc, ATV Lapsed Jun, ATV Lapsed, Q100, Q Jun, MX Naised
Korraldaja karikale: 50PW, 50Mini, 65 Jun, 85 Jun, Pitbike 88 Semi, Pitbike 88 Semi Jun, Ida-Viru MX

Registreeru

    Eesnimi|First name*

    Perenimi|Family name*

    E-post|E-mail*

    Telefon|Phone*

    Klass|Class*

    Sünniaeg (aaaa-kk-pp) |Date of Birth (yyyy-mm-dd)*

    Mark*

    Klubi|Club

    Riik|Country

    Võistlusnr|Start nr*

    Litsentsi nr|Licence nr

    Registreerunud


    Klass Nr Nimi Mark Klubi, riik
    50cc 101 Lars Jaar GasGas Eesti Motospordi Akadeemia EST
    50cc 123 Ron Tiisler Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    50cc 15 Henry Järv Husqvarna SK Yamaha Keskus EST
    50cc 21 Lily Tera Husqvarna EST
    50cc 229 Jaan Aron Vahter Husqvarna Kiilimoto EST
    50cc 255 Roger RUUBEL GasGas RedMoto Racing EST
    50cc 646 Karl Sander KTM RedMoto Racing EST
    50cc 7 Johan põldoja KTM Eesti Motospordi Akadeemia EST
    50cc 722 Kerret Sleng KTM Kose AMK EST
    50cc 81 Karel Jalast KTM Roosna-Alliku Motoklubi EST
    50cc 812 Rayan Tahk Husqvarna RedMoto Racing EST
    50cc 82 Marsell Berzin KTM Narva SK Energia EST
    50cc 94 Ken Lomp Husqvarna KTL Racing klubi EST
    50Mini 121 Daniel Sõrmus KTM Adventures.ee EST
    50Mini 17 Kregor Raal Husqvarna EST
    50Mini 19 Raiki Põldma KTM RedMoto Racing EST
    50Mini 29 Robin Vahter KTM Kiilimoto EST
    50Mini 417 Ryan Oks Husqvarna Kose AMK EST
    50Mini 48 Harri Oja KTM Pärnu Motoclub EST
    50Mini 900 Ralf Vanatoa Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    50PW 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
    50PW 507 Brait Arumägi Yamaha AGM Racing EST
    50PW 70 Kristiina Reintam Yamaha KTL Racing klubi EST
    65 Jun 222 Rasmus Näär KTM LL Racing EST
    65 Jun 25 Claus-Alfred Roots KTM KTL Racing klubi EST
    65 Jun 26 Aston Kõiv Husqvarna Kagu Motoklubi EST
    65 Jun 329 Mikk Mihkel Sepp Husqvarna RedMoto Racing EST
    65 Jun 331 Sebastian Klooren Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    65 Jun 443 Oliver Saar Husqvarna RedMoto Racing EST
    65 Jun 526 Simon Marten Kilkans Husqvarna KTL Racing klubi EST
    65 Jun 630 Sebastian Kask KTM Valga MK EST
    65 Jun 69 Kevin-Marcus Kruusandi GasGas Motoextreme EST
    65 Jun 822 Karl-Joosep Pajumaa KTM KTL Racing klubi EST
    65cc 111 Lucas Leok Husqvarna Sõmerpalu MK EST
    65cc 524 Markus Sebastian Kilkans KTM KTL Racing klubi EST
    65cc 66 Mattias Tamekant Husqvarna RedMoto Racing EST
    85 Jun 101 Rasmus Arukase Husqvarna Pärnu Motoclub EST
    85 Jun 27 Marten Aus Husqvarna Ida-Saare Motoklubi EST
    85 Jun 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
    85 Jun 715 Enriko Peilman KTM RedMoto Racing EST
    85cc 85 Rico Sildnik Yamaha Ida MK EST
    ATV Lapsed 11 Brent Saul Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed 33 Ramos Sokolov Apex Sõmeru Racing EST
    ATV Lapsed 8 Alice Kivimägi Apex Linnamäe Krossiklubi EST
    ATV Lapsed Jun 1 Egert Sutt Apex Paikuse Motoklubi EST
    ATV Lapsed Jun 211 Nette Riin Org Apex Kiilimoto EST
    ATV Lapsed Jun 39 Paul Pärtel Koho Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed Jun 4 Kren Astok Apex Sõmeru Racing EST
    ATV Lapsed Jun 707 Martten Sädemets Apex Äksi39Team EST
    ATV Lapsed Jun 9 Aleks Luks Cobra Kiilimoto EST
    ATV Lapsed Jun 999 Patrick Palojärv Apex KTL Racing klubi EST
    Ida-Viru MV 126 Rauno Voldek KTM Toila Automoto Klubi EST
    Ida-Viru MV 191 Riho Unt Honda Pühajõe MK EST
    Ida-Viru MV 360 Riho Keerme KTM Jõhvi Motoklubi EST
    Ida-Viru MV 517 Maksim Kaljula KTM Narva SK Energia EST
    Ida-Viru MV 57 Juri Vinogradov Husqvarna Narva SK Energia EST
    Ida-Viru MV 98 Fred-Georg Pääro KTM Pühajõe MK EST
    Ida-Viru MV 998 Aleksei Teplov Kawasaki Narva Motoklub EST
    MX Naised 131 Marleen Valdas Honda HRC Eesti Racing Team EST
    MX Naised 642 Celiin Jõesaar KTM Kagu Motoklubi EST
    Pitbike 88 Semi 38 Henry Küper YCF Viljandi Motospordiklubi EST
    Pitbike 88 Semi 48 Risto Bristol YCF Abja Tehnikaring EST
    Pitbike 88 Semi 606 Priit Lepik Pitpro Abja Tehnikaring EST
    Pitbike 88 Semi 625 Oliver Kalle Muu/Other Viljandi Motospordiklubi EST
    Pitbike 88 Semi 924 Taavi Põder YCF Linnamäe Krossiklubi EST
    Pitbike 88 Semi Jun 11 Samuel Sarv YCF EST
    Pitbike 88 Semi Jun 17 Kaiser Kopti Bucci Moto Motoextreme EST
    Pitbike 88 Semi Jun 58 Rasmus Konrad Bristol Pitpro Abja Tehnikaring EST
    Pitbike 88 Semi Jun 64 Kevon Maasing Apollo Viljandi Motospordiklubi EST
    Pitbike MX 134 Juss Maidla Bucci Moto Kagu Motoklubi EST
    Pitbike MX 16 Matis Heinpõld Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
    Pitbike MX 17 Kaiser Kopti Bucci Moto Motoextreme EST
    Pitbike MX 2 Marko Lepik Bucci Moto Freetime Racing EST
    Pitbike MX 38 Henry Küper Pitpro Viljandi Motospordiklubi EST
    Pitbike MX 520 Kris Koppe Bucci Moto EST
    Pitbike MX 54 Oliver Vippul Bucci Moto EST
    Pitbike MX 625 Oliver Kalle Bucci Moto Viljandi Motospordiklubi EST
    Pitbike MX 80 Romet Ahi Bucci Moto Freetime Racing EST
    Pitbike MX 95 Claus Oliver Pajuri Bucci Moto Motoextreme EST
    Q100 321 Rainis Liiva Yamaha Pühajõe MK EST
    Q100 39 Karl Koho Honda Äksi39Team EST
    Q100 58 Martin Kähr Honda Kagu Motoklubi EST
    Q100 818 Remi Oliverg Breiberg Yamaha Bombini Racing EST
    Q100 90 Oliver Toovis Yamaha Pühajõe MK EST
    • 00

      päeva

    • 00

      tundi

    • 00

      minutit

    • 00

      sekundit

    Sildid:,

    Kuupäev

    Aug 13 2022

    Aeg

    Terve päev

    Asukoht

    Pühajõe krossirada
    Pühajõe, 41726 Ida-Viru County
    Kategooria
    QR Code